NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-04 21:25:29

Arrow
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 10
WindowsChrome 48.0.2564.116

NAW Centuries- 04.03.2016

CENTURIES 4.03.2016

>>> Witamy na kolejnym odcinku Centuries! Co dziś sprezentuję nam gala? Celebracja TC2 jest nieunikniona... Czy Nouvel podniesie się po ataku Snowa? Co dalej z Tonym Fearem? Niesamowity powrót... Na wszystkie pytania odpowiemy dziś na Centuries!

Carneyowie zawsze...

>>> Do ringu zmierza ucieszony Tyler Carney! Niesie ze sobą wszystkie trzy nagrody, które zgarnął na "Something New"! Prezentuje je publice, która buczy na niego. Ten uśmiecha się i wchodzi do kwadratowego pierścienia.

Tyler Carney 2: WELCOME NAW! Everybody pomarańcze, kurwy stoją, a ja tańczę..Tańczę z radości. Wiecie dlaczego mam dziś tak dobry dzień? Bo wy poprawiacie mi nastrój..zresztą jak zwykle, gdy się tu pojawiam i słyszę wasze buczenie. Środa była dla mnie bardzo udana.Trzy nagrody! TRZY NAGRODY? TAK JEST! Wasz ukochany Nou nie zgarnał, ani jednej, a ja, aż trzy. Nie do pomyślenia. Wiecie jak dużą liczbą jest trzy? Tak dużą, że nawet Wicked J nie miał tylu pasów TT..A to naprawdę coś znaczy. Najlepsza rywalizacja? Tomala też się do tego przyłożył..Ale teraz niestety jest w trumnie. Mam nadzieję, że chociaż usłyszał spod ziemi, że nasza rywalizacja została nagrodzona. Najlepsza walka? Tu też nie ma wątpliwości kto zasłużył..No i najważniejsze. Zawodnik miesiąca. Nagroda, która w NAW znaczy naprawdę wiele. To nie mistrz NAW ją zgarnął, lecz z pozoru nie wyróżniający się niczym zawodnik. Pozory mogą mylić...JESTEM NAJLEPSZY ROZUMIECIE? Jeśli ktoś tego nie widzi to zapewne ma raka mózgu podobnego to tego, którego ma Paul. Musicie zakrywać się peruką, żeby nie było widać waszej łysiny. Niestety można wyczuć tez inną łysinę- umysłową. Naprawdę nigdy nie dostrzegliście we mnie nic specjalnego? Eh...Szkoda tracić na was czasu! Jednak powiem wam po co tu jestem..Nou zobaczył co znaczy nazwisko Tyler..Czas zostawić koszmary za sobą i pójść po to, co powinienem mieć już od dawna- pas NAW! ON BĘDZIE MÓJ! ROZUMIECIE? BĘDZIE MÓJ!

>>> TC2 chce odejść, ale rozbrzmiewa theme Shadowa, który pojawia się na rampie! Podchodzi do krawędzi ringu..

Shadow: Oj Tyler..Zachowujesz sie dzidziuś, który płacze, bo nie dostał lizaka. Nie pójdziesz po ten pas, dopóki nie przejdziesz jednej przeszkody..Jestem nią ja. Nie wróciłem po to, by przepuścić cię dalej. Jestem tu, aby zatrzymać takich jak ty. Gdy już odsunę cię od tego tytułu, będę za tobą chodził i nękał cię do momentu, w którym zdołam wyssać całe twoje życie. Żadne Spectre ci nie pomoże. Shadow jest twoim jedynym demonem. Wiem, że zawsze sie mnie bałeś..Ba, wiem nawet, że boisz się teraz. Wydaje ci się, że nikt nie może cię ruszyć, ale mylisz sie..A jeśli twój kuzynek będzie chciał ci pomóc to i jego poślę do krainy mroku...

>>> Nagle światła przybieraja ciemny kolor..Wszyscy są cicho. Czterech gości w kapturach wprowadza na rampę płonącą trumnę...Zostawiają ją na środku i odchodzą..Zaciekawieni TC2 i Shadow podchodzą do niej..Otwierają i...w środku stoi krzyż zrobiony z małych gałązek, a na nim tabliczka z napisem "Tomala (*)" ! Zawodnicy obracają się..TO TOMALA! Rzucają się na niego! Jednak po jednym uderzeniu okazuje sie, że był to manekin, który łamie się w pół! Nagle słyszymy dziwne, niepokojące wręcz gwiazdanie. Shadow i Tyler odwracają się..TO TOMALA! TO ON, PRAWDZIWY! ŻYJE! Wykonuje Double Clothesline! Rywale padają na ziemię..Shadow wstaje pierwszy, ale od razu otrzymuje Bicycle Kick..TC2 spogląda w jego stronę..Nagle gaśnie światło...CHWILA! CO TO? Za Tylerem stoi rządek dzieci, które mają założone maski kruka..Deathstar nie ma gdzie uciec! Próbuje zaatakować Tomalę, ale ten wyprowadza Horror Way (Headlock Driver), po czym zakłada Worst Nightmare (Over the shoulder single leg Boston crab)! Tyler klepie, ale nic mu to nie daje. Dzieci w maskach otaczają całą trójkę zawodników, po czym naśladują dziobanie kruka. Światła znów gasną, a po ich powrocie nie ma już nikogo.

Darryl Kindley vs Brad Rosher - Normal Match

>>> Pierwszy do ringu wchodzi Darryl Kindley! Fani wiwatują na jego widok. Kolejny do ringu idzie Brad Rosher... Woo Woo Woo You Know It...

Zaczynamy! Brad popycha Darryl jego... Po chwili popychanek Kindley zaciska headlock, Rosher wysyła go na liny Tarzan Boy odbija się, unika Lariata, znowu się odbija i wykonuję Flying Clothsline! Rosher wstaję i od razu wpada na Dropdown Uppercut i Neckbreaker! Pin i tylko 1. Kindley podnosi BroSkiego ale ten się wyrywa i aplikuję Dropkick. Realast Guy wycofuję się do narożnika, Brad bierze rozbieg... Nie trafia Corner Forearm Smashem! Odwraca się a Darryl wykonuję Corner Splash! Zaciąga i dokłąda kolejny Neckbreaker. Tarzan Boy czeka na rywala... Shining Wizard! Nie trafia! BroSki łapię go i aplikuję Internet Move (Full Nelson Flapjack)! PIN 1! 2... Darryl odskakuję.

>>> Reklamy bo dawno nie było. Zapraszamy do subskrypcji NAWNetwork! Nie pożałujesz jak rodzice Martina spłodzenia go!

Wracamy do walki. Roshi zaciska headlock... Darryl powoli wstaję... Wyrywa sie! Rozpędza się przy użyciu lin, Forearm! 1, 2, 3! Unika Big Boota, odbija się i Spike Hurricanrana! Pin 1,2... Brad odkopuję. Tarzan Boy wchodzi na narożnik... Brad wstaję i dostaję Diving DDT! Pin 1, 2, 3... Darryl wygrywa to starcie!

>>> Nagle rozbrzmiewa theme song mistrza International... Wchodzi on do ringu... Patrzy wprost w oczy Darryla śmiejąc się... Po chwili chwyta za mikrofon...

Tony Fear: Jesteś nowy... Darryl... Kindley... Słodkie to imię... Całkiem jak mój pas <przytula się do niego>... Wiesz co Darryl? Ja też tu byłem nowy... Przegrywałem... W kółko i w kółko przegrywałem... A nie... To Tony przegrywał... Nie Soul Eagle. Nie ja... Ja jestem mistrzem International... On był zwykłym przegranym...

Darryl Kindley: I jaki ma to związek ze mną?

Tony Fear: Dołącz do mnie... Dołącz do Soul Eagle'a... Zostań moim poddanym... Podbijmy razem całe NAW... Widzę w tobie ten mrok... Widzę w twoich oczach że pragniesz tego samego co ja... Przyznaj to Darryl...

Darryl Kindley: Koleś, wex się zacznij leczyć bo ci całkiem już odwaliło. W jakiś przebieranki nie mam zamiaru się bawić, sorry. Znajdź sobie kogoś innego.

>>> Kindley powoli odchodzi

Tony Fear: Nie masz zamiaru się bawić... Nie masz zamiaru się bawić... Ale przecież życie to ciągła zabawa...

>>> Fear idzie za Darrylem i rzuca się na niego! Zaczyna uderzać go pasem! Wrzuca go z powrote do ringu... Soul Dream's (Cross Rhodes) wykonane! Ale... Tony wyciaga Kindleya z ringu i zaciąga go na zaplecze...

Niesamowity powrót

>>> "AWASOMEEEEEEEEE"! Tak to on... Simber powraca! Gustownie ubrany wchodzi do ringu... Publika o dziwo dobrze przyjmuję Simbesta. On sam chwyta za mikrofon...

Simber: Wow... Wow... Nie spodziewałem się takiej reakcji na moją osobe! <cheer> Po Revolution musiałem dojść do siebie i zrozumieć jakie błędy przedtem popełniałem... Miałem NIESAMOWITĄ szansę na zdobycie mistrzostwa World... Wszystko popsułem niestety. Chciałbym się poprawić... Chciałbym pokazać że wciąż jestem <podniesiony głos> NIESAMOWITYYYYY!

>>> Nagle rozbrzmiewa nieznany theme song... To debiutant! Jacob Hunter w drodze do ringu. Staję na przeciw Simbera...

Jacob Hunter: A więc to ty jesteś ten cały Simber... Słyszałem o tobie dobre i złe rzeczy... Wiekszość tych złych ale to nie one są moim problemem... Problemem sam w sobie jesteś ty!

Simber: Posłuchaj mnie panie "Hunter"... Całkowicie nie wiem o ci chodzi i skąd tu się wziąłeś.

Jacob Hunter: Obserwowałem twoją karierę i ci szczerze powiem... Większej pizdy od ciebie nie widziałem. Najpierw zostawiasz swoich kumpli podczas Final Destination, potem pierdolisz jakieś głupoty jaki to niesamowity jesteś a teraz liżesz dupsko tym ludziom? Myślisz że oni chcą cię oglądać po tym wszystkim co zrobiłeś?

Simber: Zapytajmy fanów... <"YES! YES! YES!"> Najwidoczniej masz inne spojrzenie na tą sytuacje niż oni...

Jacob Hunter: Oni już sami nie wiedzą czego chcą... Ale ja wiem czego chcę.

>>> Nagle Jacob wypija trochę wody z butelki, którą trzymał po czym wypluwa w twarz Simbera i mamy brawl! Zawodnicy wymieniają się ciosami... Ochrona wchodzi do ringu ale ci wciąż się biją... Jacob zdobył przewagę i momentalnie wyprowadził Pedigree Simbestowi! Ochrona odciąga Jacoba od Simbera... <"To nie koniec śmieciu!"> Lekarze pomagają wstać Simberowi...

Allen Draven vs Rzepson - Normal Match

>>> Pierwszy do ringu zmierza "The Man That Midcard Forgot" Rzepson! Czeka na rywala... Rozbrzmiewa utwór który mieliśmy okazję usłyszeć na ostatnim Specialu... Allen Draven w drodze do ringu... Zdejmuję kaptur, podchodzi do rywala rozkładając ręce...

Zaczynamy! Mamy clinch, Draven wykręca ręke rywala... Rzepson jakoś wychodzi z tego i on wykręce ręke przeciwnika. Allen ładnym przejściem przechodzi za plecy rywala, wynosi go i rzuca na ziemię. <rozkłada ręce> Jumping Goerdie i Pridestalker obchodzą ring... Znowu mamy zwarcie! Rzepson zapina headlock, Butcher of Losers popycha go, Sensetion odbija się, przeskakuję nad Dravenem, znowu się odbija ale teraz trafia na Dropkick. Rzepson wyrolował się z ringu... Allen wskakuję na apron... Flying Forearm Smash z apronu dla Rzepsona! Jumping Goerdie wrzucony do ringu... Pin 1,2... Man That Midcard Forgot odkopuję. Allen zaciska headlock, Rzepson powoli wstaję, uwalnia się serią Back Elbow'ów... Bierze rozbieg ale trafia na Step-Up Enzugiri! Pin 1,2... Sensetion znowu odkopuję. Glorious Execiutoner Irish Whipuje rywala do narożnika, rozbieg i Corner Forearm Smash! Zaciąga, wynosi na barki i aplikuję Death Valley Driver! Pin 1,2... Man That Midcard Forgot nadal w tym starciu. Pridestalker czeka aż Rzepson wstanie... Podchodzi do niego ale ten z miejsca wyprowadza Superkick! PIN 1! 2... Draven odkopuję. Jumping Goerdie podnosi rywala, ten wyprowadza serię punchy, low kick i Spinning Backfist! Nie trafia Discus Lariatem! Draven odwraca się i inkasuję Roundhouse Kick od rywala! Ogłuszony stoi wciąż na nogach... Sensetion rozpędza się i aplikuje Corkscrew Forearm Smash! Pin 1,2... Pridestalker odskakuję. Rzepson pokazuję na narożnik <"YES! YES!">... Wchodzi na niego... Shooting Rocket (Red Arrow)! Nie trafia! Spada na nogi, odwraca się, nie trafia Roundhousem Kickiem przez co inkasuję Pele Kick od Allena! Pin 1,2... Rzepson nadal walczy! Butcher of Losers czeka aż rywal wstanie... Próba Inverted DDT nie udana! Jumping Goerdie przechodzi za plecy i aplikuję German Suplex z pinem! 1,2... Pridestalker odkopuję ale Rzepson przerolowuję i dodaję kolejny German Suplex z pinem! 1,2... Draven tym razem już całkiem odskakuje. Allen powoli wstaję, Sensetion czeka na apronie aż rywal wstanię... Wybija się i Springboard Hurricanrana! NIE! NIEE! Draven przechwytuję Rzepsona i przechodzi do Whirling Death (Styles Clash)! TAK! WYKONANE! PIN 1! 2! 3!

>>> Allen celebruję swoją wygraną a wszystko oglądał Mack jedząc popcorn...

Zejście na "lepszą" drogę

>>> Widzimy zamglonę pomieszczenie... Nagle z całej mgły wyjawia się Jack Havel.

Jack Havel: Blackjacks... Blackjacks... Bradley, Cyborg, Havel i Brute... Wielka grupa która miała zdominować całe NAW... Nic z tego nie wyszło... Powoli każdy z nas wiedział że zmierza to ku końcowi... Porażka na Revolution była tego dowodem... Dowodem na to że osobno bedziemy silniejsi... Cyborg niestety nie dożył tej chwili... Adam Bradley... Nasz "lider"... Wiesz co Adam? Byłeś samolubny... Myślałeś że zrobisz ze mnie swojego służacego? Myliłeś się... Wiedziałem co się święci i odeszłem... Brute... Ty zaś niczemu winien nie byłeś... Ale uwierz mi na słowo... Zostaniesz zniszczony szybciej niż ci się wydaje...

>>> Zaczyna chodzić po opustoszałym miejscu... Nagle znów odwraca się do kamery...

Jack Havel: Stałem się silniejszy... Pomogła mi w tym pewna osoba. Pokazała mi moje błędy... Pomogła mi wyjść z tonącego statku... A teraz razem podbijemy świat... Nikt nie wie kiedy i gdzie to się stanie... Ale jedno jest pewne... Bójcię się... Bo będziecie mieli czego...

>>> Jack znika w mgle

Javier Alpando vs Adam Bradley - Normal Match

>>> Czas na kolejne starcie na Centuries! Do ringu zmierza uczestnik walki o tytuł mistrza Television "Bad Guy" Javier Alpando! Wykonuję klasyczne gesty po czym wchodzi do ringu. Czas na pierwszego i obecnego mistrza Television... Adam Bradley pewnym krokiem idzie do kwadratowego pierścienia... Podnosi swoje mistrzostwo do góry <"No i co Analdo?! taki pewny siebie byłeś. Dziś z tobą skończe">...

Zaczynamy! Javier nie wytrzymał i po obelgach od rywala rzucił się z ciosami na mistrza TV. Adam zepchnięty do narożnika serią ciosów... Sędzia odciąga Bad Guya, ten podchodzi do Bradleya ale ten wyprowadza Gut Kick i Double Axe Handle na plecy Javiera. <"I co na tyle cię stać?"> Knee Strike w głowę Alpando. Ten pada na ziemię, Prizefighter bierze rozbieg... Running Senton! Nie! Wpada na kolana rywala. Fear of People przerolował się po tym do narożniku... Machismo wziął rozbieg i zaplikował Corner Clothsline! Zaciągnął Bradleya na środek ringu, wykonał Body Slam i dodał Elbow Drop! Pin i tylko 1. Serią stompów od Javiera, Prizefighter podniesiony, kontruję Irish Whip... Rozbieg i Corner Clothsline! Alpando siada w narożniku... Machine of Destruction rozpędza się i aplikuję Cannonball! PIN 1! 2... Bad Guy odskakuję... Mr.Wrestling przenosi Machisma na środek ringu... Wynosi go na barki ale ten zeskakuję i powala Bradleya Big Bootem. Serią punchy w parterze, Adam podniesiony i dostaję Body Slam. Drugi, trzeci, czwarty, piąty, szósty! Prizefighter wycofuję się znowu do narożnika... Tam Alpando zalewa go serią uderzeń na głowę... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9... Sędzia przerywa. Bad Guy wnosi rywala na szczyt narożnika... Czyżby Belly to Belly Suplex ze szczytu?!?!? NIEE! Mr.Wrestling łapię oponenta i aplikuję mu Fisherman Buster ze szczytu! Obaj leżą nieprzytomni... Wstają... Biegną na siebie... Wchodzą w wymianę... 1, 2, 3, 4, 5, 6... Machismo zdobył przewagę i wyprowadził Discus Punch! Lekko ogłuszony Bradley wyniesiony przez Javiera! Mistrz TV zeskakuję i aplikuję Superkick! PIN 1! 2... Alpando odkopuję. Fear of People pokazuję żeby Machismo wstał <"Chcesz mój tytuł?! No to chyba cię zdrowo pojebało">... Próba Packcage Piledrivera nie udana! Alpando wyrolował się, wyniósł Adama i wykonał Fallaway Slam! Machine of Destruction wstaję i wpada na Clothsline! 2, 3, 4, 5! Big Boot nie trafiony! Próba STO Backbreakera również nie udana! Alpando przechodzi za plecy i wyprowadza Back Suplex! Prizeifghter opadł już chyba z sił... Bad Guy pokazuję klasyczny gest... Będzie Razor's Edge (Crucifix Powerbomb)! Nie! Bradley zeskakuję i aplikuję Superkick! Alpando odbija się po nim od lin i wpada na POP-UP POWERBOMB! PIN 1! 2! 3!

>>> Bradley celebruję razem z pasem... Ale zaraz... Javier próbuję wyjść z ringu ale mistrz TV rzuca się na niego z serią ciosów! Wyrzuca go z ringu... A poza nim wykonuje Powerbomb wprost na apron! Prizefighter nie kończy... Kolejny... Ochrona zdążyła odciagnąć Bradleya od Alpando... <"Bad Guy? Chyba Bad Dog"> Adam odchodzi wznosząc tytuł do góry a lekarza pomagają Javierowi wstać.

Ucieczka z rąk "Soul Eagle"

>>> Nagle widzimy jak Darryl ucieka z jakiegoś zamkniętego pomieszczenia...

Darryl Kindley: Nie! Nie! Zostaw mnie... Zostaw mnie! Pomocy!

>>> Darryl ucieka... Drzwi samę się zamykają przy ogromnym śmiechu, który dobiegał z tamtego pomieszczenia.

Najlepszy przemówił

>>> Rozbrzmiewa Cult of Personality! Do ringu zmierza sam mistrz NAW Nouvel tyle, że....o kulach! Tak jest! Po incydencie na Something New, w którym zaatakował go Chris Snow. Nie może chodzić samodzielnie i musi korzystać z małej pomocy. Kiedy w końcu udało mu się dojść, bierze krzesło, siada na nim i sięga po mikrofon!

Nouvel: Panie i panowie.. Fani NAW. Zawiodłem was. Nie chcę was jednak przepraszać, bo wiem, że to nie ma sensu. Nou nigdy nie przeprasza. Jeśli popełnię błąd za chwilę sam go naprawiam. W środę byłem blisko sięgnięcia po kolejną nagrodę w mojej karierze. Była już w moich rękach, ale jak zwykle... Carney. Gdy tylko słyszę jego nazwisko robi mi się niedobrze. Słuchaj, jeśli myślisz, że zasługujesz na tą statuetkę to jesteś w ogromnym błędzie. Fani cię nienawidzą, wiesz, że zawdzięczasz to wszystko Chrisowi. Chodź tu i oddaj to co należy do mnie.

>>> Nou czeka na TC2, ale zamiast tego słyszymy theme Snowa. Ten wchodzi do ringu.

Chris Snow: Biedny, pokrzywdzony Nou. To ja nie mogę patrzeć na ciebie.. Teraz żałuję, że zrobiłem z ciebie kalekę.. Mogłem cię po prostu zabić. Nie chcę przedłużać i przejdę do rzeczy.. Chcę twojego tytułu mistrzostwiego Nou. <Chris kopie go w nogę, przez co mistrz upada> Teraz ja mam władzę. Klęczysz obok mnie.. Wiem, że chcesz mnie prosić o to, żebym potrzymał twój pas. Zdajesz sobie sprawę, że nie zasługujesz na niego kaleko.. Wyzywam Cię na starcie o twój tytuł na Desperate Times..

>>> Snow zaczyna się śmiać, po czym zaczyna kopać Nou. Chce go poniżyć. Ten jednak podnosi się, chwyta za kule i uderza go w głowę.. Podnosi go do Subita Mors, ale Chris schodzi i wystraszony ucieka z ringu.. Chwila, to znaczy, że Nouvel jest w pełni zdrowy.

Nouvel: To miała być pułapka na Tylera, ale widzę, że kolejny idiota się na nią złapał.. Skoro jednak już prosisz o szansę... To masz ją! Powodzenia na PPV!!

>>> Snow śmieję się pod nosem odchodząc a Nouvel wchodzi na narożnik ciesząc się razem z fanami.

Tym widokiem kończymy dzisiejsze CENTURIES!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yourfuturestories - hrjegrvadfarvs - e-craft - betterplace - leagueofshadows