NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-22 17:28:05

EdekPL
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 47.0.2526.111

NAW Centuries- 22.01.2016

v6n3h4.jpg

>>>Fani są już gotowi. Światło na sali gaśnie, a ich oczom ukazuje się piękny pokaz fajerwerków! Centuries zostaje oficjalnie otwarte! Na scenie pojawia się zespół Chevelle, który wykonuje theme brandu, a więc piosenkę pod tytułem Well Enough Alone. Zbierają spore owacje, ale wiadomo, że nie na to czekają fani...Słyszymy theme Chrisa Carneya, który staje wchodzi do ringu i sięga po mikrofon.

Carney: Panie...i oczywiście Panowie, bo to wy stanowicie większość. Jak wiecie, lub też nie niedawno rozstałem się ze swoją żoną Marią i miałem w życiu słabszy okres, ale pomyślałem "Ty idioto...Masz tyle fanów i załamujesz się przez jedną głupią laskę?"..No i zmieniłe podejście. Wiem, że jesteście dla mnie najważniejsi i mimo, że czasem nie mogę na was patrzeć to nie zamieniłbym was na innych fanów. Ale nie chcę zajmować zbyt dużo czasu, bo jeszcze pomyślicie, że nie mam dużo do zaoferowania i chce przedłużać. Wręcz przeciwnie...Chciałbym choć pokrótce wprowadzić was w to co się dziś wydarzy. Mamy trzy zapowiedziane walki- Luke Brute vs Bart, James Bowdee vs Samuel Marle i Open Challange Chrisa Snowa. Do tego na pewno ujrzymy obecnego mistrza NAW Nouvela, Money Power, mojego kuzynka Tylera oraz waszych ulubieńców czyli Jobbers Day. Teraz zostaje mi tylko życzyć wam dobrej zabawy.

>>>Słyszymy theme Tylera Carneya 2, który z uśmiechem wchodzi do ringu i wita się ze swoim krewnym. TC2 chce sięgnąć po pas, ale zapomina, że...już go nie ma.

TC2: "It's been a long day without you, my friend..And I'll tell you all about it when I see you again!"...Straciłem go. Było tak pięknie, ale to wszystko skończyło się 3 stycznia. To miała być historyczna data w moim życiu. Miałem sam, bez pomocy dyrekcji udowodnić, że jestem najlepszy..Miałem, ale tego nie zrobiłem. Czekałem, aż Sawo wejdzie do ringu..Gdy ujrzałem Glowa straciłem chęci do walki. To niemożliwe *spogląda w kierunku Chrisa*,że znów mu zaufaliście..*wściekły odwraca wzrok z powrotem do fanów* Opuścił nas..Zdradził nas po porażce, a jednak wrócił i do tego pokonał mnie. To są jakieś jebane żarty. Chciałem walki z Kanadyjczykiem..Zamiast tego zostałem upokorzony przez mojego rodaka. Przez człowieka z MOJEGO miasta. Mieliśmy razem osiągać sukcesy, a tymczasem to on ma pas, a ja zostałem z niczym. Jednak nie ma co wracać do tego, trzeba żyć teraźniejszością. A faktem jest, że teraz jestem w Centuries. Tutaj również mam swoje cele. Chcę zdobyć główny pas tej federacji. Nouvel! SŁYSZYSZ MNIE! NOUVEL? Nie odpowiada...Boi się! Nie chce go tak szybko stracić, a wie, że gdybym stanął mu na drodze musiałby by się pożegnać ze swoim jedynym przyjacielem- pasem mistrzowskim. Może jeszcze nie teraz, ale mój czas nadejdzie. Jedno jest pewne- Carneyowie....zawsze....wygrywają!

>>>Tyler podchodzi do Chrisa i obaj obejmują się, po czym Chris podnosi rękę kuzyna do góry. Obaj już mieli opuszczać arenę, ale nagle titantron wskazuje cmentarz..Pomiędzy grobami przemieszcza się mały kruk. Kamera zbliża się, a światła zaczynają powoli gasnąć..W pewnym momencie ptak odwraca się i zaczyna głośno krakać..Słyszymy krzyki Carneyów, a gdy światło się zapala widzimy GM'a oraz jego krewnego pokrytego krwią...Krew spływa po ringu, to wygląda jakby ktoś popełniał tu samobójstwo. Zostali upokorzeni! Widzą o tym więc szybko wybiegają z ringu i opuszczają arenę zostawiając za sobą ślady krwi..

>>>Woźni (w tym pan Ambroziak) wbiegają, aby sprzątnąć ring, a my w tym czasie zapraszamy na krótkie reklamy!

Chcesz w końcu zachorować i opuścić trochę dni w szkole? Masz wyjebane na bude, a facetka od pszyry chce wstawić ci zagrożenie? Mamy rozwiązanie- załatw sobie raka. My zapewnimy ci go w najszybszy sposób! Odwiedź grupę- $$$JobbownicyKacpiego$$$ lub JP Armia GłuszczukoXPompa i wychoduj swego własnego cancera. Poleca- David Krotoszyński.





Co dalej z bogaczami?

>>>Money Power wychodzą do ringu. Matt tym razem nawet nie ma przy sobie pięniędzy..Widać smutek na ich twarzach..

Cage Gul: Polegliśmy..Mieliśmy dzielnie bronić pasów, ale już w poniedziałek nie daliśmy rady. Nie byliśmy przygotowani..To działo się za Szybko. Jednak chciałbym oświadczyć jedną rzecz..Nie chcemy rewanżu. Nie zależy mi na tych pasach! Były dla mnie ważne, ale pewien pan, którego imię zaczyna się na M, a kończy na att, i którego nazwisko zaczyna się na T, a kończy na ERROR (to nie przypadek) musiał wszystko zniszczyć..W swojej karierze osiągnąłem już wiele i uważam, że ta porażka musi zakończyć mą karierę w NAW. Sam nie mogę na siebie patrzeć..Chciałbym tylko powiedzieć "dziękuję!"

>>>Słyszymy "Feed Me More", czyli theme Ryana X, który zmierza do kwadratowego pierścienia przy sporej owacji fanów. Wyrywa Mattowi mikrofon, uśmiecha się i mówi:

Ryan: Moc pieniędzy tak? jak widać nie wszystko można za nie kupić. Można mieć sławę, ale nigdy nie kupicie honoru. Próbowaliście, ale fekt jest odwrotny do tego co chcieliście uzyskać. Straliście jego resztki..Mówisz, że chcesz odejść? Stocz ostatnią walkę- tu i teraz, ze mną! FEED ME MOOOOOOOOOOORE!

Gul: Nie ja...My się z tobą zmierzymy. Będzie to 2v1 Handicap Match!

Ryan: Czy sam, czy z 10 innymi- tak czy tak każdy z was będzie tylko moim pokarmem!



Ryan X vs Money Power- Handicap Match


>>>Do ringu wchodzi sędzia, który pokazuje, że jest gotowy. Gul ustawia się w narożniku i to Matt rozpocznie! JEST GONG! Mamy zwarcie, ale Ryan bez problemu przechodzi do Wristlocku. Zaczyna okładać Matta łokciem, po czym posyła go w narożnik i dobiega wykonując Corner Splash! Matt ogłuszony idzie przed siebie, a Big Guy powala go Big Bootem. Podnosi rywala i robi German Suplexa. Po chwili wynosi go, ale tym razem do Overhead Belly to Belly Suplexu. Terror jest rzucany po ringu niczym szmata. Jednak Lerge X nic sobie z tego nie robi..Wchodzi na narożnik i wykonuje Big Splash! PIN- 1! 2! Kick Out...Ryanner zaczyna się śmiać widząc czołgającego się do narożnika Matta..Wyszedł więc za ringi wraz z fanami zaczął krzyczeć "Feed Me More"! Wrócił, a Matt szybko podniósł się i skoczył by wykonać zmianę, ale Gul zeskoczył z apronu...Matt zszokowany nie wie o co chodzi..Odwraca się, ale Hungry Guy ma dla niego prezent...To X Buster (Alpha Bomb)! PIN- 1! 2! 3! Ryan X dość szybko uporał się z rywalami, a raczej z jednym rywalem...Znów wychodzi do fanów, a w tym czasie Cage wbiega do środka i okłada leżącego tam byłego Tag Team Partnera...Matek podnosi się ,a  Gul robi rozbieg i SPEAR! Terrora spotkało to co mówi jego ringname...Gul opuszcza kwadratowy pierścien, ale RNX biegnie w jego stronę i popycha go w barierki..Nie zmierzył się z nim podczas walki więc teraz nastał jego czas...Ryan wyrywa schody i ustawia je przy apronie. Podnosi byłego mistrza Tag Team do Ryan Strike (Shell Shocked) i ustawia się na krawędzi ringu, po czym wykonuje swego finishera prosto na ustawione przed chwilą schody..Gul zaczyna jęczeć z bólu, a Big Guy opuszcza arenę..




28me51h.jpg


James Bowdee vs Samuel Marle*

Pierwszy do ringu wchodzi James Bowdee, który przy piosence Turn the Page w wykonaniu Metallici zmierza pewnym krokiem  do ringu. Nie spogląda na fanów i przez całą drogę patrzy tylko przed siebie. Co tam widział? Swoją przysłość, a może coś strasznego? To wie tylko sam zawodnik. Warto dodać, że wygrał on Battle Royal na Final Destination i został pretendentem do midcardowego pasa. Jako, iż jest na Centuries to będzie mógł wykorzystać kontrakt, aby zawalczyć o pas International. Bowdee jest już w ringu, czas na jego dzisiejszego rywala- jest nim Meksykański zawodnik Samuel Marle. Jak na razie nie można o nim powiedzieć za dużo dlatego zaczynajmy walkę. Sędzia daje znak i starcie rozpoczyna się.


Mamy zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi ten pierwszy. Robi Wristlock, po czym szybko przechodzi do Headlocku. Uderza rywala łokciem w głowę, po czym robi Headlock Takedown i obaj padają. The Spotlight Center uderza rywala w twarz, po czym wynosi go i znów posyła na matę Belly to Belly Suplexem. Marle podnosi się i obrywa z łokcia w twarz..Staje przy narożniku, a Bowdee bierze rozbieg i biegnie w jego stronę. El Santo schyla się w ostatnim momencie, a James wpada w narożnik. Ogłuszony odwraca się i otrzymuje Hurricanranę! Marle przyciąga go do narożnika, wchodzi na niego i wykonuje Tornado DDT. Bowdee od razu wstaje, ale trafia na Pele Kick od rywala! PIN- 1! Kick Out! Bowdee nadal w grze. Marle Samuray próbuje zrobić kolejną Hurricanranę, ale Bowdee łapie go w powietrzu i Powerbombem posyła na ziemię. Rywal powoli podnosi się, ale otrzymuje Superkick. PIN-1! Kick Out! The Spotlight Center podnosi go jeszcze raz, ale tamten kontruje i znów mamy zwarcie. Bowdee jak widać ma jednak więcej siły i znów on przoduje. Posyła rywala na liny, ale tamten łapie się ich rękoma. James biegnie w jego stronę i robi Clothesline, po którym obaj wylatują na zewnątrz. Sędzia zaczyna liczyć, a obaj wrestlerzy wymieniają się ciosami. Raz Low Kick od Luchadora, raz Elbow Strike od jego Oponenta..Na 6 jednak obaj wpadają do ringu i zaczyna się kolejna wymiana ciosów, z której tym razem zwycięsko wychodzi reprezentant Ameryki Północnej. Zostaje posłany na liny, ale wykonuje Springboard DDT! PIN- 1! 2! JAMES ODKOPUJE! Po tym El Santo siada na narożniku i odpoczywa..Bowdee również bierze kilka większych wdechów, a po chwili obaj są gotowi, aby kontynuować walkę. Noga Jamesa zmierza w twarz Luchadora w celu wykonania potężnego Big Boota, ale ten schyla się i posyła go na liny wykonując Ole Ole (Hurricanrana na liny)! Podnosi rękę do góry, a publika krzyczy "SIX ONE NINE!"! Ten biegnie i próbuje wykonać Finishera, ale Bowdee łapie go za nogi i wyciąga na środek ringu...Podnosi go i...Reverse STO! PIN- 1! 2! KICK OUT! The Spotlight Center nie może uwierzyć...Wynosi przeciwnika, ale po raz drugi zostaje posłany na liny! Marle bierze rozbieg i...619! TAK JEST! Bowdee stoi ogłuszony, a Samuel odbija się od lin i robi Springboard Seated Senton, ale...Bowdee wyskakuje i robi Spinning Wheel Kick na Luchadorze...Podnosi go i...TURN THE PAGE (Double Underhook Snap DDT)! PIN- 1! 2! 3! Tak jest! To Bowdee wygrywa to starcie...Szybko opuszcza arenę i kieruje się na backstage, gdzie mamy krótki wywiad ze zwycięzcą.

Aga: Witaj James! Odczuwasz zmęczenie po walce?

James: Witam! Jasne, że nie..Być może myślałem, że pójdzie trochę szybciej, ale to nic..To nie było dla mnie wyzwaniem.

Aga: Jesteś zadowolony, że odniosłeś zwycięstwo?

James: Słuchasz mnie chociaż? Ta walka nie była dużym wyzwaniem. Wiedziałem, że to ja wygram i nie widziałem po prostu innego rozwiązania.

Aga: Rozumiem...To może inaczej.. Podoba ci się to, że jesteś w Centuries?

James: Szczerze? Jest mi to obojętne. Mam tylko jeden cel, a miejsce, w którym go osiągnę nie jest ważne...Przybyłem tu po jedno. Chcę pokazać, że w centrum uwagi nie ma miejsca dla pozerów..Żegnam, nie chcę tracić czasu na jakieś głupie wywiady.

>>>James Bowdee odchodzi kierując się w stronę szatni.




Nowy ulubieniec fanów?

Słyszymy theme Lorenzo! Zawodnik pojawił się już w NAW i brał udział w Battle Royal na Final Destination, ale nie udało mu się wejść nawet do ostatniej czwórki. Być może dziś chce pokazać coś więcej! Włoch wchodzi do ringu i sięga po mikrofon!

Lorenzo: NAW UNIEVERSE! WIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITAM BARDZO SERDECZNIE...parszywi Amerykanie. Nawet nie wiecie jaki ból sprawia mi patrzenie na wasze twarze. Mój kraj Włochy to symbol piękna..Na Sycylii można spokojnie spędzić wakacje i odpocząć. A co można u was? Nic...Ciągle obżeracie się i krytykuje innych. Najgorsze jest to, że muszę znosić nie tylko was, ale też GM'a, który również pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

>>>Słyszmy End of Heartache, czyli theme song Chrisa Carneya- GM'a Centuries!

Carney: Naprawdę? Ty odnosisz się do mnie w taki sposób? A kim ty jesteś, żeby mówić tak do GM'a? Odpowiem za ciebie- nikim..*Lorenzo próbuje odpowiedzieć, ale ten przerywa mu* ZAMILCZ! Nie mów nic, bo jeszcze bardziej się pogrążysz...Gdybym tylko chciał to już w tym momencie mógłbym wrzucić twoją "karierę" do trumny i zakopać ją ziemią spod nóg Kacpiego. Ale nie o to tu chodzi...Skoro jesteś taki pewny siebie to mam dla ciebie kogoś!

>>>"I need a hero to save me now, I need a hero (save me now)! I need a hero to save my life, A hero'll save me (just in time)"! TO ROBER WHITE. Zapowiadał, że pojawi się w NAW, a fani czekali na tą chwilę. Powitali go ogromnym dopingiem..

Carney: Chwila! Teraz miał wejść Tyler Carney. Kim ty w ogóle kurwa jesteś pajacu?

Robert: Jak to kim? To ja, Robert White! Fani czekali na moje przybicie, proszę- nie psuj tej chwili drogi GM'ie..

Carney: Chcesz powiedzieć, że podpisałem z tobą kontrakt? Nawet nie pamiętam..No cóż Lorenzo. To mój kuzyn miał mieć cię nie strzała, ale wychodzi na to, że kto inny się tobą zajmie. Powodzenia!



Robert White vs Lorenzo

>>>Robert White biegnie w stronę ringu, a fani wykrzykują jego nazwisko! Wchodzi do kwadratowego pierścienia, a sędzia rozpoczyna starcie...
Mamy zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi White Power. Przechodzi do Headlocku, w którym spycha rywala do narożnika. Tam wykonuje serię krótkich Clothesline'ów! Posyła rywala w drugi narożnik, po czym wchodzi na niego i wykonuje Tornado DDT! PIN- 1! Zawodnik napalił się tak, że chyba myślał, że już zakończy walkę. Szybko podnosi się, odbija się od lin i wykonuje Elbow Drop. Drugi! Trzeci! Robert wchodzi na narożnik i skacze na Włocha robiąc piękny Frog Splash! Ten jednak podnosi kolana, a nowy ulubieniec fanów upada prosto na nie. The Italian Stallion wykonuje Dropkick, po czym dokłada kolejnego posyłając przeciwnika w narożnik. Tam okłada go Uppercutami i dokłada Hurricanranę. Podnosi White'a i robi DDT, po którym szybko podnosi go i ustawia do Suplexu! Wynosi go, ale rywal uwalnia się i sam robi Suplex! Włoch pada na matę, a White uśmiecha się do fanów. Wchodzi na narożnik i tym razem trafia Frog Splashem! PIN- 1! 2! Kick Out! To jeszcze nie koniec..Lorenzo powoli wstaje, ale Robert wyprowadza serię kopnięć w jego klatkę piersiową..Podnosi go i robi Dropkicka..Lorenzo upada na liny i odbija się wpadając prosto na kolejnego Dropkicka..Robert podnosi przeciwnika, ale ten podcina go! Zaczyna kopać go w brzuch, po czym wykonuje Jumping Elbow Drop! Odbija się od lin i dokłada Double Foot Stomp! PIN- 1! Kick Out! Nie wierzy w to,że nie było dwa, ale wchodzi na narożnik i robi Diving Elbow Drop! PIN- 1! 2! Kick Out...Widać, że zaczyna się porządnie złościć...Podnosi debiutanta i wykonuje swojego signature, czyli Alabama Slam! Teraz zaczyna tauntować, a fani zaczynają na niego buczeć...FINE (Stunner)! Nie! Kontra! Robert odbija się od lin i robi Running High Knee! Fani szaleją z radości, a ten tauntuje w ich stronę! Lorenzo podnosi się, odwraca go i..FINE! NIE! Znów kontra! White Power podcina go i...YES LOCK! SUBMISSION ZAPIĘTY! Włoch próbuje się wydostać, ale traci siły i zaczyna klepać! TAK JEST! Lorenzo pokonany!

Rober White: *wyczerpanym głosem* Nie było tak łatwo jak myślałem. Ale ja nie chcę, żeby było łatwo. Chcę pokazać ile jestem wart. Udowodnię to przede wszystkim wart, bo to dla was walczę. Mam nadzieję, że się wam spodobało. Obiecuję, jestem gotów na jeszcze więcej..Żegnajcie kochani..





Chris Snow Open Challange


Chris zmierza do ringu powolnym krokiem, prezentując przy tym swój pas International. Warto dodać, że jest on dopiero drugim mistrzem trzymającym ten właśnie tytuł. Snow sięga po mikrofon i zaczyna mówić

Snow: NAW Centuries! Powitajcie swojego mistrza i bijcie pokłony..Dziś przyszedłem tu, żeby postawić na szali swój pas. Każdy może odpowiedzieć na wyzwanie i powalczyć..Ale wszyscy dobrze wiemy, że zwycięzca może być jeden. Nie chcę odbierać nikomu nadziei, ale chyba rozumiecie całą sytuację. Zbyt wiele poświęciłem by zdobyć to co trzymam teraz na swoim ramieniu. Musiałem poświęcić przyjaźń, ale wiecie co? Było warto. Jakie macie korzyści z posiadania przyjaciela? Gdybym ja go nie porzucił to on zrobiłby to samo prędzej czy później..A tego bym nie zniósł. Musiałem wymienić Macka na pas International. On znaczy dla mnie więcej. Jest lepszym przyjacielem i mam pewność, że nigdy mnie nie zdradzi..jak i ja nie zdradzę jego. A teraz przyjacielu- pokażmy ludziom jak niebezpieczny duet stanowimy... Chcecie ten pas? TO CHODŹCIE I SAMI GO SOBIE WEŹCIE!

>>>Słyszymy "I Did My Time"! Na stage wychodzi Bad News Jacob- nowy nabytek NAW!

Jacob: Snow...Przyniosłem coś dla ciebie! Wiesz co? ZŁE WIEŚCI! Niestety, ale dziś stracisz swój pas i oddasz go debiutantowi. Jestem gotów na walkę jak nigdy w swym życiu! *Snow zaczyna się śmiać* HEJ! CO CIĘ TAK ŚMIESZY? Myślisz, że nie jestem gotów? Tak rodzą się gwiazdy- wygrywając złoto w debiucie! A teraz...walczmy!

>>>Bad News Jacob odkłada mikrofon i powoli wchodzi do ringu. Jeszcze przed wejściem pokazuje sędziemu, żeby nakazał rozpocząć walkę! MAMY GONG!

>>>BNJ wchodzi do kwadratowego pierścienia...NIGHTMARE SHOT (Spear) OD SNOWA! PIN- 1! 2! 3! KONIEC! Snow nadal mistrzem IT! Well...That was quick!

>>>Snow wychodzi z ringu zostawiając tam rywala. Jednak...zatrzymuje się na połowie rampy. Jego oczy nabierają jakby czerwonej barwy...Zaczyna się trząść, po czym łapie się za głowę i próbuje uspokoić...The Nightmare odwraca się, spogląda na rywala, po czym wbiega do ringu i zaczyna go okładać. Kopie go z całej siły twarz tak, że tamten zaczyna mocno krwawić..Snow ustawia się w narożniku! Próbuje się opanować, ale jakby traci nad sobą kontrolę...Jacob ledwo podnosi się...GOD KNOWS (Punt Kick) od Chrisa....Pomoc medyczna wpada z noszami, ale Snow atakuje ich i wyrzuca każdego z ringu..Rywal chce wstać o własnych siłach, ale The Wolf robi kolejne God Knows...To chyba koniec dla Jacoba....Snow wydostaje się z kwadratowego pierścienia, gdzie medycy próbują pomóc nieprzytomnemu wrestlerowi..

Snow: NIKT! POWTARZAM, KURWA NIKT! NIE WEŹMIE TEGO ODE MNIE! TO MÓJ...Mój skaaaaarb. NIE! NIE! NIE! Nie mój....TO NASZ SKARB! Jest nasz i tylko nasz! Jeśli ktokolwiek będzie chciał o niego walczyć niech spojrzy na to co stało się z moim przeciwnikiem. To przesłanie do was....



o6wkeq.jpg


Luke Brute vs Bart Neighter- NO DQ Match

Pierwszy do ringu zmierza debiutant- Luke Brute. Jest już gotów do walki. Rozpiera go energia! Czas na jego rywala- Barta Neightera. Tez zawodnik jeszcze nie wykazał się aktywnością i raczej to Luke jest faworytem, ale nie zapominajmy, że jest to mecz bez dyskwalifikacji. Obaj są już w ringu więc zaczynamy!

Walka rozpoczyna się od klasycznego zwarcia. Obaj panowie mają trochę siły więc dopiero po chwili Bart wyszedł z niego zwycięsko. Wykręca rękę rywala, po czym odbija go od lin(ek). Próbuje wykonać Clothesline, ale Psychopath schyla się i łapie rywala w Full Nelson Hold. Bart próbuje się wydostać, ale teraz to Brute wydaje się silniejszy. Puszcza po czym przechodzi do Headlocku i robi Headlock Takedown. Są w parterze. Alone Fear siada na członku Blackjacks, po czym zaczyna okładać go serią punchów w twarz, dodając do tego kilka uderzeń łokciem w żebra. Potłuczony Bart jakoś odpycha rywala, schyla się pod Clotheslinem, odwraca rywala i wykonuje Uranage Slam! PIN- 1! Kick Out! Bart nie daje za wygraną. Bierze rozbieg i robi Running Senton..Brute jednak podnosi kolana do góry, a tamten upada prosto na nie. Alone Fear wynosi rywala do German Suplexa! I do drugiego! I trzeciego! I czwartego! I piątego! Cóż za seria. Neighter czołga się do narożnika, a Luke staje w przeciwległym cornerze, biegnie w jego stronę i wykonuje Cannonball Senton! PIN- 1! Kick Out! Brute podnosi Prizefightera do kolejnego German Suplexa, ale ten sam kontruje i wykonuje tą samą akcję. Brute szybko wstaje i biegnie w jego stronę, ale ten przechwytuje go do Samoan Dropu. Wynosi rywala do Powerbombu i rzuca nim w liny! Ten odbija się od nich i natrafia na kolejne Uranage Slam! PIN- 1! Kick Out! Alone Fear nie daje się tak łatwo pokonać. Hardcore Man ze złości opuszcza ring i sięga po krzesło, które wnosi do ringu. Chce nim uderzyć przeciwnika , ale tamten szybko wstaje i robi Big Boot! Neighter upuszcza krzesło, a Brute podnosi je i zaczyna go nim okładać..Podnosi Barta i wykonuje potężnego Chair Shota w głowę. Ten upada i wygląda jakby zaraz miał zejść z tego świata. Luke się dopiero rozkręca. Robi kolejną serię uderzeń krzesłem, po czym kopie leżącego Barta nie stosując się do znanego przysłowia i wyrzuca go z ringu. Tamten ledwo podnosi się, ale Psychopath sam odbija się od lin i wykonuje Somersault Planchę, ale rywal schyla się i akcja wysokiego ryzyka skończyła się niepowodzeniem. Brute uderza w stół, a Bart błyskawicznie wykorzystuje go i Irish Whipuje nim w barykady..Te łamią się po jego ciężarem..Bart sięga po krzesło i zaczyna obijać czołgającego się Brute'a. Ten wstaje, ale od razu otrzymuje German Suplexa w zdemolowany przed chwilą element barykady. Prizefighter podchodzi do fanów i mówi coś w ich kierunku. W tym czasie jednak Luke szybko podnosi się i dobiega do niego atakując jego plecy kolanem..Sięga po stół i rozkłada go na stole komentatorskim. Wciąga tam Barta, ale ten kontruje i wykonuje German Suplex w stojące obok stołu krzesła...Luke łapie się za plecy, widać, że nie może wyrobić z bólu...Neighter podnosi go i wchodzi z nim na stół. Szykuje się do Hardcore Way (Package Piledriver)!!! Wynosi przeciwnika, ale ten uwalnia i się robi Low Blow! Bart za wiele nie stracił, ale Luke od razu wynosi go do Suplexu i robi Vertical Suplex Powerbomb łamiąc przy tym oba stoły! OMG! Co za akcja!

>>>Po krótkim czasie Brute wrzuca rywala do ringu, a zaraz po nim wrzuca do niego krzesło! Powoli wkracza do kwadratowego pierścienia, ale.....na Stage'u pojawiają się Adam Bradley, Cyborg oraz Jack Havel! Powoli zmierzają w kierunku ringu, a Luke łapie w ręce krzesło i pokazuje, że jest gotowy na każdego z ich trójki...Bart jednak odwraca go i wykonuje Go Home Driver! Pozostała trójka ekipy Blackjacks wkracza do ringu! Alone Fear powoli podnosi się, a ci idą w jego kierunku..nagle jednak odwracają się i rzucają się na Barta! Powalają go na ziemię i zaczynają kopać! Na środku ustawiają krzesło! Bradley odbija Barta od lin, wynosi go do Pop-Up Powerbomb, ale zamiast prosto w górę przerzuca go do tyłu, gdzie Cyborg pięknie przechodzi do Uranage na krzesło! Cała trójka spogląda na Brute'a i podnosi go...Podają mu ręcę w geście muszkieterów! A ten dokłada swoją! CO? Psychopath podnosi Barta i wykonuje Vertical Suplex Powerbomb na krzesło (a raczej na to co z niego zostało)! Przypina- 1! 2! 3! Luke Brute wygrywa to starcie!

>>>Po walce członkowie Blackjacks zdejmują koszulkę Stajni z Barta i wręczają ją nowemu członkowi- Luke'owi! Kopią nieprzytomnego Barta, po czym opuszczają ring i zostawiają go zakrwawionego w środku..

>>>Rozbrzmiewa Theme Jobbers Day! Ci wbiegają do ringu radosnym krokiem! MAJĄ MIKROFONY! *tutaj głos Dartha Vadera- NOOOOOOOOOO!* Wchodzą do środka i patrzą na obitego Barta, który ledwo co się rusza!

Kacpi: Widzisz Bart...Wyrzucili cię! Już wiesz jak to jest być wyrzutkiem..My na szczęście nie wiemy! Wszyscy nas chcą; jesteśmy w centrum zainteresowania. Ty nigdy tego nie zaznasz! Czas, żebyś poczuł jeszcze większy ból..Możesz do nas dołączyć lub zostać...ZNISZCZONYYYYYYYY!

>>>Bart nie może nic powiedzieć więc nawet nie próbuje się odezwać!
Kacpi: Tak jak myślałem..Brieg- wykończ go!

>>>Brieg zakłada Kimurę na byłym członku Blackjacks, ale zapina ją tak niefortunnie, że sam łamie sobie rękę. Red Debil chce go uwolnić, ale nie wie jak! Kacpi uderza się w głowę, po czym ucieka z ringu, a zaraz za nim wybiega Red Debil. Brieg został porzucony niczym Bart Neighter..


Jak dalej potoczą się losy "Głosu Ludu?

Słyszmy Cult of Personality! Fani wiedzą kto nadchodzi..TO MISTRZ NAW- NOUVEL! Pojawia się na stage i uśmiecha się w stronę widzów. Zawodnik uklęknął, spojrzał na swój "zegarek" i krzyknął charakterystyczne dla niego "Tt's clobberin time"! Bez przedłużania wchodzi do środka z mikrofonem!

Nouvel: PANIE I PANOWIE! Minęło tyle czasu, odkąd ostatni raz mogłem na was patrzeć. Zapomniałem już jak piękny jest to widok. Nigdy mnie nie zawiedliście i mam nadzieję, że ja was też nie..Ale nie po to tu jestem. Jestem tu, aby wam o czymś powiecie. Nie będę kłamał jeśli powiem, że jestem najważniejszym zawodnikiem na Centuries. Być może Chris Carney ma inne zdanie, bo przecież ma swojego pupilka, ale pozostali zdają sobie z tego sprawę. To co wydarzyło się na Final Destination nadal nie mieści mi się w głowie. Czekałem tyle czasu na ten pas i pokonywałem wszystkie możliwie przeciwieństwa. Ale teraz jestem z siebie dumny jak nigdy. Nie każdy może przecież przerwać Streak niepokonanego Paula. Nigdy nie zapomnę też wejścia mojego przyjaciela Glowa. Byłem zmęczony i gdy go zobaczyłem trochę się przestraszyłem. Naprawdę byłem wykończony jak nigdy...Ale gdy podał mi rękę ulżyło mi. Teraz Glow jest w Riot City. To lepiej, bo obaj może być królami w swoich brandach. Mimo całego szacunku do Luke'a muszę jednak powiedzieć, że zamierzam pobić jego title reign i zostać najdłużej panującym mistrzem NAW! Myśleliście, że po FD wszystko się skończyło? Oj nie kochani! To dopiero początek! WIECIE DLACZEGO? BO JESTEM NIESAMOWITY!

>>>Słyszymy "Awolnation - Sail"! TO SIMBER! Wściekły wchodzi do ringu ze swoim mikrofonem!

Simber: JAKI JESTEŚ? Jaki kurwa jesteś? Niesamowity? To, że masz pas nie znaczy, że jesteś najlepszy. To nic nie znaczy. To tylko głupi kawałek złota..Do czasu. Kiedy ja go przejmę to stanie się wyjątkowy. Wtedy nabierze jakiegoś znaczenia..Prawda jest taka, że nie pobijesz reignu LG. Jeśli ktoś to zrobi to będę to ja....BO TYLKO SIMBEST JEST *mówi szeptem* NIESAMOWITY!

>>>Simber rzuca się na Nouvela i atakuje go zalewając mistrza NAW serią punchów. Podnosi go i...HEADACHE DROP (Skull Crushing Finally)...

Simber: Myślę, że wszystko do ciebie dotarło Nou. Przekaz jest jasny. Ty vs Ja o twój pas! Kiedy? Wybierz sobie głosie ludu...A może niech oni wybiorą za ciebie?

>>>Simber kopie jeszcze leżącego Nou i podnosi jego pas do góry..Tym widokiem kończymy Centuries!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
betterplace - e-craft - sicariot - hrjegrvadfarvs - leagueofshadows