NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-11 21:44:13

Arrow
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 10
WindowsChrome 48.0.2564.116

NAW Centuries 11.03.2016

CENTURIES 11.03.2016

Witamy na ostatnim Centuries przed PPV! Kto "zatruję" swojego przeciwnika tuż przed "Czasem desperacji"? Fear dokończy to co zaczął? Havel vs Brute... Byli ludzie BJ dziś w jednym ringu na przeciw siebie. "Człowiek z Planety B" i nowy mistrz United States będzie chciał sie wypowiedzieć na Centuries! Sylar i Howard... Jak potoczy się ten konflikt? Bradley kolejny raz rzuci kimś w apron? Cowboy ma dla nas wiadomość... Wszystko to zobaczymy na dzisiejszym show!

Wybierz jego truciznę...

>>> Słyszymy theme Nouvela, który zmierza w stronę kwadratowego miejsca. Jak zwykle otrzymuje ogromny pop, jest przecież ulubieńcem fanów. Gdy jest już przy ringu z trybun wybiega Chris Snow, który wykonuje Dragon Shot (Superman Punch)! Wrzuca Nou do ringu..Fani zaczynają buczeć, ale ten pokazuje jednemu z nich środkowego palca i wchodzi do ringu...Nou czołga się, czy będzie Absolute Soul (Punt Kick) już na początek gali?

>>> Akcja nie zostaje wyprowadzona, gdyż na arenie rozbrzmiewa End of Heartache! Na stage'u pojawiają się GM'owie NAW!

Chris Carney: Dość tego Snow. Przedstawienie jeszcze się nie zaczęło..Ono musi dalej trwać! Nou wstawaj...Mamy dla was niespodziankę. Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest podać swojemu największemu rywalowi truciznę i widzieć jak umiera na waszych oczach? Myślę, że każdy chciałby się przekonać jak to jest. Dlatego dziś będziecie mogli tego spróbować..

Luke Arrow: Tak jak mówi Chris. Dzisiaj obydwaj będziecie podawać swojemu rywalowi dawkę trucizny..Ponieważ dziś odbędzie się pierwszy w historii NAW PICK YOUR POISON Match. Obaj wybierzecie rywala dla swojego wroga i będzie on musiał stoczyć z nim walkę. Myslę, że możemy zacząć...teraz! Nouvel zmierzy się teraz, a Snow w Main Evencie gali. Chris- wybieraj!

Chris Carney: Co mam wybierać?

Luke Arrow: Nie ty kurwa...Chris Snow..

Chris Carney: AAAAA! Trzeba było tak od razu..

>>> GM'owie opuszczają arenę!

Chris Snow: Wiesz co Nou? <Chris opuszcza ring> Chciałem zrobić z twojego życia koszmar, ale to nie wyszło. Uświadomiłem sobie, że to nie ja jestem od tym, który wciela koszmary w prawdziwe życie. Czas abyś teraz ty to zrozumiał!

>>> Słyszmy głośny odgłos kruka..TO TOMALA! Snow opuszcza arenę. Tomala przechodzi obok niego i obaj wymieniają się spojrzeniami. The New Horror wkracza do kwadratowego pierścienia, a sędzia daje znak do rozpoczęcia walki..

Tomala vs Nouvel - Pick Your Poison Match

Tomala z uśmiechem na twarzy spogląda na Nouvela, który odpowiada mu w zasadzie tym samym. W końcu panowie przechodzą w zwarcie, ale to Special One zapina Back Headlock i dominuje na samym początku tego starcia. Tomala przepycha go jednak do lin, a po chwili wymierza Irish whip aby zaskoczyć rywala Clotheslinem. Reaper pochyla się nad World Championem i szepcze mu coś do ucha, miejmy nadzieję, że nie umawia się z nim na randkę po gali. Tomala podnosi oponenta, aby wymierzyć mu Chopa a następnie posłać rywala do narożnika za pomocą Irish whipu... nie, świetny Saito Suplex! Pin, 1..... kick-out. The New Horror dominuje, ale czy na długo? Wynosi sobie Nouvelsona na barki, próba Death Valley Bomb ale Rebel upada na nogi, po czym wymierza przeciwnikowi Goin' Down (Roundhouse Kick)... nie, były Impact (US) Champion łapie Nou za nogę, ale ten z kolei uwalnia się za pomocą Enzuigiri! Tomala zamroczony, a Voice of People odbija się od lin i wykonuje Slingblade! Przypięcie, 1.....2... kick-out. Reaper nie daje za wygraną, a Special One wspina się już na narożnik, fani skandują jego ringname a ten wyprowadza Moonsault, lecz niestety tylko w wystawione przez The New Horror nogi! Double Underhook Implant DDT! 1.....2... kick-out! Tomala zdziwiony, jednak po chwili podnosi się z maty i staje w narożniku, czeka jedynie aż jego rywal wstanie... Bicycle Kick... Nie, unik, a Nou od razu aplikuje Dragon Suplex! Wychodzi na apron, skąd szykuje się do kolejnej akcji, Tomala odwrócony lecz gdy już zobaczył co go czeka było za późno! Springboard Clothesline... Chwila chwila, kontra w postaci Koji Clutch! Rebel bardzo cierpi, jednak za nic nie chce się poddać i dzięki silnej woli dociera do lin. Sędzia zmusza Tomalę, aby ten puścił dźwignię, mimo to Reaper wykorzystuje cenne sekundy aby osłabić jeszcze bardziej swojego rywala. Po chwili podnosi go i ustawia na narożniku, aby po chwili próbować ustawić go sobie pod jakąś akcję z narożnika, może chodzi tu o Superplex... Nie, nic z tych rzeczy, Nouvelson na to nie pozwala i zrzuca oponenta z narożnika za pomocą mocnych Headbuttów. Tomala padł na matę, a The Special One ustawił się pod akcję, która mu wcześniej nie wyszła a teraz się udała - Moonsault! Fani liczą razem z sędzią, 1.....2.... kick-out! Sam sędzia nie może w to uwierzyć. Nou idzie ze swoim oponentem do narożnika, wchodzi na niego i siada na nim, łapie go pod głowę i próbuje Tornado DDT... nie, Reaper wynosi go sobie na barki i wykonuje Death Valley Bomb! The New Horror poczuł, że może wygrać to starcie. Voice of People ustawiony idealnie, a Tomala wykonuje swój charakterystyczny Boing Splash! PIN- 1...2...Kick Out! Były mistrz Impact nie zamierza na tym zaprzestać..Mistrz NAW podnosi się i...Bicycle Kick! PIN- 1! 2! KICK OUT! Znów! The New Horror zaczyna się irytować, ale wie, że w arsenale został mu jeszcze finisher..The Special One podnosi sie..HORROR WAY (Headlock Driver)! TO KONIEC! PIN- 1! 2! KICK OUT! NIE! NIE! NIE! Nie do wiary..Nouvel niczym Cena- Kick Out at 2! The Reaper zaczyna wyrywać włosy z głowy. Ślina cieknie mu z ust...Jednak zapina Worst Nightmare (Over the Shoulder Single Leg Boston Crab) w środku ringu..Nou już ma zamiar klepać, ale wyrywa się i łapie liny.. To za dużo dla Tomali. Nie zależy mu na wygranej..Idzie po swoją pałkę z drutem kolczastym. Jak nie może wygrać w pojedynku to będzie chociaż mornalnym zwycięzcą..Wchodzi do ringu! GOIN' DOWN (Roundhouse Kick) od Nouvela...Tomala utrzymuje się na nogach..Wyniesienie do Subta Mors (GTS)! TAK JEST- FINISHER WYKONANY! PIN- 1! 2! 3! KONIEC! Nouvel odnosi zwycięstwo i pokazuje Snowowi, że nie ma znaczenia kogo wybierze.. Snow pojawia się na rampie i zaczyna ironicznie klaskać, a Nou mówi tylko <"teraz twoja kolej...">

Jack Havel vs Luke Brute - Normal Match

>>> Jack Havel idzie w stronę ringu... Byli członkowie Blackajacks zmierzą się dziś ze sobą. Havel w ringu czeka na ....Brute'a... Ten powolnym krokiem zmierza ku kwadratowemu pierścieniowi...

Ale zaraz! Jack bez zamyślenia wyprowadza Suicide Dive idącemu rywalowi! Po tym rzuca nim w schodki a potem w barykady. Blood Hunter kolejny raz rzuca Luke'iem w barykady... Gdy ten próbuję sie podnieść inkasuję Big Boot. Havel w końcu w rzuca go do ringu. Pin 1, 2... Lumberjack odkopuję.

>>> Reklamy. Ogólnie to ten... No wiecie jebać Martina bo jest gównem.

Wracamy do walki. Corner Splash od Gianta! Jack rzucony kolejny raz w narożniki inkasuję kolejny Corner Splash! Kolejny Irish Whip i kolejny Corner Splash! Havel po tym Splashu odsuwa się... Brute rozpędza się... Próba STO nie udana! Kilka Back Elbowów od Prospectora który odpycha rywala... Luke kolejny raz podchodzi do przeciwnika ale ten aplikuję mu Discus Clothsline! Pin 1,2... Brute odskakuję. Havel czeka aż były TT partner wstanie... Próba Fisherman Suplexu skontrowana! To Blood Hunter inkasuję Snap Suplex! Prospector wstaję i wpada na Two Handed Chokeslam! PIN 1! 2... Jack odkopuję. Luke szybko podnosi Havela by wykonać Double Underhook Powerbomb! Havel zaś kontruję... Teraz to on wynosi i aplikuję HUSMADER (F5)! PIN 1! 2! 3! Havel odnosi zwyciestwo! Blood Hunter odchodzi... Jednak po chwilii wraca i dokłada byłemu członkowi BJ End Of Life (Psycho Driver)! Zaczyna śmiać się z niego... Jack odchodzi kierując się na zaplecze.

Wywiad z porwanym

>>> Przenosimy się na zaplecze gdzie to Anita przeprowadza wywiad z Darrylem.

Anita: Witam wszystkich oglądających Nonstop Action Wrestling Wrestling! Dziś moim gościem jest Darryl Kindley. Darryl, co się stało w pokoju do którego zaciagnął cię Fear?

Darryl Kindley: Witam i pozdrawiam wszystkich moich fanów. Odpowiadając na twoję pytanie... Myślałem że nie przeżyję... Byłem wręcz torturowany przez tego upiora. Nie wiem co w tego człowieka wstąpiło. Opętał go zły duch jak on to określił i pragnie żeby ludzie do niego dołączyli ale ja ukrócę jego dziwne działania. Zniszczę tego całego "Soul Eagle" i zabiorę to co odebrało mu resztki rozumu... Mistrzostwo International.
Anita: Darrylu, masz wielkie plany i wiedz że...

>>> Nagle obraz na telewizorze obok znika... Słychać śmiech, światło gaśnie a na telewizorze pojawia się Tony Fear. Przytula się do swojego mistrzostwa...

Tony Fear: Tylko ty i ja... Tylko ty i ja... I nasi, nowi bracia... Darryl... Przyjacielu. Nie podobało ci się bliskie spotkanie ze mną? Przecież świetnie się razem bawiliśmy... Razem możemy podbić świat... Całe NAW będzie w naszych rękach... Tylko musisz dostrzec, piękno tego czego chcę dokonać... Dziś, będzie niesamowita chwila... Bo niesamowity człowiek padnie u moich stóp i dołączy do armii... Soul Eagle. Zastanów się dwa razy zanim odmówisz... Do zobaczenia, bo jeszcze dziś się pewnie spotkamy. <szaleńczy śmiech>

>>> Wszystko wraca do normalnego stanu... A Tony znika.

Anita: Darryl... Poradzisz sobie z tym szaleńcem?

Darryl Kindley: Dam radę... Bo inaczej nie nazywałbym się Darryl Kindley... Ukrócę los tego upiora... Już dziś na Centuries.

Anita: Powodzenia, dziekuję za wywiad.

Darryl Kindley: Również dziękuję.

>>> Darryl odchodzi

Europejskie wyzwanie

>>> Rozbrzmiewa theme Polish Tanka! Publika nie zwraca na nich uwagi i śpiewa tylko "UUU NAPALOMA BLANCAAAAAAA"! Mistrzowie Tag Team wchodzą do ringu, a gdy theme urywa się fani zaczynają buczeć..

Polish Tank: Czy interesuje was tylko nasz theme? Mamy wam coś ważnego do przekazania! Coś co zainteresuje was jak i pewnie niektóre osoby z rosteru NAW! Z naszymi pasami nie dzieje się nic. Przejeżdżamy po każdym jak ruski czołg. I to samo zrobimy w niedzielę! Po kim przejedziemy tym razem?

Luca Steiner: I to jest właśnie ta największa zagadka...Jako, iż Open Challange stał się ostatnio dość popularny uważam, że najlepsze Tag Team w NAW również powinien zrobić go choć raz. Tak więc już na Desperate Times staniemy w tym ringu, przygotujemy się do walki i zaczekamy na swoich rywali! Jeśli macie odwage to szykujcię się na PPV....Europa pokaże dominacje...Europa jak zwykle wygra!

>>> Po tym ogłoszeniu mistrzowie robią gest salutowania i opuszczają ring maszerując jak żołnierze. Tag Teamowy Open Challange? To może być ciekawe..Kto odpowie na wyzwanie? Tego dowiemy się w niedzielę..

USA na "Planecie B"

>>> Krótkie przypomnienie wydarzeń z Riot City... Gdzie DC Robinson zdobył swoje pierwsze w historii mistrzostwo... Nagle rozbrzmiewa jego muzyka! Tak! Nowy mistrz zmierza do ringu ze swoim tytułem i tablicą "USA is Planet B"! <cheer> Moonchild naprawdę zgarnia bardzo dobrą reakcję... Wchodzi do ringu podnosi pas i tablicę do góry po czym chwyta za mikrofon.

DC Robinson: <"DC! DC! DC!"> Wow... Świetne uczucie widziec jak cieszycie się z mojego szcześcia... Naprawdę... Jest to dla mnie najpiękniejsza chwila w całej mojej karierze... Nazywanie się mistrzem to coś niesamowitego. Coś czego... Nigdy nie doznałem... Niesamowite uczucie... Niezwykła chwila dla mnie... I mam nadzieje ze dla was... <widać łzy w oczach Robinsona> CHWILO TRWAJ! <wchodzi na narożnik i podnosi pas do góry> <"It's... Xarney... Time...>

>>> Ryan "Carney" X na stage'u... Z uśmiechem wchodzi do ringu... Chcę nam coś przekazać.

Ryan "Carney" X: Cieszysz się DC co nie? Masz mistrzostwo? To wspaniale! Ale wiesz, co? Ja jestem człowiekiem Carneya... I mam dla ciebie wiadomość od niego... Na PPV będziesz bronił swojego mistrzostwa w rewanżu nie tylko z Loganem. Tylko w Triple Threat Matchu w którym wezme udział! Zaskoczony? <Ryan zaczyna sie śmiać>

DC Robinson: Myślisz że tą wiadomością mnie zaskoczyłeś? Myślisz że się boję ciebie? <podnosi pas> Razem z fanami i moim mistrzostwem niczego się nie boję! Za długo pracowałem na to by teraz tak po prostu to oddać w ręce osiłka Carneyów...

Ryan "Carney" X: Osiłka, powiadasz... Ten osiłek zrobi z ciebie papkę dla ludzi z wydziału onkologii pokroju Martina. Przypomnę ci jedną bardzo ważną zasade, którą powiada sam Double C... Carneyowie... Zawsze... Wygrywają.

DC Robinson: Wiesz co? Złamię to zasadę... Pokażę że Carnowie nie są tak wspaniali jak wszystkim się wydaję...

Ryan "Carney" X: Prędzej ja ciebie złamię <"A ja złamie waszę marzenia...">

>>> Nagle na titantronie... Pojawia się... Logan... Ma pomalowaną twarz, siedzi w jakimś ciemnym pomieszczeniu.

Logan Hardy: Co jest prawdą? Prawdą jest to że żyjemu w iluzji... Iluzji która przez dłuższy czas się nie skończy. Iluzji stworzonej przez NAW... Ale spokojnie... Ja żyję w swoim świecie. DC... Uwolniłeś nad przyrodzoną moc, odbierając mi moje mistrzostwo. Uwolniłeś Anti Christa... Dzień po dniu, noc po nocy... Starałem się... Ryzykowałem śmiercią dla was... Niszczyłem swoje ciało... Ale to się zmieni... Teraz to ja będę niszczył was. To ja jestem Anti Christem Wresltlingu... I się o tym przekonacie.

>>> Nagle z góry areny zaczyna spływać krew wprost na Ryana i DC! Oni nie wiedzą co robić... Nagle słyszymy głos który mówi z zacięciem <Antii... Antiii... Chriisttt>... Nagle z góry areny zjeżdża Logan Hardy! Ryan to widzi i wychodzi szybko z ringu... Robinson... Otrzymuję Chair Shot od Logana! Hardy dokłada Twist Of Christ na to krzesło! Pluję krwią wprost w twarz rywala... Podnosi pas... Całuję go i wznosi do góry... Kładzie go na Moonchildzie... Wychodzi z ringu i kieruję się w stronę trybunami... Ryan niedowierza patrząc na wszystko ze stage'u...

Jake Dankan vs Javier Alpando - Normal Match

>>> Debiutant Jake Dankan czeka już w ringu na rywala... Javier powolnym krokiem zmierza do kwadratowego pierścienia. Widać że nadal ma obandożowanym brzuch.

>>> Gdy panowie mieli już zaczynać nagle usłyszeliśmy theme song mistrza TV... Ten zasiadł przy stole komentatorskim.

Rozpoczynamy walkę! Panowie wchodzą w zwarcie, Jake wykręca ręke Javiera. Przechodzi za plecy, popycha rywala do lin i widzimy Roll-Up! 1,2... Alpando odrazu wstaję, Dankan unika Lariata i powala Bad Guy'a poprzez STO. Nuke Bomb rozpędza się przy użyciu lin, przeskakuję nad Alpando, odbija się, próba Crossbody nie udana bo Machismo przechwytuję go i aplikuję Fallaway Slam! Pin 1,2... Dankan odkopuję. Alpando podnosi oponenta, Irish Whip do narożnika. Rozbieg i nie trafiony Corner Clothsline. Machismo się odwraca i inkasuję Belly to Belly Suplex. Pin 1,2... Machismo odkopuję. Lucky Strike (to nie reklama papierosów) podnosi Javiera, próba Piledrivera nie udana bo widzimy Back Body Drop od Alpando. Dankan od razu wstaję i wpada na... Chokeslam! Pin 1,2... Jake odkopuję.

>>> Reklamy. No i to tyle.

Wracamy do starcia. Jake zaciska Traingle Choke... Machismo wynosi go i rzuca nim o matę... Dankan wstaję, unika Big Boota, przechodzi za plecy i wyprowadza German Suplex. Javier z całym impetem uderza w matę... Wycofuję się do narożnika... Lucky Strike dokłada mu tam Corner Back Elbow... Zaciąga, wynosi na barki ale Bad Guy zeskakuję, Jake sie odwraca i inkasuję Discus Punch. Upada na jedno kolano, Alpando ustawia go, wynosi i... Razor's Edge (Crucifix Powerbomb)! Pin 1, 2, 3! Javier odnosi zwycięstwo!

>>> Adam zarzuca pas na bark i powoli odchodzi... Alpando chwyta za mikrofon

Javier Alpando: Hej, cziko! Nie chcesz mnie zaatakować? Nie chcesz rzucić mną o apron men? Grubasek, no chodź pokaż jaki jesteś cziko.

Adam Bradley: Wiesz co Lapando? Nie mam czasu na jakieś twoje "czoko tubki" czy inne słowa wzięte ze słownika dla ułomnych. Raz cię pokonałem, rzuciłem o apron i jeszcze ci mało? Nie ośmieszaj się... Powtarzam... Nie mam czasu na robienie tego samego.

Javier Alpando: A może znajdziesz czas podczas PPV chico? Ja, ty i ten ring. Rewanż o twoje mistrzostwo men.

Adam Bradley: Ciekawa propozycja... Ale z jakiej racji ma to być o ten tytuł "chico"?

Javier Alpando: Z takiej iż to ty uciekłeś przede mną na Riot men...

Adam Bradley: <uśmiecha się> Wiesz, co... Nigdy nie uciekałem przed tobą... Tylko po prostu chciałem zatrzymać siły żeby... Już całkiem wysłać cię na wózek inwalidzki. Na PPV zawalczysz o ten tytuł <wznosi pas do góry>... Ale szykuj się na to że to będzie twoja ostatnia walka w życiu...

Javier Alpando: Czekam "grubasku".

>>> Bradley odchodzi wznosząc pas do góry... Alpando tylko się uśmiecha.

Ostatni na nogach

>>> W ringu powstaje mgła... Po chwilii zanika a na bujanym fotelu siedzi Freddy Howard... Ma mikrofon w dłoni.

Freddy Howard: Wszyscy widzieli... On był pierwszy... W złym tego słowa znaczeniu. Wszyscy wiedzą i wszyscy widzieli jak to on... Zapomniany żołnierz... Zaczął jako pierwszy krwawić... Masz w ogóle odwagę wyjść i odpowiedzieć na moje słowa?! Oszukałeś... Oszukałeś nas... Cały świat... Którego ja jestem postrachem. To ja tu wyznaczam zasady i to ja jestem twoim panem. Zrozum to... Zrozum to że ze mną nie wygrasz. Nie mas żadnych argumentów które są po twojej stronie. Przegrałeś ze swoim własnym strachem... Krew pokazała to.

>>> Nagle powstaję mgła a z niej wychodzi Sylar stojąc przed Freddym!

Sylar: <Howard sie odsuwa> Spokojnie, Freddy... To ja podobno miałem sie ciebie bać. Ale chyba jakoś ci to nie wychodzi... Jedno ci przyznam... Krwawiłem. Krwawiłem i to dość pokaźnie... Tak jak podczas jednej z akcji w Afganistanie... Chętnie przypomniałbym ci całą historie... Ale opowiem ci tylko końcówkę <kuca>. <Freddy patrzy wprost w oczy Sylara>  Zostałem jako ostatni na polu bitwy z jakimś arabem... Ja miałem jedną kule, on miał pełny magazynek. To mógł być mój ostatni dzień w życiu... Ale poradziłem sobie. On mnie nie trafił... A za to ja wymierzyłem... Jeden... Jeden celny strzał wprost w jego głowę. Przeciwnik padł, ja zostałem ostatnim na nogach... <wstaję> I chcę żeby to powtórzyło sie na PPV...

Freddy Howard: Co masz na myśli?! Czego pragniesz "upadły"... Powiedz a ja... Z przyjemnoścą pokażę czemu lepiej nie patrzeć diabłu w oczy...

Sylar: Tak jak wspomniałem... Ostatni na nogach... Ty lub ja... To będzie "czas desperacji"... Któregoś z nas.

>>> Sylar uśmiecha się... Powstaję mgła a on znika. Freddy zamyślony siedzi na swoim krześle... Wstaję, upada na kolana...

Freddy Howard: <rozkłada ręce i pdnosi je do góry wraz z głową> Jestem postrachem... Jestem nowym obliczem strachu... A strach pozostanie "ostatnim na nogach"... <śmieję sie szaleńczo> Przyjmuję twoje wyzwanie... Będziesz zdesperowany by przeciwstawić sie mojej sile...

>>> Powstaję kolejny raz mgła... Freddy wciąż się śmieje... Po chwilii znika wraz z nią... W ringu pozostaję tylko bujane krzesło.

Przykro nam...

>>> Adam Bradley siedzi sobie na zapleczu jedząc kebaba i oglądając jak to wykonał Apron Powerbomb Alpando... Nagle podchodzi do niego po przegranej walce Luke Brute.

Luke Brute: Szefie... Ja... Naprawdę nie wiem co mam zrobić po rozstaniu się BJ... Wrócmy do siebie przecież było tak pięknie. Tylko Jackowi coś odwaliło.

Adam Bradley: Niestety Luke to nie jest możliwe... Ale mam za to dla ciebie wiadomość od prezesa.

Luke Brute: Tak?!?! Jaką!?

Adam Bradley: <wyciąga kartkę> Proszę to od samego Chrisa Carneya. Myśle że to pomoże w rozwinięciu twojej kariery zawodniczej...

>>> Mistrz TV odchodzi a Luke bierze tą kartkę... Na której wiednieje napis "RUDY SIĘ NIE DOSTAŁ!"! Brute załamy łapię się za głowę...

Luke Brute: Bo co?! BO JESTEM RUDY?! <"YES!">

>>> Widać łzy w oczach zawodnika... Ten upuszcza kartkę i kieruję się w strone wyjścia z budynku.

Tony Fear vs Simber - Normal Match

>>> Pierwszy do ringu zmierza "Awasome One" Simber! Widać pewność siebie na jego twarzy... Ale szybko ona schodzi gdy na stage wchodzi... "Soul Eagle" Tony Fear wraze ze swoim mistrzostwem. Wchodzi do ringu, przytula się do pasa i po cichu coś do niego mówi...

Zaczynamy to starcie! Tony od razu rzuca się z serią uderzeń na Simbera zsyłając go do narożnika. Sędzia liczyi dopiero przy 4 Fear odchodzi od rywala. Przeciąga go na środek ringu i chcę wyprowadzić Swinging Neckbreaker... Nie udanie po Mr.Awasome wykonuje Back Elbow w głowę i dokłada Reality Check. Pin 1,2... Personal Jesus odkopuję. Simbest zaczyna serię stompów na głowę mistrza. Podnosi go, Irish Whip, Soul Eater przeskakuję nad linę lądujac na apronie. Simbeaty biegnie na niego ale inkasuję Pendulum Kick i błyskawiczne Slingshot DDT. Awasome One przerolował się po nim do narożnika... Fear wziął rozbieg... Ale nie trafił Corner Back Elbowem... Swinging Corner Clothsline od Simbera! NIE! Tony przechodzi pod ręką i aplikuję Death Road (STO Backbreaker & Reverse STO)! <siedzi prz Simberze mówiąc mu coś na ucho> Crazy Death wstaję równo z rywalem... Bierze rozbieg... Eagle Kick (Scissors Kick)! Nie trafia! Simber momentalnie łapię Feara i aplikuję HEADACHE DROP (Skull Crushing Finale)! PIN 1! 2... Tony odkopuję. Simber wpada w kłótnię ze sedzią że za wolno liczył po chwili wstaję i ustawia mistrza w narożnik... Wnosi go na górę... Personal Jesus odpycha go... Simber otrzymuję Missile Dropkick od Feara! Od razu po tym uciekł na apron... Tony kopie go w tułów, przeciąga i aplikuję Body Drapped Piledriver! Awasome One wbity w matę... <szaleńczy śmiech> Soul Eagle czeka aż oponent wstanie... German Suplex! NIE! Seria Back Elbowów od Simbera... Snapmare Driver! KONTRA! Tony kontruję i przechodzi do Crucifix Drivera! Soul Eater leży obok Simbesta nakłaniając go do wstania... Ten wyprowadza punch! 2, 3, 4, 5, 6... Fear ogłuszony, SImber rozpędza się przy użyciu lin i dodaję Big Boota! Simber znów się rozpędza... Tony niezwykle szybko wstaję, przechodzi pod ręką... SOUL DREAM'S (Cross Rhodes)! PIN 1! 2! 3! Mistrz International odnosi zwycięstwo.

>>> Soul Eagle nie wychodzi z ringu... Siada obok Simbera... Kładzie na kolanach jego głową mówiąc coś po cichu na ucho... Simbest jest coraz bardziej blady... Tony zaczyna śmiać się pod nosem...

>>> Rozbrzmiewa dobrze znany nam utwór! Do ringu wbiega Darryl Kindley! Fear automatycznie wyturlał się z ringu zabierając swoje mistrzostwo... Kindley pomaga wstać Simberowi... Ten nie jest wstanie ustać na nogach... Daryll patrzy na stage... A tam kucający Tony kiwa w jego stronę... Po chwilii zaczyna odchodzić. Pomoc medyczna pomaga wynieść Simbera a Kindley zamyślony siedzi w narożniku...

Cowboy wysyła wiadomość

>>> Widzimy ujęcie z baru... Nagle kamera wchodzi do środka... Przy ladzie siedzi Joquel Monroue.

Joquel Monroue: Barman jeszcze jedna kolejkę poproszę... To będzie długa noc.

>>> Barman polewa kolejną kolejkę Cowboy'owi...

Joquel Monroue: Ehh.. Porażka w pierwszej walce o pas źle na mnie wpłynęła... Nie było mnie z tego powodu na ostatnim Centuries bo po prostu musiałem dojść do siebie... Wypić kolejnego drinka i obmyślić nowy plan... Co dalej robić w Nonstop Action Wrestling. No właśnie... Co dalej będzie z waszym Cowboyem? <bierze łyk> Ahhh... Świetny smak... Takiego smaku potrzeba... Smaku zwycięstwa. Wracając... Co dalej z Joquelem? Nie wiem. <bierze kolejnego łyka> Czas pokażę a na razie chciałbym pozdrowić moich wszystkich rywali...  JoJo nadal jest w grze... Nie ważne jak zaczynasz... Ważne jak kończysz. I tego będę sie trzymał.

>>> Kamera powoli odchodzi a Monroue bierze kolejną kolejke.

Chris Snow vs ??? - Pick Your Poison Match

>>> Chris jest już w ringu więc pora wybrać dla niego przeciwnika do dzisiejszego Main Eventu..Ekran włącza się, a tam Nou siedzi w szatni i mówi do kamery:

Nouvel: Wiesz co? Ten koszmar wcale nie był taki trudny. Jestem w końcu głosem ludu. Przemawiam przez wszystkich więc mam także ich siłę..i wyszedłem bez szwanku! Czas wybrać coś dla ciebie. Mam pytanie Chris? Ile razy wygrałeś statuetkę za zawodnika miesiaca? Czekaj...Ile? 0 + 0? Nie jestem dobry z matmy, bo albo spałem na lekcjach, albo odpisywałem loszkom na messengerze, ale wiem, że wynik tego działania to...ZERO! Skoro nie masz nagród to chyba głupio startować do kogoś kto wygrał nagrodę dla najlepszego zawodnika całego pierwszego sezonu prawda? Rzucę cię na trochę płytszą wodę i dam ci kogoś kto ostatnio wygrał tą statuetkę...niezasłużenie! Panie i panowie! TYLER CARNEY 2!

>>> Słyszymy theme TC2, który pewny siebie zmierza do ringu. Fani nie wiedzą na kogo buczeć dlatego po prostu siedzą cicho. Walka rozpoczyna się..

Zaczyna się standardowo od zwarcia. Snow jest silniejszy i to on wychodzi zwycięsko. Robi Headlock, po czym obija czoło rywala łokciem. Puszcza go i przechodzi do Wristlocku. TC2 jednak kontruje próbę i sam wykręca nadgarstek rywala, po czym kopie w niego prawą nogą. Odbija przeciwnika od lin, ale sam również bierze rozbieg i wykonuje Slingblade! PIN- 1! Kick Out! TC2 próbuje wynieść rywala do Bodyslam, ale ten kontruje i wykonuje Elbow Strike i dokłada Short Arm Lariat. Tyler upada na liny, odbija się od nich i trafia prosto na Spinebustera! PIN- 1! Kick Out! The Wolf szybko jednak podnosi Carneya. Scoop Powerslam..I kolejne..I kolejne..Drugi Short Arm Lariat i..Jumping Cutter! PIN- 1! 2! Kick Out! Wściekły The Nightmare chce przejść do finishera, ale SGW jeszcze nie ma zamiaru składać broni. Szybko podnosi się i robi Enzuigiri. Snow nie pada więc TC2 wykonuje przepiękny Double Knee Gutbuster..Wchodzi na narożnik i zamierza wykonać Diving Double Foot Stomp, ale Chris podnosi się i uderza w linę przez co TC2 spada klejnotami na narożnik. Wolf wchodzi na trzecią linę...German Suplex! NIE! Kontra...Phenomenom wykonuje Calf Kick! Snow spada z narożnika, ale Carney od razu wyprowadza cios...Pele Kick z narożnika..CO ZA AKCJA! PIN- 1! 2! KICK OUT! TO nie koniec...SGW dalej wyprowadza ciosy..Zaczyna uderzać przeciwnika i zalewa go serią stiffowych punchy na twarz. Wydawałoby się, że ci zawodnicy nie sa do ciebie wrogo nastawieni, ale chyba się myliliśmy..TC2 krzyczy <"ZABIJĘ CIĘ KURWO! TEN PAS TO MOJE PRZEZNACZENIE!">! Wstaje i teraz zaczyna uderzać kolanem w jego czoło..Wolf zaczyna krwawić. Sędzia odsuwa Carneya i wzywa pomoc medyczną..Ci zabierają go i kładą na noszę..Czy to koniec? Chris wygląda na nieprzytomnego..Tyler Carney 2 nie zamierza jednak wygrać w taki sposób..Biegnie na rampę i przepycha medyków, po czym sam łapie za nosze i pcha je w stronę ringu...Snow szybko odpina się i zlatuje, a tamte wpadają w metalowy słupek..Carney biegnie w jego stronę, ale były mistrz International wynosi go do Powerbomb i rzuca na nosze...Te łamią się, a rywal Snowa zwija się z bólu. Ten wchodzi do ringu i czeka, aż sędzia odliczy...7! 8! 9! TC2 wbiega do ringu...Samoan Drop od Chrisa! PIN- 1! 2! Kick Out...Snow naprawdę zaczyna się wściekać..Jego przeciwnik wstaje..Big Boot! NIE! TC2 schyla się i mamy fenomenalne Slingshot Blue Thunder Bomb! Snow powoli wstaje...Psycho Trip (Steenalizer)- PIN- 1! 2!  KICK OUT! ZNÓW! Teraz Carney jest poirytowany..Nabiera oddechu, bierze chwilę odpoczynku i chce to kończyć..Podnosi go..Carney Theory..Nie! Snow kontruje i odpycha go...LIAR MASK (Spear)..TC2 jednak odsuwa się, a Chris wpada w sędziego..SPEAR DLA SĘDZIEGO..Ten upada i wypada z ringu..Tyler Irish Whipuje go w liny i wykonuje Enzuigiri, po którym The Wolf wypada z kwadratowego pierścienia...Deathstar bierze rozbieg, ale...chwila!

>>> W ringu robi się dziura, z której wychodzi ręka. COTUSIE.exe? TO TOMALA! Łapie TC2, po czym podcina go i wyprowadza serię Stiffowych punchów...W tym czasie z trybun wybiega Nou, który rzuca się na Chrisa Snowa! Zaczyna się wymiana ciosów..W tym momencie światło jednak gaśnie! O CO CHODZI? CO SIĘ DZIEJE? Zapada nagła cisza...

>>> Światło wraca...W DÓŁ RINGU ZSUWA SIĘ KLATKA! STALOWA KLATKA! O co tu chodzi? Na szczycie klatki stoi Shadow! Gdy ta zjeżdża na sam dół Died Soul wykonuje Crossbody z samego szczytu..CO ZA AKCJA! Obaj leżą, a Shadow klęka obok nich i zaczyna się głośno śmiać. W tym czasie Nou wynosi Snowa i..SUBITA MORS! Sięga po swój pas, wspina się na szczyt klatki, siada na niej i podnosi tytuł do góry..Spogląda w dół i wymienia spojrzenia z Shadowem. Po chwilii Nou wznosi pas do góry a Shadow zaczyna demonicznie się śmiać stojąc nad TC2 i Tomala...

Tym widokiem kończymy dzisiejsze Centuries!

12804791_1726809140866667_2449885811827112827_n.jpg?oh=c08889a143f041c23218046f60fb1a62&oe=575DB6CC&__gda__=1469425069_c853cd0e13e3394fa4d2ce619684da9f

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yourfuturestories - leagueofshadows - loudrp - sicariot - musicmmo