NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-03-02 23:02:06

Arrow
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 10
WindowsChrome 48.0.2564.116

NAW Awards "Something New"

NAW Awards "Something New"

PANIE I PANOWIE! Witamy na NAW Something New! Jest to pierwszy special w drugim sezonie. Myślę, że nia ma co przedłużać, bo czeka nas rozdanie nagród! Powiedzielibyśmy coś śmiesznego o nagrodach i Di Caprio, ale niestety już otrzymał Oscara. Dlatego bez zbędnęgo pierdolenia przechodzimy do ceremonii.

>>> Na rampę wychodzą obaj GM'owie. Jest już naszykowany specjalny stoiliczek, na którym stoi 5 statuetek..Luke i Chris w garniturach podchodzą do niego. Luke zabiera głos!

Luke Arrow: Witam panie i panowie oraz Martin. No..Jako, że przywitanie mamy już za sobą to chciałbym zaprosić wszystkich na NAW Awards. Tak dawno tego nie było, że już zapomniałem jak wyglądają te nagrody.. W ogóle śniło mi się, że Sawo zdobywa statuetkę zawodnika miesiąca i podobno podczas tego koszmaru z ust zaczęła mi lecieć piana. Na szczęście udało mi się obudzić. Dobra..Oddaję głos mojemu KUMPLOWI złotemu..

Chris Carney: No elo. Dobra..bardzo boli mnie dziś głowa, bo również miałem zły sen, ale nie będę się żalił. Czas przejść do tego co obchodzi was najbardziej- NAW Awards! Zaczniemy od najlepszej rywalizacji miesiąca. Tutaj nominowane były tylko 3 feudy- Tomala vs TC2, Estrada vs LG i Logan vs Elijah. Otwórzmy więc kopertę i zobaczmy jak wygląda sprawa z głosami..LOGAN HARDY VS ELIJAH DRAKE nie otrzymał żadnych głosów dlatego ląduje na trzecim miejscu..Ale trzecie nas nie obchodzi..Wygranym w tej kategorii jest feud..TYLERA CARNEYA z TOMALĄ! Trudno się nie zgodzić. Obaj zrobili fenomenalną robotę i zasługują na to złote cudo..Z tego miejsca muszę przeprosić Tomalę..Niestety, ale statuetke odbiera zwycięzca. Bardzo mi przykro i chyba nie zasnę w nocy, ale nie ma innego wyjścia!

>>> Słyszymy theme Tylera Carneya, który z uśmiechem na twarzy podchodzi do Chrisa. TO JEST PYSZAŁEK! Ten zawodnik nie prezentuje sobą nic oprócz arogancji.

TC2: Chciałbym podziękować z całego serca mojemu kuzynowi Chrisowi, dzięki któremu to wszystko jest możliwe. W końcu to sprawił, że jestem tu gdzie jestem. Do tego chciałbym złożyć podziękowania dla Arrowa, który również się do tego przyczynił..Ale przede wszystkim dziękuję Tomali za to, że był świetnym rywalem. To dzięki tobie mam tą statuetkę..Tak dzieki tobie, bo przegrałeś. I co teraz kurwa zrobisz? Przyślesz swoje kruki, żeby porwały moją nagrodę czy przyjedziesz po mnie trumną..Nie bądź śmieszny. Jestem T...C...2 i moja wygrana jest najlepsza dla biznesu. Dziękuję, dobranoc..

Luke Arrow: Czekaj Tyler..Skoro już tu jesteś to nie ma sensu, żebyś zaraz znów wracał. Zajrzyjmy do koperty, w której jest wynik głosowania na najlepszą walkę..<dramatyczne sample> STATUETKĘ ZA WALKĘ ROKU WYGRYWA Sawo za walkę z TC2 na Final Destination..A nie hehe, jednak nie..NAGRODĘ OTRZYMUJE TYLER CARNEY 2 za starcie z Tomalą na NAW Revolution! Brawo Tyler, to twój dzień. .

Tyler Carney 2: A więc chciałbym podziękować..A zresztą. Jebać was..Nie chce męczyć swojego głosu tylko po to, żeby trafić do tych spasionych cfeli na trybunach..

Chris Carney: No cóż..Mam nadzieję, że nie macie mu tego za złe. Czas przejść dalej, tym razem do najlepszego momentu. Było naprawdę wiele ciekawych zdarzeń w ostatnim czasie, ale wygrać może tylko jedno. Który moment naprawdę zdobył największe uznanie? <"Chris otwiera kopertę"> POWRÓT SHADOWA! <"Chris podchodzi do Arrowa i mówi na ucho- co jest kurwa? Podmieniłeś mi karteczki? Przecież turn Ryana miał wygrać w tej kategorii?">, na co Arrow <"Carneyowie jednak nie zawsze wygrywają...">!

>>> Rozbrzmiewa theme Shadowa, który powoli zmierza po nagrodę. Wyrywa ją z ręki Chrisa, robi ukłon w stronę publiki i wychodzi z szyderczym uśmiechem na twarzy..

Luke Arrow: No cóż..Albo gość nie jest gadatliwy, albo tak bardzo śmierdzi mu z japy, że boi się ją otwierać. PAMIĘTAJCIE! JEŻELI ZWYKŁA PASTA NIC WAM NIE DAJE MOŻECIE ZAKUPIĆ NASZĄ PASTĘ- Blend-NAW-Med! Dzięki niej twoje zęby będą błyszczeć po pierwszy użyciu i uwolnisz się od jobberki na zawsze. Spójrzcie na Martina, widać, że jej nie stosował...Ale wracając! Czas na największe odkrycie. Ostatnio nie brakowało nam świeżych talentów. Zobaczmy więc kto został uznany za najlepszego z nich...PANIE I PANOWIE- SYLAR!

>>> Nagle wyjebało światła..Po chwili paniki zapalają się..Nie ma jednak ani Sylara, ani jego nagrody! Chyba nie chciał się dziś pokazywać..No cóż, szkoda- stracił szansę na zaprezentowanie się..

Chris Carney: Dobrze wiem, że czekaliście na tą chwilę..PORA NA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA MIESIĄCA! Nominowani byli Tomala, Snow, Estrada, Fear, TC2 i Nouvel. Kto zgarnie tą prestiżową nagrodę?Myślę, że nie ma sensu przedłużać..Proszę o podanie mi koperty..A więc! Pierwszy na liście z 11 głosami jest....NOUVEL!

>>> Słyszymy theme Nouvela. Na sali rozlega się ogromny pop! Mistrz NAW wchodzi uśmiechnięty, w dobrym nastroju. Sięga po mikrofon!
Nouvel: To dobry dzień. Dla mnie i dla was wszystkich..Nie będę kłamał- zasłużyłem na nią..Ale nie ja sam ją zdobyłem. To wy! Wy ją dla mnie wygraliście. Zawsze mnie wspieracie i jeśli mogę się wam jakoś odwdzięczyć to mam nadzieję, że dzisiaj jest do tego dobra okazja. Tak więć- naprawdę jestem bardzo dumny z tego, że mogę was wszystkich reprezentować!

Chris Carney: Ale co ty odpierdalasz Głosie Brudu? Znaczy ludu...Czy ja powiedziałem, że wygrałeś? Powiedziałem tylko, że masz 11 głosów. Daj mi skończyć..Popatrz na titantron. Pokazuje on, że druga w kolejności osoba ma 8 głosów. Ale patrz, mam tutaj przycisk, którym mogę dodawać wartości..Jako, iż ja jeszcze nie głosowałem to mogę zrobić to teraz. Ale wiesz Nou..Jestem GM'em i nic się nie stanię jeśli przypadkowo bym się pomylił..*Chris wywraca się, a wstając podpiera się o maszynę, która zlicza głosy i PRZYPADKOWO dodaje 3 głosy Tylerowi Carneyowi* O KURWA! JAK TO COFNĄĆ? CO SIĘ STAŁO? JAK JA TO ZROBIŁEM! BOŻE PRZEPRASZAM.....No cóż...wygląda na to, że nie da się tego cofnąć i chyba mamy remis.

>>> Słyszymy theme TC2, który wchodzi i płacze ze śmiechu..Przepycha Nou i wyrywa mu statuetkę z ręki krzycząc <TO JA WYGRAŁEM! DAWAJ TO>. Nouvel zaczyna go kopać po czym krzyczy <IT'S BURRYING TIME>! Zaczyna się wymiana ciosów!

Luke Arrow: PRZESTAŃCIE KURWA!

TC2 i Nouvel <razem>: ALE TO ON ZACZĄŁ!

Luke Arrow: Nie obchodzi mnie kto zaczął. Ważne kto to zakończy..

Chris Carney: Ja to zrobię..Wiecie co? WYLICZANKA! RAZ! DWA! TRZY! WYGRYWASZ TYLER TY!

Nouvel: NIE! Tak nie będzie! TO JA WYGRAŁEM! Proszę o sprawiedliwość, bo zaraz sam sobie wezmę tą nagrodę. Czym zasłużył się Tyler? Uciekaniem z ringu? Oszukiwaniem? Czy tak zdobywa się prestiżowe statuetki? Otóż nie. Ja jestem najdłużej panującym już mistrzem NAW i jeśli komuś należy się ta statuetka to tylko mi. Skoro uważasz, że TiSiTu na nią zasługuje to może to udowodnić właśnie teraz!

>>> Nouvel zdejmuje koszulkę, odwraca się do Carneyów i Arrowa plecami i wędruje do ringu ze statuetką, którą wyrwał Tylerowi. Oddaje ją sędziemu, po czym krzyczy do TC2 <"Chcesz jej? To chodź? Pokaż, że jesteś facetem, a nie pizdą"> Tyler nie wie co robić. Chris powstrzmuje go, ale ten ściąga koszulkę i wchodzi do ringu. Carney sięga jednak po mikrofon i jeszcze przed rozpoczęciem walki mówi..

Chris Carney: Wiecie co panowie? Jak się bawić to sie bawić..Dajmy tej publice trochę show! CHCECIE DOBREJ ZABAWY? <"YES! YES! YES!"> TO DOSTANIECIE JĄ! Nouvel i Tyler zmierzą się w..FALLS COUNT ANYWHERE MATCHU! Ale spokojnie..Jeszcze nie teraz. Nie śpiesz się tak Nou. Niech fani spokojnie wprowadzą się w galę. Wasze starce odbędzie się przed Main Eventem, czyli przed starciem o tytuł TV! Żegnam...

Polish Tank & Luca Steiner vs Jack Havel & Luke Brute - Normal Tag-Team Match for NAW Tag-Team Championship


 
>>> Pierwsi do ringu wchodzą mistrzowie Tag-Team... Kładą ręce na piersi i krzyczą <"MY EUROPEJCZYCY!">! Dumnie czekają na rywali... Havel i Brute powolnym krokiem idą na swój najważniejszy pojedynek...

Zaczynamy! Pierwsi zmierzą się Polish Tank i Luke Brute... Mamy zwarcie, Lumberjack zapina headlock... Soldier uwalnia się i wyprowadza Chop. Luke łapię się lin a Tank wyrzuca go z ringu Clothslinem. Patriota wychodzi za nim, Gut Kick i rzut w barykady od członka BJ. Soldier wrzucony do ringu z powrotem. Wyniesienie i Fallaway Slam pod narożnik dla Tanka. TAG z Havelem. Irish Whip i Double Lariat dla Soldiera. Irish Whip do narożnika od Jacka, Corner Splash, zaciąga na środek ringu i aplikuję Side Walk Backbreaker. Pin 1,2... Tank odskakuję. Blood Hunter zaciska headlock... Patriota zdołał się wydostać, parę Back Elbowów, odbicie od lin i Big Boot dla Havela. Jack podniesiony, inkasuję Suplex From Europe (German Suplex)... <"Witaj w naszej Europie!"> Havel wysłany do narożnika, TAG Luca wchodzi do ringu. Double Suplex od Europejczyków. 1, 2, 3, 4, 5, 6 Uppercut od Steinera, Havel posłany do narożnika. Nie trafia Corner Uppercutem... Odwraca się i trafia na Discus Clothsline! PIN 1! 2... Steiner odkopuję. Prospector of Blood wysyła Szwajcara na liny, ten się odbija i unika Lariata, wskakuję na nie i wyprowadza Springboard uppercut! Havel pada na ziemię. Jack wstaję i odrazu wpada na No Way (Cesaro Swing)! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8... Przechodzi do Sharpshootera! Jack odpycha Steinera... Luca odbija się od lin i aplikuję Discus Uppercut! Oboje wstają... Próba przejścia do Fear Moment (Angel's Wings)! nie udana! Havel wynosi na plecy i Husmader (F5)! NIE! Luca zeskakuję i Uppecutem wysyła Jacka do jego narożnika. TAG Brute zmienia Blood Huntera. TAG Luca zmienia się z Tankiem. Oboje wchodzą w wymianę ciosów... 1, 2, 3, 4, 5... Open Hand Chop od Lumberjacka! Tank ogłuszony... Luke łapię rywala i Two Handed Chokeslam! Brute czeka aż Tank wstanie... ALE ZARAZ! ODWRACA SIĘ A HAVEL WYNOSI GO NA PLECY I WYPROWADZA HUSMADERA! Blood Hunter wychodzi z ringu śmiejąc się... Tank przypina Luke'a... 1,2,3... Europejczycy bronią pasy Tag-Team!


>>> Widzimy jak Bradley podchodzi do Havela na backstage'u...

Adam Bradley: Jack o co kurwa chodzi?! Dlaczego zaatakowałeś go?!

>>> Havel tylko śmieje się i odchodzi... Adam nie wie co zrobić i również odchodzi.

Phil Cleverley vs Kenshin - Normal Match

>>> Pierwszy do ringu zmierza japoński zawodnik Kenshin! Publiczność dobrze naniego reaguję... Phil jest gotowy by wejść do kwadratowego pierścienia i zagwarantować "Niekwestionowany ból".

Zaczynamy! Kenshin podchodzi do Phila ale ten momentalnie wyprowadza Gut Kick i Double Axe Handle na plecy oponenta. Cleverley przyciska Black Suna do lin i wyprowadza Knee Strike w tułów. Irish Whip, skontrowany, Quiet Water przechodzi za plecy i wyprowadza Tiger Suplex z pinem. 1,2... Painmaker odkopuję. Phil wstaję ale otrzymuję Bicycle Kick po którym wpada do narożnika. Irish Whip znowu skontrowany, English Soldier biegnie na japończyka ale nadziewa sie na nogę wystawioną przez niego. Samuray wchodzi na narożnik... Próba Moonsaultu nieudana, gdyż Painmaker zrzucił rywala na matę. Quiet Water podniesiony, King of Pain aplikuję Suplex z przejściem do Neckbreakera. Pin 1,2... Black Sun odkopuję. Black Sun łapię się lin... Cleverley przyciska kolanem głowę przeciwnika dusząc go. Po chwili przestaję, wybija się jedną nogą od lin i dodaję Knee Drop. Samuray podniesiony, irish Whip, odbija się i wpada na Back Elbow od Phila. Japończyk podniesiony... wyrywa sie serią kopnięć, Irish Whip, znowu kontra. Kenshin z całym impetem uderza w narożnik i pada na ziemię. English Soldier nie kończy swojego natarcia, wynosi Kenshina i wyprowadza Fisherman Suplex. Pin 1,2... Black Sun nadal walczy. Painmaker zaciska headlock.... Samuray powoli wstaję, wyrywa sie serią Back Elbów, unika Clothsline'a i wyprowadza Koutoubu Kick! Pin 1,2... Eglish Soldier nadal w walce. Painmaker wycofuję się do narożnika... Black Sun bierze rozbieg i Corner Dropkick! Kolejny Corner Dropkick! Kolejny! King of Pain oszołomiony... Kenshin czeka aż rywal wstanie.. Rozbieg i Shining Wizard! Nie trafia! Phil unika... Black Sun się odwraca i wpada na Spinebuster. Pin 1,2... Odkopuję. Phil zaczyna się wściekać... Wchodzi na trzecią linę... Diving Clothsline! Nie trafia! Spada na nogi, obraca się a Kenshin go wynosi na barki! Son of Sun (Fireman Carry Double Knee Gutbuster)! Nie! Cleverley schodzi za plecy, łapię za rękę i aplikuję Undisputed Pain (Dream Street's)! PIN 1! 2! 3! Phil wygrywa to starcie. Anglik podnosi Kenshina i dokłada drugie Undisputed Pain! Zaczyna się śmiać mu prosto w twarz, po czym wychodzi.

Wypowiedź Soul Eagle'a

>>> Widzimy ciemnie pomieszczenie... Nie ma nigdzie żadnych przedmiotów. Nagle błysk światła pada na środek pokoju... A w nim staję Tony Fear ze swoim tytułem.

Tony Fear: Mój mały słodki <przytula tytuł>... Tylko ja i ty... Na zawsze. Posłuchajcie mnie wszscy niedowierzający... Tony umarł. Nie ma go już z nami <śmieje się pod nosem>... Zniknął... Wpadł do zapadni pełnej straconych dusz... On ją strącił... Oddał diabłu... Zostałem tylko ja. Soul Eagle... To ja zabrałem tego małego złotego chłopca z rąk Snowa... <przytula się do pasa> To ja i on podbijemy świat. Powoli... Powolutku zaczniemy przejmować calutki świat zmieniając go na... Lepsze. <głośny śmiech> Nie wierzycie? To zacznijcie bo koniec porządku dziennego którym każdy z was zyje się skończy a wtedy rozpocznie się... Strach. Strach który zmroziły wam żyły w kościach... I sprawi, że NAW zapomni kim był Tony Fear... Słodkich snów...

>>> Obraz powoli zanika a Fear się wycofuję do tyłu głośno się śmiejąc.

Mack Everey vs Chris Mist - Normal Match

>>> Słyszymy theme Big Fat Mana! Ten pojawia się rampie i otrzymuje ogromny pop. Fani chantują "BIG FAT MAN! BIG FAT MAN"! Widać, że oni go kochają. Uwielbiają  go od początku..Gdy jest już w ringu publika ustaje. Słyszymy theme Mista i teraz to on kieruje się do kwadratowego pierścienia..Co na to publika? Dalej krzyczy "BIG FAT MAN"! Mist nie zwraca na to uwagi i wchodzi do środka. Nie ma zamiaru zwlekać. Sędzia pokazuje znak i walka zostaje ropoczęta.

Zaczynamy jak prawie zawsze od zwarcia. Big Fat Man przeważa w tym starciu. The Eater of Kebabs wykręca jego rękę i przechodzi do Wristlocku. Mist kontruje i robi Headlock, po czym przechodzi do Headlock Takedown. Wyprowadza kilka punchy, po czym kopie rywala w głowę. Podnosi go i robi Dropkick. Mack jednak nie upada. Odbija się od lin i posyła Clothesline. PIN- nawet nie 1! Everey jednak podnosi rywala i wykonuje mu Gorilla Press Slam, po czym bierze rozbieg i dokłada Running Leg Drop. PIN- 1! Kick Out! Walka nadal trwa...Mack chce wykonać kolejny Leg Drop, ale Chris odsuwa się, przez co Everey upada na ziemię..Polish Power odbija się od lin i robi Basement Dropkick, po którym wykonuje Elbow Drop! Wchodzi na trzecią linę z zamiarem Splasha, ale Mack podnosi się..Chce wejść na trzecią linę, ale ma z tym problem. Rywal jednak pomaga mu wejść. Mack chce się odwdzięczyć! Odwraca się i wygląda na to, że chce odwzorować scenę z Titanica! Rozkłada ręcę! Mist jednak nigdy nie lubił tego filmu więc odwraca go i wykonuje Back Suplex z trzeciej liny..PIN- 1! KICK OUT! Mack jeszcze się trzyma..Jednak nie chce wstać. Już jest zmęczony. Publika go dopinguje, a Mist krzyczy <BIG FAT PIG! BIG FAT PIG> Everey wstaje natychmiast i posyła serię krótkich Clothesline'ów, po czym wykonuje Sidewalk Slam. Chris podnosi się, ale od razu trafia na Alabama Slam! PIN- 1! 2! Kick Out...Polish Power jeszcze ma dużo sił..Wstaje i atakuje. Mack broni się i wyprowadza cios. Mamy serię uderzeń! Zaczyna się wymiana ciosów! JEDEN ZA DRUGIM! Nagle ręce Macka opadają, a z jego głowy zaczyna lecieć pot..Chris zdobywa przewagę i wykonuje Powerslam..Chce przypiąć Macka, ale ten odpycha go na leżąco i sam wstaje..Trafia jednak na kolejne Powerslam- PIN 1! 2! Kick Out..The Unique One nie wierzy, że to jeszcze nie koniec. Zamierza już powoli kończyć to starcie..Robi Front Sommersault Legdrop..Podnosi rywala i..będzie Powerbomb! PODNOSI MACKA! Jednak coś strzela mu w kręgosłupie. Mack wykorzystuje to i wykonuje Sit Out Spinebuster..PIN- 1! 2! Kick Out! Jeszcze nie koniec...Everey staje na drugiej linie.. Bedzie Big Bomb (Diving Senton)! NIE! Mist wstaje..WYNOSI MACKA DO POWERBOMB! TAK JEST! NIEMOŻLIWE...TAK JEST! POWERBOMB....PIN- 1! 2! Kick Out! Mist jest na fali..Wchodzi na trzecią linę..FROG SPLASH! The Eater of Kebabs odsuwa się, a Polish Power upada na matę...Były mistrz International wychodzi z ringu..Podchodzi do fana, który wystawia mu kebaba przed twarz. Everey jest wyczerpany, nie ma siły, żeby nawet do niego dojść..Mist wychodzi i chce wrzucić go do ringu, ale ten w ostatnim momencie bierze gryza Kebsa w Tortilli...OMG! Pot z ciała Evereya zniknął. Mack odzyskał nagle wszystkie siły..Irish Whipuje Mista w słupek, po czym wrzuca go do ringu..BIG FAT MAN podnosi go i..URA-NAGE! To może być koniec. Przeciąga Mista pod narożnik...BIG BOMB! Klatka piersiowa Chrisa wybucha jak marzenia Sawo o walce na FD! PIN- 1! 2! 3! KONIEC! MACK EVEREY WYGRYWA WALKĘ!

>>> Widzimy jak Mack cieszy się ze swojej wygranej... Nagle odwraca go Mist... Panowie podają sobie dłonie... Chris podnosi rękę Evereya do góry i odchodzi przy oklaskach publiczności...

>>> Po odejściu Chrisa, Mack nadal świętował... Ale rozbrzmiał nieznany theme... Dotychczas nie znana nam postać zmierza do ringu w kapturze... Wchodzi do kwadratowego pierścienia... Zdejmuję kaptur... TO NOWY ZAWODNIK! ALLEN DRAVEN STOI NA WPROST BIG FAT MANA! Wymiana spojrzeń obu panów... <Styles taunt> Draven rozkłada ręcę przed Evereyem po czym wychodzi śmiejąc się pod nosem...

Wyjaśnienia z Riot...

>>> Rozbrzmiewa Live in Fear w wykonaniu Marka Crozera, a światła gasną...Little Freddy zmierza do ringu bardzo powoli. Fani są cicho, nie słyszymy ani heatu, ani popu na tego zawodnika..Jest już w środku, sięga po mikrofon. Światło jednak nie zapala sie. Bierze on krzesło, rozkłada w środku i siada na nim. Nagle czterech facetów w kapturach wchodzi do ringu. Każdy z nich przytwierdza pochodnię do narożnika i podpala..Klimat już jest więc Freddy zaczyna mówić.

Freddy Howard: Sylar, Sylar, Sylar..To twój szczęścliwy dzień prawda? Zostałeś wybrany na najlepsze odkrycie NAW zeszłego miesiąca. A ja? Jak zwykle na samym końcu..O mnie nie pamięta nikt. Ciągle jestem pomijany. Ta sytuacja się powtarza i zamienia się w koło, które kręci się bez końca..Ja jestem na jego środku i nie wiem czy kiedyś ruszę się do przodu..Ale teraz jesteś blisko mnie. Jesteś tuż przede mną. Wystarczy, że wyciągnę swoją rękę do góry, a ty spadniesz w dół w krainę wiecznego zapomnienia. Wtedy nie będzie już głosów o Sylarze. Każdy będzie mówił o mnie jako o tym, którego boi się każda osoba. Wiem, że czujecie strach już teraz. Kiedy patrzę w wasze oczy macie w głowie najczarniejszy scenariusz. Wyobrażacie sobie, że stoję nad wami w nocy. Co byście zrobili gdyby tak się stało? Gdybyście otworzyli oczy, a ja stałbym nad wami? Czy to byłby koniec waszych wszystkich marzeń? Czy pozbawiłbym was wszelkiej nadziei? Jedynym, który może mi teraz udzielić odpowiedzi jest właśnie Sylar. Czekam na ciebie w tym ringu..Znajdź mnie! <słyszymy demoniczny śmiech, po czym wszystkie cztery pochodnie gasną> W ringu jest ciemno...Nic nie widać! Po chwili jednak swiatło pojawia się. Freddy stoi, a tuż za nim na jego krześle siedzi Sylar. Howard odwraca się. Przestraszył się Forgotten Soldiera.. Sylar sięga po mikrofon!

Sylar: Zazdrość..Tak wielu z was ją posiada. To coś za co idzie się do piekła..Ale ty się tego nie obawiasz Freddy..prawda? Myślisz, że jesteś panem piekła i królem ciemności..Ale kiedyś się przeliczysz..Ktoś ci to uświadomi, a tą osobą moge zostać ja. Słuchaj..Piekło to naprawdę złe miejsce. Wiem to bo tam byłem. Piekło nie zawsze ukazuje się po śmierci. Byłem żołnierzem i wiem jak wygląda ono naprawdę. Patrzyłem jak na moich oczach wybijali moich przyjaciół..A ja przeżyłem. Jako jedyny. Wiesz jakie to uczucie? Kiedy widzisz jak twoi bliscy umierają przy tobie? Nie wiesz i mam nadzieję, że tego nie doświadczysz..Jeśli jednak nadal będziesz starał się pokazać z tej swojej "mrocznej" strony to na pewno tam trafisz. Jednak na chwilę obecna to ja jestem twoim największym rywalem..

Freddy Howard: Bredzisz..Wiem jak wygląda piekło. Odwiedzam je codziennie podczas snu. Nie będę słuchał bzdur wygadywanych przez jakieś żołnierzyka. Skoro walczyłeś o kraj to zawalcz też o swoją skórę..To, że wygrałeś jakąś nagrodę nie znaczy zupełnie nic. To tylko jedno, głupie wyróżnienie..Walczmy teraz Sylar. Zróbmy to w tym momencie!

>>> Nagle słyszymy theme obu GM'ów! Luke Arrow i Chris Carney wchodzą na stage!

Luke Arrow: NIE! NIE! NIE! Nie będzie dziś żadnej walki. Proszę o spokój panowie. Musimy odwlec tą sprawę. Jasne, wasza walka odbędzie się, ale po prostu nie dziś..Zmierzycie się już na najbliższym Riot City! I to nie w zwykłej walce! W walce ze stypulacją...a tą stypulacją będzie...

>>> Freddy odwraca Sylara i wykonuje mu Sister Abigail na rozłożone krzesło..Na jego czole pojawia się krew...

Freddy Howard: FIRST! BLOOD! MATCH!....Follow...the Buzzards!

Chris Carney: Chyba kurwa Follow the Brazzers. Nie świruj Freddy. First Blood Match zatwierdzony. Liczymy, że dacie z siebie wszystko..

>>> GM'owie opuszczają arenę..W ringu pojawia się mgła, a kiedy opada nie ma już żadnego w nich. W środku ringu leży tylko stary mundur wojenny..

Nouvel vs Tyler Carney 2 - Falls Count Anywhere Match

>>> Pierwszy do ringu zmierza kuzyn GM'a... Dziś nie włączył "Spectre"... Zbija "żołwik" z Ryanem na stage'u i powolnym krokiem idzie w stronę ringu... Czas na mistrza WORLD! "It's burrying time!" Nouvel w klasyczny sposób idzie w stronę kwadratowego pierścienia. Wchodzi na narożnik prezentując swoje mistrzostwo, które jednak dziś nie będzie bronione...

Zawodnicy spoglądają na siebie z nienawiścią. Wiemy, że spotykali się już oni w ringu dwa razy..Nou chce przejść do zwarcia, ale Tyler uśmiecha się i pluje mu w twarz, po czym rzuca się na niego i zalewa go serią punchów. Nou zostaje sprowadzony do narożnika, gdzie nadal obrywa od TC2. Odpycha go jednak i chce wykonać Dropkick, ale Deathstar unika, podnosi go i wykonuje Enzuigiri. Nou sam daje radę wstać, ale trafia na kolejne Enzuigiri..PIN- 1!Kick Out! To nie Kacpi, to mistrz NAW, ta walka się tak szybko nie zakończy.. Tyler jest w furii. Wynosi Głos Ludu do Fireman's Carry, ale ten schodzi, posyła go na liny, po czym się od nich odbija. Chce wykonać Crossbody, ale Tyler robi to samo i obaj wpadają na siebie.. Zawodnicy zwijają się z bólu.. Tyler próbuje jakoś opuścić ring, ale Special One powstrzymuje go i posyła serię kopnięć w jego plecy. Tyler zwija się z bólu, ale mistrz NAW nie ma zamiaru odpuścić.. Wchodzi na narożnik i Moonsault..Tyler podnosi jednak kolana, a Nouvelson upada prosto na nie.. To było naprawdę bardzo niebezpieczne.. PIN- 1! Nou odkopuje.. Tyler w końcu opuszcza ring i sięga po krzesło. Chce z nim wejść do ringu, ale Voice of People szybko wstaje, bierze rozbieg i robi Somersault Planchę..Obaj są już poza ringiem. Nou podnosi krzesło i zaczyna okładać nim przeciwnika. Zdobywa przewagę w tym starciu <warto dodać, że Nou walczył już w dwóch Falls Count Anywhere Matchach i z obu wyszedł zwycięsko! Czy dziś też da radę, czy może spełni się znane powiedzenie- do trzech razy sztuka?> Mistrz NAW w końcu rozkłada krzesło, siada na nim i kładzie nogi na TC2, po czym wyjmuje banknot i rzuca nim w rywala mówiąc <tańcz suko> Second Generation Wrestler spogląda na niego, po czym wykonuje potężnego Uppercuta. Nou spada z krzesła <niestety nie ze śmiechu>, a TC2 rzuca się na niego. Mamy wymianę ciosów w parterze. Punch za Punchem! Jednak to kuzyn GM wychodzi z pojedynku zwycięsko.. Kładzie Nou na rozłożonym krześle, po czym wchodzi na barierki...co on chce zrobić? DIVING DOUBLE FOOT STOMP na Nou! CO ZA AKCJA...PIN- 1! Kick Out! Już tyle akcji za nami, a nawet nie było jeszcze wyliczenia do dwóch.. Sfrustrowany Tyler sięga po kolejne krzesło i rozkłada je przy krawędzi ringu. Wynosi przeciwnika do Powerbombu i chce zrzucić go na krzesło. Ten jednak zaczyna okładać go serią punchów. Tyler puszcza go i Turnbuckle STO <tyle, że role narożnika przejęło tutaj rozłożone krzesło> Fani zaczynają krzyczeć <LET'S GO NOUVEL, TYLER SUCKS> Mistrz uśmiecha się pod nosem, po czym klęka, pokazuje na nadgarstek, po czym krzyczy <IT'S BURRYING TIMEEEEEEEEEEEEEE>!Ustawia TC2 obok krzesła w pozycji leżącej. Bierze dość długi rozbieg, co on chce zrobić? Nou biegnie, wskakuje na krzesło, z którego wskakuje jeszcze na apron, z którego znów wskakuje na trzecią linę i...SPRINGBOARD MOONSAULT POZA RING PROSTO NA TYLERA! OMG CO ZA AKCJA..Nouvel łapie się za żebra, bo po taki upadku mógł sobie coś uszkodzić.. Jednak prawdziwym pokrzywdzonym jest TC2, który zwija się z bólu. Nou przypina- 1! 2! Kick Out!!! TO NIE KONIEC! Nouvel sięga po kolejny przedmiot, którym jest Kendo Stick. Chce poniżyć rywala więc wkłada mu kij w ucho i krzyczy do niego <to pewnie nie jedyna rzecz jaką ci gdzieś wtykają> Tyler łapie Kendo Stick ręką i wyrywa go mistrzowi, po czym wstaje i zaczyna go nim okładać po głowie...Po tym podnosi kolano i łamie o niego kij.. Na początku wydawało się, że chce go zniszczyć, ale jak widać chce się on zabawić w Dartha Maula..Tyle, że zamiast dwóch mieczy świetlnych ma dwie połówki Kendo Sticka. Zaczyna szybko okładać nimi Nou, po czym wyrzuca je z ręki i wykonuje Fisherman Neckbreaker..Nie próbuje nawet przypinać.. Podchodzi do schodów. Pociera o nie ręką, a na jego twarzy pojawia się złowieszczy uśmiech. Wygląda na to, że ma co do nich jakieś plany...wyrywa jedną część schodów, po czym to samo robi z dolną partią.. Ustawia je obok barierek.. Ogłuszony Nou wraca jednak do naszego świata i wyprowadza serię low kicków..Ustawia rywala do Subita Mors (GTS), po czym wchodzi na schody, a z nich wraz z Tylerem przemieszcza się na barierki...Nou przybija z jednym fanem piątkę, aby jeszcze bardziej zlekceważyć rywala.. Ten jednak schodzi i próba Finishera Nou kończy się niepowodzeniem. Tyler robi Middle Kick, po czym podnosi Nouvelsona do Psycho Trip (Steenalizer)..TAK JEST! PYSCHO TRIP WYKONANY NA SCHODY.....TC2 przypina- 1! 2! KICK OUT! Nie do wiary..To jeszcze nie koniec. SGW podnosi rywala i wchodzi z nim na schody..Ustawia go do Carney Theory (Flip Piledriver)! Nou jednak wyślizguje sie..I podcina przeciwnika tak, że ten upada plecami na stalowe schody..Zwija się z bólu, ale teraz to Mistrz NAW wchodzi na schodki. Podnosi Phenomenoma..SUBITA MORS! NIE! Tyler też schodzi, ale ten ma już dość.. Kieruje się w stronę wyjścia. Nou biegnie za nim, ale tamten zdołał uciec..Nou wchodzi na parking, gdzie przed chwilą wbiegł TC2..W środku jednak nikogo nie ma.. Przeszukuje każdą miejscówkę. Nagle słyszymy klakson..Mistrz odwraca się, a za nim..Tyler w samochodzie. Dociska pedał gazu i zasuwa w stronę Nou. Ten podskakuje i upada na maskę auta.. Zaczyna kopać w przednią szybę, po czym pakuje się do środka. Voice of People i Deathstar zaczynają wymianę ciosów, ale chwila.. KTO PROWADZI AUTO? Nowiutkie Porsche wpada prosto w Kacpiego, który właśnie szedł do swojego samochodu..Jobber turla się po masce, po czym upada na nogi, łapie się rury wydechowej auta Tylera i zakłada Kimurę..Tyler wybiega z auta i to samo robi Nou, a Porsche wraz z Kacpim wpada w ogromny słup i składa się w pół..TC2 opuszcza arenę i idzie do pobliskiego sklepu. Wchodzi tam i mówi <poproszę Amarenę> Sprzedawczyni nie chce mu jednak dać butelki, gdyż ten nie ma pieniędzy..<słuchaj kurwo! Albo dasz mi to na kreskę, albo mój kuzyn wykupi ten sklep i wypierdoli cię z pracy> Ta nadal nie słucha więc Tyler zajebał jej lepę na ryj i sam wziął sobie butelkę.. Odwraca się, ale za nim jest już Nou! Wyrywa mu z ręki butelkę i mówi <najpierw statuetka, teraz butelka? Co jeszcze mam ci dziś zajebać? O wiem.. mogę zajebać ci w mordę!> i wykonuje Goin' Down (Roundhouse Kick)! Tyler pada, a Nou otwiera butelkę i mówi <eh...walić to całe Straight Edge> i zeruje całą butelke..Zaczyna mu się jednak kołować w głowie i opuszcza sklep..Wychodzi na ulicę i chcę złapać stopa i jechać do domu, ale chyba nikt nie chce mieć na głowie pijanego wrestlera. Tyler odzyskuje przytomność. Podnosi z ziemi pustą butelkę i chce wyjść. W ostatnim momencie cofa się jeszcze i zabiera worek z karmą dla psa..Bierze obie rzeczy i wychodzi. Kładzie worek na ziemi, a butelką uderza o ścianę. Ta pęka w połowie, a Tyler trzyma w ręku ostrą część zwaną tulipanem i atakuje nią Nouvela, po czym wykonuje "tulipanem" serię ciosów w twarz. Mistrz NAW zaczyna mocno krwawić. O tyle dobrze, że chociaż nikt nie podał mu kapsułki. Mamy do czynienia z prawdziwą krwią! Special One leży na ziemi, a TC2 wysypuje psią karmę i krzyczy <ŻRYJ TO PSIE> Nou jednak nie ma zamiaru, dlatego TC2 wpycha mu pojedyncze kawałki do buzi. TC2 śmieje się z poniżonego rywala, po czym wchodzi do budynku obok.. O KURDE! Chyba mu się pomieszczenia pomyliły, bo właśnie wszedł do burdelu. WAIT! CO TAM ROBI RZEPSON? Przecież on jest rudy.. Tyler siada na stołku i zaczyna macać pierwszą lepszą blondynkę.. Wchodzi z nią do pokoju. Po 10 minutach wraca.. Chyba zapomniał zapiąć rozporek.. Już ma wyjść, ale nagle naprzeciw widzi rudowłosą piękność <nie, nie jest to Rzepson>! Podchodzi do niej i mówi "Hej mała..Widzisz to? *wyjmuje najnowszego iPhone'a 7s* to nie jedyne cudo jakie mam w spodniach, chodź do pokoju! Pokażę ci bydlaka śmierdziela, belzebuba, księcia ciemności, kisidrąga, Sofoklesa, kutanga, karpia, Godzillę <na co rudowłosa kobieta odpowiada "Wiesz co ja mogę ci pokazać? SUBITA MORS"> Kobieta zrzuca perukę.. TO NOUVEL! SUBITA MORS WYKONANE! PIN- 1! 2! Blondynka, z którą przed chwilą upojne chwile spędzał kuzyn GM'a przerywa PIN! Nouvel podnosi ją i wykonuje Subita Mors. W tym czasie TC2 ucieka z domu publicznego.. Mistrz wychodzi i pogoń ciągle trwa..

>>>REKLAAAAAAAAAAMA! Panie i panowie! NAW Network oficjalnie otwarte. Zapraszamy wszystkich.. Wiecie, że właśnie walka Nou vs TC2 wam umyka? A my gadamy jeszcze więcej, żebyście pominęli jak największą część.. Chcesz zobaczyć co się działo podczas reklam? Wykup konto na Brazzers...Znaczy na NAW Network i oglądaj pełne walki! Cena? Jedyne 9,98!

Wracamy do walki..TC2 nadal biegnie, ale nagle wpada w jakiegoś gościa..Nouvel zatrzymuje się.. Nad Tylerem stoi łysy gość, a obok niego kobieta. Nie widać dobrze jego twarzy, ale można się domyślać, że to jakiś dres i jego pusta laska...Tyler zaczyna się czołgać do tyłu, a nieznajomy typ wychodzi z cienia.. TO Mr. Amazing Paul ze swoją partnerka.. <Co jest panowie? Właśnie wybierałem się do kina! Idziecie z nami? Nou podchodzi i mówi <Nie sorry.. Ale po co ci kino? Mogę dać ci bardzo dobre show.. Nazwę ten film "Szybkie pięści mistrz Nou">, po czym klęka obok TC2 i zaczyna uderzać go w twarz. Paul ze swoją kobietą odchodzą..Mistrz NAW odwraca się, by się pożegnać, a Deathstar podnosi się i wykonuje Low Blow <dobrze, że nie Blowjob> rywalowi. Nie wie, w którą stronę ma iść. Wchodzi do sklepu z ubraniami i szybko biegnie do przymierzalni! Staje na taborecie, żeby nie było widać jego nóg.. Po kilku minutach widzi, że Nou nawet nie ma w sklepie, ale mimo wszystko boi się wyjść..Nagle słychać dźwięk silnika..AUTO WJEŻDŻA DO SKLEPU PROSTO W PRZYMIERZALNIE TC2 I ROZWALA CAŁĄ ŚCIANĘ. Pan Ambroziak kierował samochodem. Tyler cofa się powoli ze zdziwienem, ale nagle czuje bliskość jakiejś osoby. Odwraca się.. NOUVEL zdzielił go wieszakiem po mordzie. Jeden, drugi, trzeci cios. Głos ludu podnosi przeciwnika i wchodzi z nim na blat! Dragon Suplex prosto w kasę.. PIN- 1! 2! KICK OUT! Tyler jeszcze się trzyma. Co tu się wyprawia..Nou zdejmuje zawieszone w przymierzalni lustro i uderza nim w głowę TC2..Ten zaczyna krwawić i teraz na czole obu zawodników widać ślady krwi. Special One sięga po zasłonkę i obwija ją wokół szyi rywala..Zaczyna podduszać. Trzyma ją dość długo. Tyler już ma klepać, ale powstrzymuje się i sięga po buetlkę z płynem do płukania. Odkręca korek i wylewa zawartość na twarz Nou..Ten próbuje wytrzeć to z twarzy, a w tym czasie SGW Irish Whipuje go w drzwi, które wyłamują się.. Oj NAW będzie musiało zapłacić za te wszystkie wyrządzone szkody. Akcja znów przenosi się na zewnątrz.. Tyler mimo tego, iż ma przewagę chce się gdzieś ukryć. Wchodzi do domu staruszki. Ta chce go wygonić, ale on łapie ją i wykonuje Pele Kick.. Szybko wbiega do jednego z pokojów i zamyka drzwi.. Staje przy nich,  aby Nou miał problem z ich otwarciem..Nou sięga jednak po siekierę i uderza nią w drzwi. Ta przelatuje tuż obok TC2! Nouvelson wkłada głowę przez dziurę i mówi "IT'S BURRYING TIME"! Phenomenom wyrywa siekierę i wyrzuca ją przez okno <trafiając w właścicielkę domu, która chciała iść do sąsiada zadzwonić na policję> SGW chce zeskoczyć na dół! Już trzyma się parapetu, ale nagle w jego oczach pojawia się strach. Może to nie jest duża wysokość, ale zły upadek mógłby skończyć jego karierę..Nouvel szybko zbiega na dół! Tyler leci w jego stronę! Nou chce przechwycić go do Subita Mors, ale ten sprytnie wykonuje Hurricanranę..Mistrz NAW wpada w świeżo pomalowany płot i brudzi się bejcą. Gospodarz przychodzi do niego z pretensjami i prosi o odkupienie konstrukcji.  Jak się okazuje był to Klamer z 5 sposobów na...Nagle słyszymy dźwięk karetki.. Ci zabierają staruszkę. Wrestlerzy jednak wchodzą do środka karetki. Tam mają dość długą chwilę na odpoczynek! Nie biją się, tylko siadają po dwóch przeciwnych stronach. Gość ze służby ochrony pyta, czemu w ogóle tu są na co Tyler <jesteśmy jej synami>,a Nou <niech pan go nie słucha, gdyby był moim bratem to sam uderzyłbym się tą siekierą w głowę>, Tyler trochę przekręcił całą wersję wydarzeń.. Nagle karetka przejeżdża obok bazy NAW! Nouvel otwiera drzwi, łapie TC2 i wyrzuca go z ambulansu, po czym sam wyskakuje robiąc przy tym Frog Splash! Tyler jest kompletnie wyczerpany.. Mistrz NAW ciągnie go po ziemi..WRACAJĄ NA ARENĘ! Są już na stage'u. Nou sięga po krzesło i zaczyna okładać rywala! Tyler już nie może wytrzymać..Z jego pleców zaczyna się lać krew. Nou chce już kończyć tą walkę.. Podnosi ledwo ruszającego się już kuzyna GM'a do Subita Mors! TO BĘDZIE KONIEC! Tyler jednak schodzi i próba finishera kończy się klęską..Nouvel odwraca się....LIAR MASK (Spear) od SNOWA!!!!! CO? JAK? SKĄD ON SIĘ TU WZIĄŁ. Zawodnicy zlatują ze stage i spadają w sprzęt elektroniczny, który rozwala się i wokół nich pojawiają się tysiące iskier...Sędzia podchodzi i sprawdza czy zawodnicy jeszcze żyją, ale na szczęście obaj oddychają. TC2 schodzi w dół i uśmiechnięty przypina Nou...Sędzia liczy...1! 2! 3! KONIEC! KONIEC! KONIEC!

>>> DO TRZECH RAZY SZTUKA...TYLER ZA TRZECIM RAZEM W KOŃCU POKONUJE NOU! Wbiega do ringu i wyrywa statuetkę! To on zostaje najlepszym zawodnikiem ubiegłego miesiąca.. Po takim boju obaj na nią zasłużyli, ale wiadomo, że zwycięzca może być tylko jeden. Chris wchodzi do kwadratowego pierścienia i wraz z kuzynem cieszy się nagrodą, po czym bierze mikrofon i mówi "Carneyowie...Zawsze...Wygrywają". Po tym rzuca mikrofonem i opuszcza ring wraz z TC2!

Darryl Kindley vs Javier Alpando vs Joquel Monroue vs Adam Bradley vs Sawo - Fatal 5 Way for NAW Television Championship

>>> Pierwszy do ringu przy dość dobrej reakcji fanów zmierza Darryl Kindley! Poprawia fryzure i już jest w kwadratowym pierścieniu. "Bad Guy" w drodzę na walkę, macha na fanów ręką i wchodzi do ringu. "Doom And Gloom" w wykonaniu Rolling Stones... Joquel koczy piwo i idzie w stronę kwadratowego pierścienia... Kolejnym uczestnikiem tej walki jest "Prizefighter" Adam Bradley. Ten jak zwykle pewnym krokiem zmierza na najważniejszą walkę w dotychczasowej karierze. "Hell Yeah!" TAK! TO ULUBIENIEC FANÓW! "FLYING CANADIAN" SAWO! Ten przybijając "piątki fanom" wchodzi do walki. Widać że jest gotowy do kolejnej walki o pas... Czy to ten czas? Się okaże!

Zaczynamy... Monroue spycha Javiera do narożnika to samo Darryl robi z Sawo. Bradley wychodzi za ring, rozkłada krzesło i patrzy co rywale robią. Alpando wszedł w wymianę uderzeń z Joquelem. Sawo wydostaję się z uderzen Kindleya, irish Whip i Calf Kick dla Tarzan Boya. Bad Guy zdobyłprzewagę nad swoim przeciwnikiem, Irish Whip skontrowany, Machismo wpada w narożnik... JoJo biegnie na niego ale ten wystawia nogę, Cowboy nadziewa się na nogę rywala, odwraca się i inkasuję Discus Punch. Javier odwraca się i dostaję Diving Croosbody od Sawo! Pin 1,2... Alpando odkopuję. Wstaję próbuję wyprowadzić Big Boot, nie trafia, Lone Wolf łapię go i aplikuję mu Half Nelson Suplex. Sawo podchodzido Joquela ale ten powala go za pomocą Drop toe Hold i wymierza parę stompów na plecy oponenta. Do ringu wskakuję Darryl wykonując Diving DDT! PIN 1! 2... Przerywa Alpando. Cała trójka wymienia się ciosami... Do tego dołącza Saow! Ale po chwilii do ringu wbiega Adam Bradley powalając wszystkich Clothsline'ami... Każdy z rywali ląduję w przeciwników... Corner Lariaty dla każdego! Wszyscy przysiedli... Prizefighter gotowy... Rozdaje Cannonball każdemu w narożniku! Pin na Daryllu 1,2... Odskakuję. Teraz Alpando 1,2... Odkopuję. Teraz Joquel 1,2... Odskakuję... Bradley wściekły podchodzi do Sawo... Ale ten wykonuję Small Packcage! PIN 1! 2... Adam daje radę wyjść w ostatnim momencie... Nie trafia Superkickiem Sawo! Bradley odwraca się, Flying Canadian wynosi go i Brainbuster! PIN 1! 2... Joquel przerywa. JoJo odwraca się i inkasuję Dropkick od Kindleya. Ten wchodzi na trzecią linę... czeka aż Bad Guy wstanie... Skaczę! Machismo przechwytuję go i aplikuję Fallaway Slam! Machismo podchodzi do leżacego Sawo, podnosi go ale ten wykonuję Reverse STO z przejsciem do Koji Clutch! Czy Bad Guy będzie klepał ?! NIE! Bradley przerywa to Running Sentonem. Prizefighter widzi że Cowboy się podnosi, podchodzi do niego i wyprowadza Neckbreaker. Powala Alpando i Lone Wolfa Double Lariatem. Znowu podchodzi do JoJo. Wnosi go na szczyt narożnik... Podbiega Tarzan Boy ale Bradley od razu gasi go Superkickiem. Monroue wykorzystuję to! Wnosi Adama na barki i wykonuję Green Bay Plunge wprost na leżącym Darrylu! Joquel powoli wstaję... Nagle w ringu wyrzuca go Alpando! Javier podnosi Kindleya... Razor's Edge (Crucifix Powerbomb) wprost na Joquela będącego za ringiem! Machismo odwraca sie i... Aplikuję Canadian Kick (Helluva Kick) wprost od Sawo po którym również wypada! Lone Wolf chce wynieść Bradleya na plecy... Ten zeskakuję i zapina CrossFace! Czy Flying Canadian będzie klepał ?! NIE! Zdołał złapać sie lin... Third City Saint doczołgał się do narożnika... Prizefighter biegnie w jego stronę... ALE SAWO ŁAPIĘ GO I TURNBUCKLE EXPLODER SUPLEX! TAK! Flying Canadian czeka aż Adam wstanie... Biegnie!

COOOO?!?!?! Do ringu wbiegł Rodrigo który wykonał Immigrant Shock (Trouble In Paradise) na biegnącym Sawo! Po tej akcji ex.Canavaro wychodzi z ringu śmiejąc się z rywala... Bradley podnosi Lone Wolfa... Rzuca nim o liny... POP UP POWERBOMB! PIN 1! 2! 3!
>>> Pierwszym TV Championem w historii Nonstop Action Wrestling zostaję Adam Bradley!  Machine of Destruction podnosi mistrzostwo do góry...Widać jak cieszy się z pierwszej swojej wygranej pierwszego tytułu w federacji. Fani nie są zadowoleni z jego wygranej ale on sam nie zwraca na to uwagi i odchodzi podnosząc mistrzostwo do góry. Reszta zawodników leży załamana za ringiem...

Tym widokiem kończymy dzisiejsze NAW Awards 'Something New"!

10400742_1722907344590180_1878786895726257501_n.jpg?oh=434131cf3544c7e909e59d41f8ae3e1f&oe=575CAF74&__gda__=1466748159_1dd6a309a525c4418d2b55e522be39fc

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
e-craft - betterplace - ultraclassic - musicmmo - sicariot