NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-06 12:08:51

EdekPL
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 48.0.2564.103

NAW Centuries- 05.02.2016

2ns5g8j.jpg


>>>Witamy w kolejnym NAW Centuries! To już trzecia tygodniówka tego brandu. Tydzień temu dowiedzieliśmy, że w Main Evencie dzisiejszej gali Javier Alpando zmierzy się z Simberem o pretendenta do pasa NAW na NAW Revolution. Czy dziś poznamy więcej szczegółów? Nie przedłużajmy!

>>>AWEEEEEEEEESOOOME! To Simber! Ten zmierza do ringu, szyderczo uśmiechając się do fanów! Oczywiście sięga po mikrofon!

Simber: WELCOME NAW UNIVERSE! Centuries is Simbeer! I tak dalej..Nie zamierzam wam tu pierdolić o tym jaki jestem wspaniałby, bo wszyscy o tym wiecie. Dziś w Main Evencie zawalczę z Javierem Alpando! Zwycięzca jedzie na PPV, by walczyć z Nou o pas..To moje przeznaczenie. Ten tytuł czeka na mnie od mojego debiutu..Czas, żebym pok..

>>>Słyszymy theme Javiera Alpando, który wchodzi do ringu przy sporej owacji fanów. Wymienia się spojrzeniami z Simberem, po czym zabiera mu mikrofon.

Javer: NAW Unieverse..Jestem Javier Alpando i jestem *mówi szeptem* niesamowity..Wielu ludzi sądziło mnie. Mówili, że nie dam rady, ale pokażę, że zasługuje na title shota..Nie tylko wygram dziś, ale też w niedzielę zdobędę pas NAW! Cała szatnia będzie zazdrościć takiego startu w federacji..

>>>Rozmowę panów przerywa jednak theme Chrisa Carneya, który zatrzymuje się w połowie rampy..

Carney: Ej..Bimber i Czekotubka! Nie rozkręcajcie się, bo widzę, że napaliliście się jak Kacpi na rękę swego rywala..Wiecie, że wygrana dziś nie oznacza, że jeden z was będzie mistrzem prawda?  To tak nie działa...Mam dla was niespodziankę panowie..Nie odwołam dzisiejszej walki, ale zmienię co nieco...Zmierzycie się w LADDER MATCHU! Tak jest! Na górze zawiśnie kontrakt, o który będziecie walczyć.  A to wszystko w dzisiejszym main Evencie!

Javer: Pokażę ile jestem wart i wygram to spotkanie. Dla ciebie szefie..

Carney: Oo jak słodko..Prawie zarzygałem całą rampę..Już raz był u nas ktoś taki. Nazywał się Luke Glowjob i całkiem nieźle robił laskę. Jeśli chcesz się podlizywać to radzę zmienić sobie imię i nazwisko na Javier ANALdo..

>>>Słyszymy theme Nou! Ten uśmiechnięty staje na rampie. Spogląda na GM nie odzywając się ani słowem!

Carney: A ty tu czego...mistrzu?

Nou: Chcę walki! Od początku ciągle pojawiam się i tylko pierdolę jakim to dobrym mistrzem jestem. Wiem, że mogę powiedzieć cokolwiek, a fani i tak będą mnie kochać, ale chcę walki! Jeśli Czokotubka i Pan Niesamowity mogą ją dostać to chyba i ze mną nie będzie problemu?

Carney: Wiesz co Nou? Dla ciebie wszystko! Twoim dzisiejszym rywalem będzie on!

>>>Rozbrzmiewa theme Tylera Carneya 2! Ten uśmiechnięty omija Nou i przepycha go "z bara"! Nou uśmiecha się pod nosem i opuszcza arenę! Carneyowie chcą zrobić to samo, ale nagle...na stage'u pojawia się faceci w mundurach!

Random Guy: Czy jest na sali pan Tyler Carney? *ten zgłasza się* Chyba wiesz o co chodzi? Nie? Może tobie też skręcimy kark co? Idziesz z nami. Idziesz do paki!

Chris Carney: On nigdzie się nie rusza...Macie pretensje o jednego jebanego kruka? O nieprzydatne nikomu zwierzę? Jeśli bym tylko  chciał to kupiłbym tysiąc takich i każdemu z nich skręcił kark w czasie, w którym wy jecie gówno z podłogi i wszystko obserwujecie. Stajecie w obronie jakiś głupich stworzeń nie wiedząc, że zaraz uwolnicie bestie...

Random Guy: Grozi nam pan? Też możesz trafić do paki koleś.

Chris Carney: Wypierdalaj stąd szybko, bo jak zrobię ci Flip Piledrivera to twój kark przybierze kształt węża..Ale dość tego! Niech moi ludzie was załatwią..

>>>Do ringu wbiegają..JOBBERS DAY! TAK TO ONI! Całą trójką atakują ochroniarzy. Wszyscy powalają rywali i robią im Kimurę tym samym łamiąc im rękę...

Kacpi: Czekałem długo na ten moment szefie..W końcu dostrzegłeś naszą potęgę..WE...ARE...THE AUTHORITY!

>>>Chris uśmiecha się po czym Tyler wykańcza każdego posyłając im Lepę na ryj! Carneyowie opuszcają ring, po czym Javier i Simber robią to samo. Wychodząc niechcący nadepnęli na ledwo żywych już Jobbersów!





Kolejne wyzwanie Śniega!

Do ringu zmierza już mistrz International! Dziś wygląda na bardziej radosnego..Wchodzi do środka i sięga po mikrofon oddając pas sędziemu.

Snow: Przepraszam..Chciałbym przeprosić za moje zachowanie sprzed tygodnia..Nie chciałem się tak zachować. Uwolniła się moja gorsza strona i poniosło mnie..a raczej ją! Obiecuję, że dziś dam wam po prostu porządną walkę. Nie chcę tu widzieć żadnego jobbera. Chcę pokazać, że potrafię walczyć! DAWAĆ TU KOGOŚ!

>>>Po krótkiej ciszy rozbrzmiewa Hero w wykonaniu Skillet. To Robert White! Biegnie przez rampę z mikrofonem, po czym zatrzymuje się przed samym ringiem i mówi!

White: Witam wszystkich bardzo serdecznie. To wspaniałe uczucie kiedy słyszę was wszystkich skandujących moje imię i nazwisko. Kiedy tu przychodziłem nie spodziewałem się, aż takiej radości z waszej strony. Ale to dobrze...nawet bardzo dobrze. Mam większą motywację do pracy. Tydzień temu poniosłem porażkę, ale mimo to wspieraliście mnie..Pokażę wam co potrafię i dziś zmierzę się o pas ! Chris- liczę na wyrównaną walkę..

>>> Sędzia daje znak, że walka się rozpoczyna..

White wbiega do ringu, ale NIGHTMARE SHOT (Spear) od Snowa! Ten przypina..1! 2! Kick Out! Uff..Publika zamarła..Wszyscy  myśleli, że Robert zostanie pokonany jak Jacob i Patrick, ale na szczęście tak się nie stało..Chris przygotowuje się do drugiego finishera, ale White robi unik, a ten wpada w narożnik. Otrzymuje serię chopów, po czym White Irish Whipuje go do drugiego narożnika i wykonuje Dropkick. Mistrz pada na matę, a challenger wchodzi na trzecią linę i robi Frog Splash! PIN- 1! Kick Out! Od razu po tym zaczyna kopać rywala w plecy, po czym podnosi go do pozycji siedzącej, odbija się od lin i chce wykonać kopnięcie w plecy, ale Chris łapie go za nogę i wywraca..Doskakuje do niego i zaczyna obijać punchami prosto w twarz..Coraz szybciej i coraz mocniej. Rywal podnosi się, ale Chris Śnieg od razu przechwycił go do Powerslam! PIN- 1! Kick Out!

>>>Chcesz pojechać na NAW Revolution, a nie masz pieniędzy? Chcesz kibicować swoim ulubieńcom, ale szef słabo ci płaci? NIE MA PROBLEMU! Zadzwoń pod numer 987-654-321 i odpowiedz na jedno pytanie dotyczące NAW! Pierwsze 5 osób dostanie bilet na to PPV! Dzwoń teraz, nie ma dużo czasu<<<

>>>Krótka reklama wibratorów z kolekcji mamy Davida<<<

Wracamy do ringu, gdzie to Snow okłada biednego przeciwnika w narożniku..Odbija go od lin i posyła Big Boota, po czym zaraz podnosi go do Powerbomb, rzuca w narożnik, odbija się od lin i po raz drugi robi Big Boota! Robert pada..PIN- 1! 2! Kick Out!.. Wolf nie daje za wygraną..Po raz drugi idzie z Robertem do narożnika i znów wyprowadza serię uderzeń..Ten jednak kontruje jedno z nich i sam posyła rywala w narożnik..Wyprowadza serię kopnięć, po czym siada na narożniku i posyła Torando DDT! Wchodzi na narożnik..Frog Splash! PIN- 1! 2! Kick Out! Było blisko..White staje w narożniku, a publika krzyczy "SPEAR! SPEAR"! Ten słucha się ich i biegnie na mistrza wykonując Signature..Ten jednak pada na ziemię, a Polish Power wpada na liny, od których się odbija i..DRAGON SHOT (Superman Punch) od Snowa...Teraz on czeka na finishera..Staje w narożniku, a gdy przeciwnik wstaje biegnie na pełnej prędkości..Robert jednak również bierze rozbieg i posyła piękne Running High Knee! PIN- 1! 2! Kick OUT! Nie do wiary..On jeszcze nie jest mistrzem.. White Power po raz kolejny podnosi mistrz i ustawia go w narożniku..Wchodzi na górę z zamiarem wykonania Tornado DDT! Snow jednak posyła puncha w jego twarz i odsuwa się..Chellenger wchodzi na trzecią linę i wykonuje Diving Double Axe Handle...jednak Snow idealnie wyłapuje ten moment..NIGHTMARE SHOT (Spear) na rywalu w powietrzu! PIN- 1! 2! 3! KONIEC! Chris Snow nadal jest mistrzem International..

>>>Po walce White wstaje i podaje mu rękę..ale ten wykonuje mu Powerbomb..Sięga po krzesło i wrzuca je do ringu..Bierze ze sobą mikrofon..

Snow: Wiesz co? Miałem być miły, ale żartowałem..Brakowało mi tej zabawy..Mówiłem, że każdy kto będzie próbował zabrać mi pas zostanie przez nas srogo ukarany..Dzisiaj to na tobie zostanie wymierzona kara..

>>>Snow sięga po krzesło, ale chwila..Ktoś wybiega z crowdu i atakuje Snowa! Facet w kapturze okłada go serią punchów, sięga po krzesło i sam wymierza mu Chair Shota..Wynosi z ringu poobijanego Roberta, po czym na rampie zdejmuje kaptur..To JAMES BOWDEE!

Bowdee: Myślę, że dobrze wiesz o co mi chodzi Chris..Nie zrozum mnie źle, nie mam do ciebie nic..Ale ty masz coś- może nie do mnie, ale dla mnie..To co leży obok ciebie..Pas International. Jak pewnie wiesz na Final Destination wygrałem Battle Royal, które zapewnia mi title shota, na twój pas. I chcę go wykorzystać w tą niedzielę na NAW Revolution..Nie masz nic do gadania, nie obchodzi mnie czy się zgadzasz, czy też nie..Widzimy się w tą niedzielę!





Steryd vs Straszak

Do ringu wchodzi Ryan X, który zmierza tam szybkim krokiem. Widać, że jest poddenerwowany!

Ryan: Dość tego..Wiecie co? Freddy ma rację! Nie odejdę, nie zostawię was z takim ścierwiem jak on. To jest złe..To złe, że tacy jak on w ogóle mają szansę, żeby się tu dostać..To jest psychol. Mówił, że podąża za mną od mojego dzieciństwa..Przecież jestem starszy od niego. Ubzdurał sobie, że jest księciem ciemności, a prawda jest taka, że w naszym pojedynku to ja będę księciem jego królestwa..Będę nim rządził jak psem! Chodź tu Freddy, pokaż się!

>>>Z góry zsuwa się lina, na której zawieszony jest Nevitt...znaczy Howard! (fedki mi się pojebały)! Gdy jest już przy ringu Ryan rzuca się na niego! Zaczyna go okładać i pięściami wyprowadza ciosy w jego twarz, po czym wstaje i zaczyna kopać go z całej siły...Bierze go na swoje barki i...Ryan Strike (Shell-Shocked) Ryan zaczyna głośno krzyczeć, ale..ktoś go obraca w swoją stronę..CHWILA, TO FREDDY HOWARD! Little Freddy uśmiecha się, po czym posyła Sister Abigail! Podnosi to, co przed chwilą atakował Ryan, ale okazało się, że była to tylko bardzo dobrze wykonana kukła...Howard pokazuje na titantron, gdzie pokazuje się data 07.02.2016! To data PPV! Po chwili pojawia się mgła, a wraz z jej zniknięciem znika też Freddy...





III Wojna Światowa

Do ringu zmierzają członkowie Blackjacks! Kolejno- Bradley, Cyborg, Havel i...chwila, kim jest ten czwarty? Zawodnicy wchodzą do środka!

Bradley: Może zacznę od tego co pewnie najbardziej was interesuje! Kim jest ten czwarty gość? To Luke Brute..Tak mówiliśmy mu, że już Sawo jest rudy i przez to nic nie osiąga i odradzaliśmy tego, ale cóż. Jeśli chciał to nie będziemy mu przeszkadzać..Jednak nie jesteśmy tu po to..Chcemy poruszyć dużo ważniejszy temat.. Pojawiliśmy się na Riot City, ale to był teren wroga..Nie czuliśmy się tam tak dobrze jak tu i zostaliśmy pokonani..Jeśli jednak macie choć trochę odwagi to pokażcie się tu, na Centuries!

>>>Na stage wychodzą po kolei Tank, Steiner, Rzepson i Dzyndzu. Ten ostatni pierwszy sięga po mikrofon!

Dzundzu: Pewnie pomyślicie, że zdradziłem mój brand..Ale to nie prawda. Po prostu wybrałem sobie drużynę, w której czuję się komfortowo..Ja jestem z Europy, oni też.. Łączy nas wiele..W niedzielę udowodnimy jak wiele...

Bradley: Ale kto cię w ogóle pytał o zdanie? Chuja kogo obchodzi, czy zdradziłeś swój brand czy nie! Ja nawet nie miałem pojęcia, że jesteś w Centuries..No, ale cóż. Widać Rzepson w końcu znalazł sobie przyjaciela! Jednak przerwałeś mi, daj dokończyć..Chciałem powiedzieć, że ja jeszcze nie dostałem walki 1v1..W tą niedzielę czeka nas walka drużynowa, ale ja chcę udowodnić, że sam również potrafię coś zrobić..Tak więc jeśli, którykolwiek był tak łaskawy i ruszył swojego anusa do ringu to będę wdzięczny..

>>>Dzyndzu wychodzi z szeregu, ale Tank odpycha go i sam idzie do ringu..Zawodnicy Blackjacks opuszczają kwadratowy ring, w którym zostają tylko Adam Bradley oraz Polish Tank! ZACZYNAMY WALKĘ!

Zaczynamy od zwarcia.. Trwa ono chwilę, ale zwycięsko wychodzi z niego Polak! Odbija go od lin i robi Clothesline, ale Adam przebiega pod jego ręką, sam odbija się od lin i robi Running Knee! PIN- 1! Kick Out! Członek BJ klęka przy rywalu i zaczyna okładać go punchami w brzuch..Znów odbija się od lin i wykonuje Elbow Drop, ale rywal odsuwa się. Bradley pada na ziemię, a ten zaczyna kopać go w plecy. Podnosi go i wrzuca do narożnika, w którym wyprowadza serię potężnych chopów. Irish Whipuje go do drugiego cornera i chce zrobić to samo, ale Adam szybko biegnie w jego stronę i posyła na ziemię potężnym Lariatem..to nie koniec! Podnosi Tanka i wykonuje STO Backbreaker, po którym robi Neckbreaker! PIN- 1! 2! Kick Out! Uśmiecha się pod nosem, spogląda na swój team, po czym wchodzi na narożnik..Diving Crossbody! Tank jednak łapie go w powietrzu i przechodzi do Spinebustera! PIN- 1! Kick Out...To nie starczy na Bradleya..Cyborg wchodzi na apron, a sędzia idzie w jego stronę, aby powstrzymać go od wejścia do ringu..W tym czasie Bradley podnosi się szybko i wykonuje Low Blow! Tank pada...PIN- 1! 2! Kick Out! No to jeszcze nie starczy na mistrza Tag Team...

>>>PWE- Polish Wrestling Entertainment! Kolejna federacja, obok NAW, w której możesz poczuć się jak wrestler! Zapisz się już teraz i podziwiaj cuda wykonywane przez Carneya, Flynna oraz Blade'a! *ups, chyba złamałem Kayfabe* <<<

Wracamy do ringu, gdzie to Tank ma przewagę nad swym rywalem. Wyprowadza serię potężnych uderzeń, po których wywraca rywala i wykonuje Leg Drop! Podnosi go i znów okłada, tym razem potężnymi Double Ax Handle! Bradley ledwo się podnosi, ale już trafia na Powerbomb od Polaka..Mamy PIN- 1! 2! Kick Out..To jeszcze nie koniec! Adam wstaje, ale od razu trafia na Patriot Drop (Samoan Drop)...Tank ustawia się w narożniku i tylko czeka, aby wykonać finishera...Polish Bullet (Spear)...JEDNAK ADAM W tym czasie odsuwa się, a tamten wpada w narożnik...Hero of Wrestling ustawia się w naprzeciwległym narożniku, robi rozbieg i..Running Senton!..Teraz Havel i Brute zamierzają wejść do ringu, ale sędzia znów ich powstrzymuje. Nie widzi więc co dzieje się w ringu..Cyborg wchodzi do środka! Bradley podnosi Tanka, wynosi go do Pop Up Powerbomb, a Cyborg wykonuje potężne Uranage..The Last of Us zakończone powodzeniem....Europejczycy biegną do ringu, aby powiadomić sędziego o tym co się stało, ale pozostali członkowie Blackjacks wchodzą w ich drogę..Spoglądają się na siebie, po czym zaczyna się brawl..W ringu nadal są jednak dwie osoby..Warrior of People jeszcze nie skończył..Podnosi Patriotę i wykonuje mu Package Piledriver! Jest PIN- 1! 2! 3! Koniec! Adam Bradley wygrywa swoją pierwszą solową walkę..Pozostali członkowie cofają się i idą do Adama..Cała czwórka wychodzi opuszcza ring przechodząc przez crowd..





Nouvel vs Tyler Carney 2

Jako pierwszy rozbrzmiewa theme song Tylera Carneya 2 Love the Way You Hate Me, a ten pewnym krokiem zmierza do ringu nie zwracając na buczenie fanów.

Po chwili słyszymy Cult of Personality, publiczność eksploduje z radości, a na stage'u pojawia się już NAW World Champion - Nouvel, który w charakterystyczny dla siebie sposób udaje się do kwadratowego pierścienia.

Sędzia sprawdza jeszcze obu zawodników i daje sygnał do rozpoczęcia walki!

Jako pierwszy z domieszką wściekłości rzuca się Tyler, który nie może przestać się kontrolować i zasypuje serią punchy rywala spychając go do narożnika, posyła jeszcze serie kopnięć, aż w końcu zostaje odciągnięty przez sędziego <Ja będę mistrzem rozumiesz? Jestem najlepszy!> Nouvel powoli się podnosi, Tyler znowu kieruje się w stronę narożnika i otrzymuje Turnbuckle STO! Nou wchodzi na narożnik i mamy Tornado DDT! Nouvelson szybko próbuje pinować, 1! 2! Kickout! Mistrz próbuje jeszcze podnieść oponenta, ale ten momentalnie wykonuje Enzuigiri, Nouvel skłania się na nogach, Carney odbija się od lin i mamy Slingbade! Ten nie zamierza czekać, 1! 2! Kickout! <Kiedy Ty się wreszcie poddasz?!>
Chwyta Nouvelsona i przechodzi do Headlock Takedown, Nou próbuje wyrwać się z zapięcią, powoli obaj wstają, a Hunter Killer zaczyna serie uderzeń łokciem w głowę rywala aż w końcu udaje mu się uwolnić, uderza jeszcze raz Tylera i Dragon Suplex! 1! 2! i kolejny Kickout! John Cena z pewnością byłby dumny z obu zawodników!

TC2 powoli wyślizguje się z ringu w celu chwilowego odpoczynku, Nouvel widząc wszystko odbija się od lin, próbuje wykonać akcje wprost na Tylera, ale ten w ostatnim momencie uderza w głowę rywala! Wchodzi na narożnik, ale Nouvelson chwyta Carneya za nogę, a ten spada obijając swoje przyrodzenie, to zdecydowanie największy ból! Nou również chwyta się narożnika, wchodzi i wykonuje potężny Superplex, obaj zawodnicy leżą chwilę na macie, aż powoli udaje im się wstać na nogi, pierwszy punch od Nouvela, drugi od Carneya, kolejny od Nouvela, następny od Carneya, punch za punch, lekką przewagę zdobywa Nou, wrzuca Tylera do narożnika i mamy High Knee Bulldog! TC2 pada na ziemie, resztkami sił próbuje jeszcze się podnieść, ale Nouvel wchodzi na trzecią linę i posyła Springboard Clothesline! Publika szaleje, Nou daje się ponieść, wybiega z ringu przybijając pionę z fanem, wraca do ringu, Tyler znowu ledwo trzyma się na nogach, Nouvelson widząc to próbuje odbić się od lin, jednak Carney kopie go prosto w brzuch, a następnie wykonujeMy Little Gift(Powerbomb Lift Samoan Driver)! Ostatnimi siłami zbiera się do przypięcia, 1! 2!.. KICKOUT! TC2 nie dowierza i ze złości uderza w mate. Zawodnik już czeka, aby wykonać swojego finishera i skończyć tą walkę! Wykonuje taunt i zaraz zapewne wykona Flip Piledriver 

>>>Słyszymy jednak dźwięk charakterystyczny dla tego, które wydają kruki...Tyler odwraca się i spogląda na titantron..Pokazuje się na nim Tomala, który zaczyna się panicznie śmiać..Trzyma ze sobą worek, z którego po chwili wyciąga swoją miłość- pałkę z drutem kolczastym...Kamera zjeżdża na bok, gdzie widzimy Chrisa Carneya przywiązanego do drążka..W tym momencie nagranie urywa się..TC2 spogląda na Nouvela, ale opuszcza ring i biegnie na backstage...Sędzia zaczyna liczyć do 10! TC2 zostaje wyliczony i to Nouvel wygrywa tą walkę przez Count Out...Nie jest z tego faktu zadowolony. Zabiera swój pas i wychodzi...

>>>Kamera przenosi się na backstage, gdzie Tyler szuka swojego kuzyna..W końcu wbiega na parking, gdzie Tomala pakuje związanego Chrisa do bagażnika. Próbuje go dogonić, ale ten wsiada do auta i odjeżdża...Oj, to może mieć swoje konsekwencje..Nie wiem czy The New Horror wie na co właśnie się zdecydował..





Javier Alpando vs Simber- Ladder Match o pretendenta do walki o pas NAW World Championship na NAW Revolution

Nad ringiem wisi kontrakt..On dziś jest główną atrakcją Centuries. Ten, który dziś go zdejmie jedzie na PPV, aby walczyć o pas z Nouvelem. Pierwszy do ringu zmierza Simber, przy piosence Sail w wykonaniu Awolnation..Zaraz po nim do kwadratowego pierścienia wchodzi Bad Guy, który jest pewny siebie jak chyba nigdy. Po drodze zapala sobie fajkę..Wchodzi do środka i..gasi ją na czole Simbera! Ten od razu rzuca się na niego! Mamy gong i walka rozpoczyna się.

Simber atakuje mieszkańca Miami. Wyprowadza serię punchów w jego twarz, po czym zaczyna kopać go w głowę..Podnosi go i wrzuca do narożnika, gdzie zalewa go serią kopnięć w brzuch. Javier zostaje Irish Whipowany do drugiego narożnika, ale on sam kontruje i to Simbest w niego wpada..Odbija się, a Machismo już czeka z Belly to Belly! Simber jednak uwalnia się i mamy zwarcie. To on wychodzi z niego zwycięsko! Robi Headlock, po czym przechodzi do Headlock Takedown! Trzyma rywala za głowę i zaczyna go podduszać, przy czym czasami uderza go łokciem w głowę..Javier po jakimś czasie jednak uwalnia się i odpycha rywala...Ten odbija się od lin i tym razem otrzymuje Belly to Belly Suplex! Javier przypina, ale zapomina, że to Ladder Match..Szybko wstaje i naprawia swój błąd kopiąc Simbera w głowę..Ten postanowił opuścić ring..Javier ustawia się na apronie i wykonuje Shoulder Tackle, ale Simber odsuwa się..Podnosi przeciwnika i rzuca nim w barykadę! Javier wstaje, ale drugi raz zostaje w nie rzucony..Tym razem wypada poza nie i wlatuje prosto w fanów! Ci zachwyceni robią sobie z nim Selfie, ale jemu się to nie podoba..Wychodzi stamtąd, ale Simber już czeka! Irish Whipuje go do ringu..Alpando znów kontruje i to on Irish Whipuje Simbera, ale w stalowy słupek przy ringu..Simbeauty odbija się i otrzymuje Discus Punch..Bad Guy chyba już chce sięgnąć po kontrakt, gdyż sięga po drabinę..Chce z nią wejść do środka, ale Simber łapie go za nogę, a ten spada z krawędzi ringu wraz z drabiną..Ta leży na nim! Simber wyczaił idealna chwilę..Wchodzi na apron i wykonuje Double Foot Stomp! Drabina wgniata się w ciało Javiera...OMG! Simber zaczyna się szyderczo śmiać, po czym przenosi rywala pod barierki w pozycji siedzącej..Kładzie mu w ręce drabinę! Bierze rozbieg i wykonuje Low Dropkick, ale Machismo szybko reaguje i rzuca drabiną w biegnącego rywala..Szybko podnosi się i okłada ogłuszonego Simawesome'a! Seria chopów, po której wynosi go do Bodyslamu i rzuca w leżącą obok drabinę..Bad Guy sięga pod ring i wyjmuje kolejną, nową drabinę..Tym razem udaje mu się wejść z nią do ringu. Rozstawia ją na środku i powoli wchodzi..Przeciwnik jednak tak szybko się nie podda. Wbiega do ringu z jedną częścią zepsutej już drabiny i zaczyna okładać Javiera w plecy! Ten w końcu spada w dół! Simbest podnosi go i wyrzuca z ringu. Wydawałoby się, że to najlepszy moment, żeby próbować zdobyć kontrakt, ale ten kopie w drabinę, która przewraca się, po czym sam opuszcza ring! Javier już jest na nogach, ale Simber wyprowadza pięknego Superkicka, którym powala rywala..Podnosi go, ale Javier szybko atakuje! Punch za Punchem! Po krótkiej serii Irish Whipuje rywala w barykady, po czym bierze rozbieg i wpada w niego potężnym Clotheslinem..Ta rozwala się i obaj wpadają do środka...To chwila na odpoczynek..Obaj nabierają teraz oddechu..Javier zaczyna się jednak powoli czołgać. Simber łapie go za nogę! Wstaje! Mamy wymianę ciosów! Punch za punch, kopnięcie za kopnięcie...Jednak to Machismo wygrywa! Rzuca rywalem w następny metalowy słupek, po czym ustawia go na stole komentatorskim...Podnosi i...Fallaway Slam na stół komentatorski, który łamie się w pół..Simber leży na ziemi..Javier próbuje wejść do ringu, ale rywal ostatkami sił łapie go za nogę i nie chce puścić..Alpando śmieje się i kopie go w twarz drugą nogą..Sięga po kolejną rzecz spod ringu..to STÓŁ! Chwila, przecież to nie jest TLC Match! Ustawia go przy metalowym słupku, ale Simbest wstaje i atakuje go...Javier jednak łapie go za rękę, w trakcie kiedy tamten próbuje wykonać Clothesline! Łapie go ręką za szyję i wykonuje Clothesline...Po tym podnosi go i kładzie na stole...Sięga po kolejną drabinę i ustawia ją obok...Wchodzi na jej szczyt...Ale chwila! Simber szybko podnosi się i w błyskawicznym tempie wbiega na drabinę. Obaj są na tej samem stronie..Zaczyna się wymiana ciosów! Alpando wygrywa ją i chce zrzucić rywala, ale ten trzyma się..Uderza łokciem rywala, po czym łapie go za głowę i...Headache Drop (Skull Crushing Finally) na stół...O M G! Obaj leżą na zdemolowanym stole..Próbują wziąć kilka oddechów, ale są tak zmęczeni, że już nawet to sprawia im problem...Jednak to Simbeauty pierwszy wstaje..Co najlepsze, on nawet nie próbuje wejść do ringu..Sięga po drabinę i rozkłada ją między apronem i barykadą..Sięga po kolejną i robi z nią to samo! Szykuje się coś wielkiego...Podnosi Bad Guya i razem z nim wchodzi na rozstawioną przez siebie konstrukcje! Javier robi jednak Gut Kicka i wynosi rywala do Razors Edge..Ten schodzi, cofa się, bierze rozbieg i..Clothesline From Hell...Obaj upadają, ale drabiny nie łamią się..Ich plecy zaczynają krwawić...Simawesome chce wykonać ostatni cios..Podnosi Machismo i ustawia go do Headache Drop na drabiny...Ale Javier kontruje..Podnosi Simbera, ustawia go do Razors Edge.. i rzuca w drabiny..Te łamią się, a obaj zawodnicy spadają...Simbest już chyba stracił wszystkie siły..Javier pierwszy wstaje i powoli zmierza do ringu...Wchodzi do środka i rozstawia drabine..Zaczyna wspinać się po szczebelku, ale robi to bardzo wolno..W tym czasie Simawesome zbiera swoje ostatnie siły i wczołguje się do ringu..Również powoli wchodzi na szczyt drabiny..Teraz obaj są na samej górze. To będzie decydująca wymiana ciosów. Simber zaczyna wykonywać punche, a Javier potężne chopy..Obaj nie mają sił, ale adrenalina ich ponosi..Alpando jednak szybko łapie ręką za kontrakt! To samo robi jego rywal..Zaczynają go szarpać, po czym...Obaj spadają w dół! Kontraktu nie ma na górze...CHWILA! TYLKO KTO GO MA? Wygląda na to, że...tak jest! Obaj zawodnicy zdjęli kontrakt w tym samym czasie! Ale co teraz?

>>>Rozbrzmiewa theme Chrisa Carneya! Ten zdenerwowany wchodzi na stage..

Chris: Tak jak myślałem..Takim jak wy nie można ufać..Poszło nie po mojej myśli, ale cóż! Jakie mam wyjście....W tą niedzielę ujrzymy..TRIPLE THREAT MATCH o pas NAW World Championship..Nouvel vs Simber vs Javier Alpando..Dziękuję, to wszystko! Dobranoc!

>>>Chris Carney opuszca arenę! Nouvel jednak wchodzi do środka i spogląda na leżących rywali..Wchodzi na drabinę i prezentuje wszystkim swój pas. Tym widokiem kończymy dzisiejsze Centuries..

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
loudrp - yourfuturestories - mieszkamnaglowackiego - e-craft - sicariot