NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-10-15 22:08:59

EdekPL
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 46.0.2490.71

NAW Impact Zone (NC Special)

Pokaz fajerwerków otwiera galę. Po chwili słyszymy theme song Impact Zone:
https://www.youtube.com/watch?v=VJso7XYphb4
PANIEEEEEEEEE I PANOWIEEEEEEEEEEEEEE! WITAMY NA NAW IMPACT ZONE! Długo wyczekiwany Event właśnie się rozpoczyna. Nie będziemy przedłużać, zaczynajmy!
*** NAW AWARDS***
>>> Chris i Luke pojawiają się przy stoliku z nagrodami
Chris: Jak już pewnie wiecie niedawno odbyło się głosowanie w różnych kategoriach- od wschodzącej gwiazdy, przez najlepszą walkę do najlepszego zawodnika.
Luke: Pierwsza kategoria to wschodząca gwiazda... Przyznam, że walka była zacięta. Najpierw przedstawimy jednak kandydatów, a są to: Martin, Logan Hardy i Mack Everey... Czekamy na wyniki i.... ZWYCIĘZCĄ ZOSTAJE- MARTIIIIIIIN! Trzeba przyznać.. Ten zawodnik naprawdę na to zasłużył. W NAW zrobił ogromny progres i stał się jednym z najlepszych..
>>> Rozbrzmiewa theme Martina, a ten dumnym krokiem kieruje się po nagrodę. Podnosi ją do góry po czym bierze mikrofon i mówi:
" Ciężka praca zawsze się opłaca... Wiedziałem, że mogę coś osiągnąć... Wystarczyła tylko praca nad samym sobą.. Bierzcie ze mnie przykład. Nigdy się nie poddawajcie.... Dziś wygrałem nagrodę dla wschodzącej gwiazdy, ale uwierzcie... Już niedługo będę stał w tym samym miejscu trzymając statuetkę dla najlepszego zawodnika... JUŻ NIEDŁUGO....
Luke: Teraz czas, aby zapowiedzieć co wygrało, a może raczej przegrało kolejną kategorię- NAJGORSZY MOMENT..... Jak się okazało kontuzja Cage'a Gula oraz wygrana pasa przez Davida nie były, aż tak złe jak debiut catchprases Matta- " Fajne, pomysłowe"... Trudno się nie zgodzić.... Ten teskt irytował chyba każdego.. Niestety Matt nie odbierze dziś nagrody, gdyż poszedł do kościoła, aby nawrócić się na chrześcijaństwo.
Chris: Nastał czas na następną kategorię- najlepsza walka... Tu mimo tylko 3 kandydatów wybór był naprawdę trudny.... Jednak według fanów to Falls Count Anywhere pomiędzy Jay'em Fighterem, a Nouvelem był walką miesiąca! Czekamy na Nouvela...
>>> Na ekranie pojawia się Nouvel i mówi
" Właśnie padło mi światło i muszę zająć się żarówkami w moim pokoju... Naprawdę chciałbym się teraz zjawić, ale jak widzicie nie mogę... Jednak zdaje mi się, że za chwilę będziecie rozdawać najważniejsze nagrody... Na nie powinienem już zdążyć..
Luke: Teraz czas, aby rozdać nagrodę za najlepszy moment września w naszej federacji.... Tu chyba nie ma żadnej niespodzianki... WYGRYWA DEBIUT JOBBERS DAY!!!
>>> Rozbrzmiewa: " IT'S A JOBBERS DAY? YES IT IS!, a Red Debil i Mr. Brieg idą po statuetkę...
Red Debil: TAAAAAK! To tylko potwierdza, że jesteśmy najlepsi... Nagroda dla najlepszych zawodników wpada w ręce najbardziej dominującej stajni w historii wrestlingu..
Chris: Nie żeby coś Debilu, ale.... To nie jest statuetka dla najlepszego zawodnika. Ją rozdamy zaraz, ale żadnego z was tam nie ma. Chyba was to nie dziwi co?
Mr. Brieg: Nawet GM jest przeciwko nam.... Widać, że faworyzujecie innych... ALE NIE POZWOLIMY NA TO! KRZYKNIJMY RAZEM: SAVE THE JOBBERS! SAVE THE JOBBERS!
Dziś mamy swoją walkę i pokażemy wszystkim, że jesteśmy najlepsi wygrywając ją i będziemy najlepsi i pokonamy innych. JOBBERS DAY ROCKS!
Luke: Boże..... Ciężko im cokolwiek wytłumaczyć....Dobra teraz czas na najważniejszą nagrodę ze wszystkich- ZAWODNIK MIESIĄCA. W walce o tą prestiżową statuetkę zmierzyli się:
- Mr. Amazing Paul
- Cage Gul
- Nouvelson
- Hell's Builder
- David
Chris: ...I mogę was zapewnić, że to nie jest prawidłowa kolejność.... OTÓŻ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MIESIĄCA....... ZOSTAŁ Mr. AMAZING PAAAAAAAAAAAAAAAAUL! To było oczywiste... Zasłużył na to jak nikt inny..
Luke: *na ucho do Chrisa* Psssst.... Chyba coś ci się pojebało... Paul nie zebrał najwięcej głosów.... Lepiej szybko to popraw
Chris: PRZEPRASZAM NASTĄPIŁA POMYŁKA! Chciałem powiedzieć, że najlepszym zawodnikiem miesiąca na pewno nie został największy faworyt- Mr. Amazing Paul! NAGRODĘ ZDOBYWA- NOUVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON! TAK JEST! Nou zostaje najlepszym zawodnikiem września w NAW! Czy ktoś się tego spodziewał?
>>> Po nagrodę przychodzi sam Nou
Nouvel: Boże.... To jest.... To jest...... PIĘKNE! Pracowałem ciężko przez cały miesiąc, ale teraz wiem, że było warto... Co do reszty...
David- Jedyne na co zasługujesz to na kolejne rurki...
Hell's i Cage- Może i stworzyliście świetny feud, ale to za mało by zdobyć to co ja właśnie trzymam w rękach.... I to nie jest chuj mojego taty...
Paul- Co do ciebie.... Naprawdę zasłużyłeś na tą nagrodę... Ale nie bardziej niż ja. Dominujesz tu, ale jednak to ja wygrałem statuetkę najlepszego zawodnika... Jesteś świetnym wrestlerem, ale jak to powiedziałeś w wywiadzie- Nouvelson > Mr. Amazing Paul... Czy jak to szło...
W każdym razie dziękuję bardzo. To wiele dla mnie znaczy... Obiecuję, że to nie pierwsza i nie ostatnia nagroda w mojej karierze.. To dopiero początek osiągnięć! A teraz idę zbierać wiadomości bo już niedługo nowa część.....
Luke: To już wszystko! Teraz zapraszamy na główną część gali.... Na niej będziecie się bawić jeszcze lepiej....
*** Tyler Braithwaite vs David Black***
Oboje już w ringu. Czas zacząć!
Mierzą sie wzrokiem po czym wchodzą w klincz. David posłany na liny, których sprytnie się złapał. Rozpędzony zaś Tyler wpada prosto na Lariat od rywala.Tyler szybko sie podnosi i Dropkickiem w nogi sprowadza Icona na ziemie po czym wrzuca go do narożnika. Phenomenal rzuca swym rywalem ten zaś szybko kontruje, wpada w narożnik i odbijając się od niego wpada na Back Body Drop od Blacka ! Tyler chowa sie narozniku, Icon idzie do przeciwległego narożnika wykrzykuje klasyczne "Wooo" biegnie na przeciwnika jednak ten tez wybiegł z narożnika i zderzyli sie clothslinami.Oboje są na ziemi. Oboje wstaja a Tyler świetnym Dropkickiem wysyła Icona do narożnika po czym irish wpip'uje go do kolejnego i mamy Corner Clothsline! Black odrazu wpada na Powerbomb Lungblower ! Pin ! 1,2 ... Icon nadal walczy ! Tyler zdenerwowany podnosi rywala i ... Wykrzykuje "Woo" po czym robi ... Scorpion Death Drop ! PIN! 1!2 ... Nie koniec! Phenomenal szybko przechodzi na 3 linę ... 450 splash! Nie trafia! Oboje na nogach ... Omega Driver od Icona ! PIN! 1!2 ... To nie koniec ! Tyler podniesiony co zrobi Icon ... Last Day ?!?! Nie ! Phenomenal pięknie przechodzi do Roundhouse kicku! Black ogłuszony ... Last Day ! Tyler pinuje ! 1!2!3! Phenomenal ma swój rewanż!
*** Jobbers Day vs Paul and Martin&Blake ***
Pierwszy do ringu wchodzi drużyna Paula oraz mistrzów Tag Team. Martin i Blake witają się z fanami, a The Incredible One szybko wchodzi do kwadratowego pierścienia. Czekamy na Jobbers Day! Ci jak zwykle wchodzą tanecznym krokiem. Jednak ciągną za sobą klatkę, w której ktoś siedzi... CHWILA- TO KACPI!!!! THE BEAST rozwala klatkę i wbiega do ringu.... Po chwili zaczyna gryźć liny. Pozostała trójka próbuje nad nim zapanować jednak Kacpi wykonuje punch na Simonie Ryderze, a ten spada z krawędzi ringu i wpada w schody. Leży poza ringiem jednak pomoc medyczna go olewa. Zaczynamy walkę! Rozpoczynają Martin oraz Red Debil. Martin wykonuje Back Suplex, a po chwili podnosi rywala i robi potężnego dropkicka. Rywal już na deskach. Fresh skacze na niego i wykonuje serię punchów. 1!2!3!4!5!.....18!19! Red Devil nawet nie blokuje ciosów więc Martin przestaje je wykonywać... Podchodzi do narożnika i zmienia się z Show Offem. Ten wskakuje do ringu i atakuje przeciwnika! Mamy Stunner i próbę pinu- 1! 2! Kick out... Red Devil czołga się w stronę narożnika i szybko zmienia się z Brieg'iem! Ten wykonuje Lariat jednak odbija się rywala. Blake podnosi go i wykonuje Jumping DDT. Wykonuje zmianę z Paulem... Ten wynosi rywala do DeathBomb i wykonuje tą akcję. Rzuca rywalem w narożnik i wymusza zmianę z Kacpim. Bestia wchodzi do ringu jednak Paul jemu też wykonuje DeathBomb. Kacpi na łopatkach, a Paul wykonuje Amazing Gates! KACPI PRÓBUJE WYTRZYMAĆ, ALE KLEPIE JUŻ po 0,00000000000001 sekundy. TO KONIEC! Paul oraz Martin&Blake wygrywają walkę.... Jobbers Day kolejny raz przekonało się o sile Ultimate Fightera.....
*** Luke Young Segment***
>>>Wychodzi Luke Young ! Rozkłada krzesło na środku ringu
Young:W końcu ... W końcu tu jestem ... Czyż to nie piękne? Że możecie patrzeć na najlepszego wrestlera na świecie ? Tak jest ... To mój debiut tu i teraz na Impact Zone! Chce żeby każdy dobrze mnie zapamiętał! Wyzywam obojętnie kogo... pokażę czemu jestem najwspanialszą osobą w NAW !
>>>To Eliah Drake !
Drake:Najwspanialszy? Czy ja dobrze słyszę? Kim ty jesteś żeby tak sie nazywać?
Young:Jestem Luke ...
Drake:Dobra dobra znamy tą twoją gadkę ... Wyszedłem ci pokazać czemu jestem THE GREATEST BLACK MAN THAT EVER LIVED ! JUŻ TERAZ NA IMPACT ZONE !
***ELIAH DRAKE VS LUKE YOUNG***
Young rzuca się na Drake'a, a ten unika i wyprowadza punch. Luke się odsuwa. Future znów rzuca się na swojego rywala a ten znów świetnie unika i znów wyprowadza uderzenie. Hail Young odbija sie od lin, a Real King ładnie kontruje do arm draga i dokłada Knee drop .Luke ucieka za linki zaskoczony.Eliah wysyła serię punchy na rywala,gdy ten wstaje.Oboje są już w narożniku gdy sędzia próbuje ich rozdzielić Future wykonuje Eye Rake ! I seria uderzeń wysyła Black Kinga do narożnika.Luke przechodzi za rękę wysyła na liny Eliaha,ten się ich trzyma Young biegnie na niego dostaje Back Elbow po czym świetne Springboard DDT ! Luke za ringiem ! Real King nie traci czasu i Suicide Dive ! Luke wraca do ringu tam Eliah czekał na 3 linie.Over Castle ! Pin 1,2 ... Luke walczy ! Eliah podnosi i posyła rywala na liny i piękny Jumping Back Elbow ! Pin i tylko 1 ... Eliah posyła Younga do narożnika ten świetnie przeskakuje nad Drakem i pluje mu prosto w twarz ! High Knee w głowę Kinga ! Eliah posłany do narożnika i otrzymuje Clothesline wraz z Bulldogiem ! PIN 1,2 ... Drake walczy ! Future kładzie rywala na drugiej linie i nie przyjemnie dusi kolanem.Sędzia przerywa Eliah na ziemi zalany seria stompów.Young podnosi rywala odbija się od lin ale trafia na Fireman Carry Neckbreaker ! Świetną kontra Real Kinga PIN 1!2 ... Future nadal w walce ! Real King wysyła rywala na liny próbuje przeskoczyć jednak Luke chce wykonać gut kick co przechwytuje świetnie Drake ale dostaje znów Eye Rake ... Luke chce pójść za ciosem Step-Up Enzugiri ! Young nie kończy wynosi Amazing Day ! PIN 1!2 ...Eliah walczy dalej ! Luke nie wierzy wysyła go na linki ... Drake świetny Forearm Smash ! Kolejny ! Luke zamroczony Super Kick ! Young nadal na nogach a Eliah przechodzi do Black Kinga ! Świetny Black King PIN 1!2 ... NIE 3 ! Luke walczy ! Oboje nie mogą w to uwierzyć ... Powoli uderzejąc sie próbują sie podnieść.King posłany do narożnika.Luke rozpędzony biegnie a Eliah świetne Reverse STO w narożnik ! Luke zamroczony ! Eliah ! Last Serenade ! PIN 1!2!3 ! To Eliah w debiucie zgarnia zwycięstwo!!
***LADDER MATCH FOR IMPACT CHAMPIONSHIP***
Piątka wrestlerów już w ringu ... Gdy rozbrzmiewały theme Tomali ten sie nie pojawił ...Dziwne zachowanie. W środku jest Hardy, na którego wszyscy się rzucają lecz daje rade uciec za ring, a pozostali się odbijają. Wilson z Wickedem, a Manik z Joaquínem. Lepiej wychodzą z tego Manik i Wicked którzy ida za ring po drabinę. Idąc z nią nokautują skaczącego na nich Logana, po czym wchodzą do ringu gdzie są Wilson i Joaquín. LAX Boy i Suicide rzucają się na tamta dwójkę z drabina i ich odbijają. Monkey Flip dla Joaquína na drabinę oraz Powerbomb od Wickeda dla Kevina tez w drabine.Do ringu wbiega Nero. Jest między Manikiem i Wickedem którzy maja drabiny w rekach. Obydwoje sie zderzają a Logan unika. Świetny Springboard Dropkick po którym Wicked wypada za liny. Manik zas nokatuje Enigmę drabiną. W ringu już jest Wilson który wykonuje Super Kick Manikowi i wyrzuca go z ringu. Ustawia drabine, blokuje go Wicked po czym wykonuje basement dropkick.Kevin pada wraz z drabina. LAX Boy atakuje nią Logana, który próbował wejść.Potem biegnie w stronę Joaquína ten świetnym Roundhousem go gasi i dokłada Slingshot Denton. Meksykanin ustawia drabinę w czym przeszkadza mu Manik rzucając go w narożnik i wykonując Front Suplex za ring w drabiny. Manik już chciał ściągnąć pas ale wbiegł Wilson który zrzucił go i zalał seria stompów. Kevin próbuje wejść ale .. Świetnie ściąga go Wicked trafiajac na Pele Kick ! Od razu do ringu wbiegł nie spostrzeżenie Joaquín, ale Manik i Wicked go zdejmują podwójnym Suplexem! Do ringu wskakuje Hardy kładąc tamtą dwójkę podwójnym Springboard Dropkickiem ! Logan szczycie ! Ale zdejmują go Wilson i Meksykanin.Logan na ziemi a tamta dwójka długo się nie zastanawia ... Sommersault Planche dla Wickeda i Manika ! Cała czwórka za ringiem ! Co robi Hardy ? Wchodzi na drabinę juz ma pas! Gaśnie światło ... Słyszymy słowo "Horror" ... TO TOMALA! POJAWIA SIĘ NA DRABINIE I ZRZUCA LOGANA W DÓŁ!!! New Horror wchodzi na szczyt świata ... Tomala zdobywa pas Impact !!! Coś niesamowitego... Cóż za końcówka walki... Tyle zwrotów akcji jednak to Tomala zwycięża w nie do końca czysty sposób... Sprawy rozwiążą się na Evolve.. Czas na Main Event!
*** David vs Parker***
Pierwszy do ringu wchodzi James Parker. Kieruje się do środka trzymając w ręku krzesło... Teraz czas na mistrz.... Rozbrzmiewa jego theme i... zostaje wybuczany przez fanów... Jednak on się tym nie przejmuje. Jak widać nie tylko Parker wszedł z jakimś przedmiotem. David wchodzi z cały koszykiem zabranym spod Biedronki. Jest w nim pełno rzeczy- od kijków do kendo po kosz. The Hunk zostawia koszyk pod ringiem, zabiera kij do Kendo i wbiega do ringu okładając Parkera... Jednak Parker robi kontrę i mamy Chair Shot na start. Cossack leży na macie, a Swiss Guy zaczyna go okładać. Podnosi Davida ten jednak kontruje i zabiera mu krzesło po czym też wykonuje Chair Shot! Teraz to James leży. Hunk rozkłada krzesło po czym wynosi rywala do Running Powerbomb i robi tą właśnie akcje prosto na krzesło. Parker składa się z bólu i wypada poza ring... David wykonuje rozbieg i robi Suicide Dive jednak The Killer w ostatnim momencie się odsuwa! DAVID WPADA PROSTO W USTAWIONY PRZEZ NIEGO KOSZYK. Nie może się podnieść dlatego przeciwnik mu w tym pomaga... Wynosi rywala Tiger Bomb i wykonuje tak, że David ląduje na schodach.... Parker rzuca się na Davida i okłada go seria punchów... Po chwili łapie go za głowę i uderza nią w narożnik... POLAŁA SIĘ PIERWSZA KREW! Sędzia próbuje zatrzymać walkę jednak Killer odpycha go i dalej okłada Davida... Sięga do koszyka i wyjmuje z niego metalowy kosz. David jednak szybko się podnosi i wykonuje Lariat. Podnosi kosz i zakłada go na głowę rywala po czym sięga po kij do Kendo i zaczyna uderzać w kosz... Po chwili widzimy, że kosz wygiął się tak, że James miał problem, aby zdjąć go z głowy. David staje na narożniku i wykonuje swój firmowy taunt... Parker jednak podnosi się mimo dużych obrażeń i spycha go do ringu... Swiss Guy sięga pod ring i zaczyna wyjmować różne przedmioty- drabinę, dwa krzesła, stół oraz pałkę z drutem kolczastym! Wrzuca to wszystko do ringu i wchodzi do niego jednak David łapie krzesło i rzuca w przeciwnika... Podnosi go i wykonuje Suplex Stunner po czym jeszcze raz go podnosi i tym razem wykonuje Dirty Deeds na drabinę. Po raz trzeci podnosi Parkera ten jednak robi Uppercut- jeden, drugi, trzeci i wyrzuca Davida poza ring! Podnosi też drabinę i rzuca w stronę przeciwnika... David podnosi się trzymając drabinę, a Swiss Guy odbija się od lin i wykonuje Suicide Dive prosto w przecwnika. CO SIĘ DZIEJE W TEJ WALCE! Obaj leżą poza ringiem jednak to Cossack podnosi się pierwszy... Łapie rywala i chce wykonać End of Days ten jednak kontruje i robi BRAINBUSTER NA DRABINĘ! Podnosi ja i ustawia na stole komentatorskim po czym zaczyna na nią wchodzić.... To samo robi David... Zaczynają się okładać na szczycie drabiny, ale to David wyprowadza decydujący cios... Wynosi go do Suplexu... JEDNAK PARKER KONTRUJE! WCHODZI NA SZCZYT DRABINY, PODNOSI DAVIDA I WYKONUJE FEAR MOMENT PROSTO NA STÓŁ KOMENTATORSKI, KTÓRY ŁAMIE SIĘ NA 100000000 CZĘŚĆI!!!!!! O MUUUUJ BORZEEEEE, CO ZA WALKA.... Obaj leżą dwie minuty jednak Parker wstaje i wrzuca Davida do ringu... Wynosi go do Ticket To Die jednak David kontruje i wykonuje Low Blow!!!! Teraz Cossack rozkłada stół, układa rywala na szczycie narożnika po czym sam na niego wchodzi i wykonuje END OF DAAAAYS NA STÓŁ!!! To chyba koniec- MAMY PIN! 1! 2! 3! TO KONIEC!!! DAVID DALEJ MISTRZEM!
>>> Luke Arrow i Chris Carney idą w stronę ringu... Wchodzą do środka i podają mistrzowi dłoń.. Chris bierze mikrofon i mówi:
" Świetnie David... Jesteś mistrzem, ale to nie koniec... Musisz udowodnić jeszcze jedno! Wiesz czemu? Bo to co stanie się teraz będzie najlepsze dla biznesu!!
>>> Chris i Luke wykonują swoje finishery na Davidzie... CO SIĘ DZIEJE!
PROSZĘ PAŃSTWAAAAAA!!!!! ROZBRZMIEWA THEME LUKE'A GLOWA!! TO ON POJAWIA SIĘ NA RAMPIE I BIEGNIE DO RINGU! SĘDZIA UDERZA W GONG, A LUKE WYKONUJE PEDIGREE NA KRZESŁO! MAMY PIN- 1!2!3!
LG NOWYM MISTRZEM NAW !!! CO ZA KONIEC GALI.....

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yourfuturestories - sicariot - leagueofshadows - musicmmo - hrjegrvadfarvs