NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-03 11:46:02

EdekPL
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 47.0.2526.106

Pre-Show Final Destination!

***Pre-Show***

PANIE I PANOWIE! Witamy wszystkich na Pre-Show największej gali w historii NAW.  Znów spotykamy się w panelu dyskusyjnym..Dziś są z nami Rafał,  Olaf,  Marcin Kalwin oraz.....BLEH! Zgodził się wziąć udział tak więc zobaczymy jak sprawdzi się w zupełnie nowej dla niego roli. Może zacznijmy od naszych przewidywań przy czym pomoże nam typer...Pierwszą walka jest oczywiście Battle Royal..Rafał powiedz jakie są wyniki typera i jakie ty masz zdanie na ten temat.

Rafał: Witam panie i panowie! Nazywam się Rafał i jestem administratorem grupy Przyjaciele i Fani NAW! Do rzeczy...W typerze wygrywa James Bowdee i już widzę, że ludzie głosowali tak jak ja..Ten zawodnik stoi przed wielką szansą. Widzę w nim ogromny potencjał, który trzeba dobrze spożytkować. Wygrana tej walki otworzy mu drzwi do wielkiej kariery...Takie moje zdanie. Zaraz za nim z 2 głosami znajduje się DC Robinson. Fani naprawdę go uwielbiają i są zadowoleni gdy go widzą..Ale czy to wystarczy? Jeszcze dalej z jednym głosem znajdują się Canavaro, Brad Rosher, Lorenzo i co dziwne NC3..Szczerze? Nie stawiałbym na żadnego z nich?

Olaf: Ale co ty wiesz o wrestlingu? Nie stawiałbyś na Canavaro? Przecież ten gość to przyszłość federacji. Może za mikrofonem nie jest najlepszy (to pewnie przez maskę), ale w ringu działa prawdziwie cuda! Ogląda mi się go wspaniale..Bowdee? Ignorant i dupek- nic więcej..
.
Mateusz Bleh: A wiecie kto na pewno nie wygra Battle Royal? hehe..Jan Paweł 2! Czaicie? Hahaha bo on nie ży..

>>>Olaf strzela mu w mordę Banhammerem. Bleh pada i zostaje wywieziony..W studiu zostaje tylko trójka osób..

Olaf: Sorry panowie, musiałem. Może zmieńmy temat i przejdźmy już do głównej gali?

Rafał: No jasne. Pierwszą walką na właściwej częśći jest Ladder Match o pas Impact..To może być ciekawe starcie. Publika postawiła na Logana, Martina i Tonego, którzy mają po 3 głosy. Tylko, że trzy osoby nie wygrają tej walki..Tylko jeden z całej szóstki sięgnie po pas. Dwa głosy mają po swojej stronie Rzepson oraz Ryan X! Obecny mistrz co ciekawe nie ma żadnego głosu. Publika chyba chce żeby jak najszybciej porzucił tytuł...Szczerze? Też bym tego chciał. Nie jestem rasistą, ale ten pas zupełnie do niego nie pasuje. Mój typ to Ryan X..Facet naprawdę walczy o swoje od początku i coś mu się należy. Mimo mięśni, ma coś w głowie i potrafi myśleć. Stracił szansę na pas Evolve na rzecz Sawo więc dzisiejsza wygrana na pewno mu to osłodzi..

Kalwin: Ja szczerze postawiłbym na Martina. Tak wiem- zaraz polecą żarty o jego pracy na siłce. Wiem, że na początku przynudzał, ale zmienił się. Przeszedł sporą metamorfozę. Sam pas stracił na wartości więc kto  może ją podnieść jak nie pan perfekcyjny? Poza nim dałbym jednak swój głos na Tonego, który odwala świetną robotę. Porażka z Shadowem chyba uświadomiła mu, że z ciągłego poświęcania się nic nie dostanie..Uwolnił tą złą część siebie. Może podczas walki ukaże się z takiej strony z jakiej jeszcze go nie znamy..

Olaf: Ja typuję Logana, który twardo walczy od samego początku. Ciągle ocierał się o pas, ale nigdy mu się nie udało. Wygrana go na FD to będzie coś pięknego..Nie ma do tego lepszego miejsca..A teraz czas na kolejną walkę. Starcie w klatce. Na kogo stawiacie?

Rafał: Oczywiście, że Tomala. To jest jedna z największych gwiazd NAW. On jest po prostu geniuszem. I za mikrofonem i w ringu. Kiedy go słyszę naprawdę mam ciarki na plecach..On jest po prostu geniuszem i tyle. Nie ma innego wyboru..

Kalwin: Zgodzę się tym co powiedział mój poprzednik, ale ja dam głos na Shadowa. Odwala świetną robotę i fani również się go boją. Tak samo jak Tomala jest dobry i w ringu i za mikrofonem. Myśle, że to oni są głównymi faworytami bo Fearghall chyba stracił siły i chęci..No i tutaj nie ma co więcej gadać. Dodam tylko, że Tomala zdecydowanie prowadzi w typerze! Czas na Tag Team Match, w którym Europejczycy zawalczą ze Snowem i Evereyem. Fani głosują na tych pierwszych i właśnie oni prowadzą w typerze.

Olaf: Trudno mi tu cokolwiek powiedzieć. Obie drużyny prezentują bardzo dobry poziom. Z jednej strony mamy dwie nowe osoby, które zatrząsnęły federacją, a z drugiej byłego i obecnego mistrza International. Ja stawiam jednak na tych drugich. Są to jedne z większych gwiazd i nie mogą przegrać na tak wielkiej gali, po prostu nie mogą....

Rafał: Ja mam nieco inne zdanie niż ty...Może Snow i Everey to gwiazdy, ale Europejczycy prezentują genialny poziom. Kocham ich słuchać i oglądać. Są przede wszystkim zgranym zespołem..Big Fat Mania może zakończyć swój piękny żywot..Ja stawiam właśnie na Europejczyków. Cóż, czas przejśc dalej. 8-osobowy Tag Team Match..Typowa Mafia czy Blackjacks? Oto jest pytanie...

Olaf: Publika nie miała dużego problemy..Blackjacks maja 11 głosów, kiedy ich rywale mają ich tylko 4. Ja jednak nie byłbym taki pewny. Może Money Power trochę osłabli, ale nadal mamy Simbera i Mista. Są to dwa duże nazwiska..Ja jednak dam głos na Mafię.

Kalwin: Dla mnie jest to trudny wybór, ale mimo wszystko mój głos idzie na The Blackjacks..Oni po prostu muszą wygrać. Są groźni jak mało kto..Przecież wystarczy spojrzeć na ich debiut. Zdominowali Paula i Simbera..Zniszczyli ich. Nie każdy ma odwagę podjąć się tego czynu. Cyborg i Havel są po to, aby niszczyć, a Adam Bradley? Chyba wyrasta na lidera grupy..Krążą jeszcze plotki, że jest z nimi jakiś Bart, ale nie kojarzę typa...Czas przejść do przedostatniej walki jaką jest starcie o pas Evolve. Sawo czy Tyler Carney 2? Walka odbędzie się bez żadnych zasad. Dyrekcja może interweniować i zaatakować Sawo, a mimo wszystko walka będzie trwać dalej..

Olaf: Głosy są zrównoważone. Sawo ma ich 7, a TC2- 5..To nie jest duża różnica. Ja stawiam jednak na Sawo. Walczy o swoje i nie cofa się przed niczym. Podąża samotną ścieżką i kopie dupę każdemu kto wejdzie mu na drogę..No prawie każdemu bo Tyler jeszcze tego nie zaznał. Jest pupilkiem dyrekcji i myślę, że oni tak czy tak się w tą walkę wmieszają..A jeśli nie to sporo zyskają w moich oczach.

Rafał: Ja nie mam faworyta..Postawię jednak na Tylera, gdyż oprócz nazwiska posiada ogromnie umiejętności..Jest w TOP wrestlerów i nie można temu zaprzeczyć..Jednak chcę przejść dalej bo czekam na to od samego początku...Największa walka w historii NAW! Mr. Amazing Paul vs Nou. Na szali najważniejszy pas w całej federacji..Jedno jest pewne- jeden z nich opuści z nim galę, ale kto? Mój głos idzie na Paula..Przepraszam Nouvel, wolę ciebie, ale to nie pojedynek przyjaźni. To starcie o śmierć i życie.

Kalwin: Przypominam o typerze...Nou dominuje i ma, aż 9 głosów w czasie, gdy obecny mistrz ma ich tylko 3..Idę razem z fanami i zagłosuję na Nou..

Olaf: Typer to tylko zabawa i nie ma najmniejszego wpływu..Ja powstrzymam się od głosu. Obaj zawodnicy to dwie największe gwiazdy federacji. To są twarze NAW! Jeden dominuje i niszczy każdego na swojej drodze. Wbił się do TOP rozbijając drzwi z buta..Drugi natomiast wspinał się do góry.. i w końcu na niej jest! Paul jednak w każdej chwili może go zepchnąć..Nie zapomnijmy, że działa to też w drugą stronę..Nou ma takie poparcie fanów jak nikt inny, a dziś na pewno będą po jego stronie. To może osłabić mistrza..Ale przekonamy się o tym na sam koniec. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze bawić i tego mogę wam właśnie życzyć..Mam nadzieję, że każdy będzie miał na twarzy uśmiech podczas czytania. A teraz pozostaje się nam pożegnać..Do zobaczenia! EJ, A TAK W OGÓLE! Przecież miała być walka Jobbersów?

>>>Na ekranie pojawiaja się Jobbers Day!

KACPI: HAHA! WYGRALIŚMY! Walka miała się odbyć, ale cóż....Prime Time Jobbers zabalowało w sywlka i zostało po nich tylko to..

>>>Pokazują nagranie, w którym ich rywale stoją w ubikacji i wymiotują do jednego zlewu..

Kacpi: JOBBERSI GÓRĄ! KRZYCZCIE JOBBERS DAY SUKI! Kurde, poniosło mnie, przepraszam..Liczy się to, że wygraliśmy i zniszczyliśmy ich psychicznie..Nie Kimura złamała im rękę! Czysta pozbawiła ich mózgów! A teraz żegnajcie, idziemy celebrować!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


***Battle Royal***
Ring wypełniony jest już kompletem zawodników! Sędzia daje gong i ruszamy do boju!
NC3 i Wicked myślą, że jest to Tag Team Match..Zaczynają się kłócić, który z nich powinien rozpocząć. Obaj ustawiaja się na apronie! James Bowdee pędzi do nich i wyrzuca ich podwójnym clotheslinem...To było szybkie!

>>>Wicked J zostaje wyeliminowany
>>>NC3 zostaje wyeliminowany

Byli mistrzowie Tag Team siadają ze złości na stole komentatorskim. Walka nie kończy się jednak tak szybko. Zostało jeszcze trzynastu zawodników. Zamieszane w ringu trwa dalej..Bowdee dominuje. Sam rozpoczyna Superkick Party! Jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty Superkick! Odwraca go jednak DC Robinson i od razu wykonuje na nim Russian Leg Sweep! Kasper wchodzi na narożnik i chce zrobić Diving Elbow Drop, ale Canavaro biegnie w jego stronę i wykonuje Springboard Enzuigiri..Ten jednak trzyma się...Kopie Canavaro i staje na trzeciej linie..Spogląda na stół komentatorski i zauważa, że Wicked oraz NC3 na nim siedzą. Chyba zdał sobie sprawę, że i tak nie wygra walki więc postanowił zaprezentować coś widowni..DIVING ELBOW DROP NA STÓŁ KOMENTATORSKI! Cała trójka leży na ziemie...

>>>Kasper zostaje wyeliminowany (a raczej sam się eliminuje)

Robinson zaczyna atakować Jamesa, a w tym czasie Tobia rzuca się na Lorenzo! Canavaro atakuje Kevina Price, a reszta tłucze się ze sobą tak, że nawet nie widać kto kogo uderza. Canavaro posyła Kevina do narożnika piękną Hurricanraną po czym przewraca go na ziemię Springboard Beautiful Distaster! Tobia wrzuca Lorenzo do narożnika i biegnie z Big Bootem, ale tamten kontruje i pięknie przechodzi do Back Body Dropu. Okłada leżącego na ziemi rywala..W tym czasie David McGregor wynosi Kofiego Mayhema do Gorilla Pressu i rzuca nim poza ring! Jednak ten (niczym jego krewny Kofi) upada na ręce i chce na nich dojść do ringu..Nie wytrzymują jednak ciężaru bo za mało pakował i ręce łamią się w pół, a ten upada na ziemię. Pogotowie przyjeżdża zabrać czarnego..To chyba koniec jego kariery.

>>>Kofi Mayhem zostaje wyeliminowany

Lorenzo znów wyznacza Tobię na swój cel. Canavaro rzuca się do pomocy i obaj okładają biednego Włocha..Ten podnosi się i chce zrobić Double Clothesline. Tamci podskakują i podwójną Hurricanraną posyłają go poza ring..

>>>Tobia Domatore zostaje wyeliminowany

James Bowdee już powstaje i rzuca się na przeciwnika. Tym razem jest nim Noa Morelle. Aktywny robi się w końcu Brad Rosher, który atakuje Thomasa Thorna..Bowdee Running Bootem powala rywala na matę, po czym podnosi go i zaczyna wykonywać serię Belly to Belly Suplexów! Morelle ledwo się podnosi jednak The Spotlight Center nie daje mu nawet powiedzieć jednego słowa..Ustawia się w narożniku i wykonuje Reverse STO w narożnik....Rosher w tym czasie chciał zrobić sobie Selfie, ale zapomniał telefonu..Czarny rzuca się na niego, ale ten kontruje i wykonuje Flapjack. Podnosi go i Released Dragon Suplexem posyła go za ring...

>>>Thomas Thorn zostaje wyeliminowany

Bowdee i Rosher spoglądają sobie w oczy i rzucają się na siebie. Mamy piękną wymianę ciosów w ich wykonaniu. W tym czasie Canavaro odbija się od lin i atakuje Fernando. Piękny Springboard Seated Senton.. Fernando podnosi się, ale otrzymuje Frankensteinera...Generic Lucha ustawia Fernando na apronie jednak zostaje odepchnięty przez Lorenzo..Ten odbija się od lin i pędzi w stronę Fernando! Wychodzi na apron..Próba Big Boota jednak skontrowana i...Superkick od Fernando! Lorenzo odpada! Dance Expert obraca się, ale Canavaro doskakuje i wykonuje Generic Kick (Enzuigiri)!

>>>Lorenzo zostaje wyeliminowany
>>>Fernando zostaje wyeliminowany

Robinson nabrał oddechu więc rzuca się na Noa Morellę...Seria kopnięć, odbicie od lin i BIcycle Kick! Podnosi jednak przeciwnika i prezentuje mu pięknego Spinebustera..Po tym wrzuca go do narożnika gdzie wykonuje Corner Enzuigiri. Rosher atakuje go. Piękny Fill Nelson Flapjack...Obaj padaja i odpoczywają..James Bowdee poczuł krew i atakuje obitego już Morelle..Ustawia go na apronie i Superkiciem posyła poza ring....

>>>Noa Morelle zostaje wyeliminowany

Canavaro rzuca się na większego od siebie i od razu mamy pięknego Bulldoga na McGregorze...Tamten szybko podnosi się, ale otrzymuje Hurricanranę..Ustawia go za apronem..Price rzuca się na Luchadora, ale ten schyla się i The Red Bull Kid również wypada na apron...Bowdee odpycha Canavaro, odbija się od lin i pięknym Spinning Wheel Kickiem posyła ich za ring...

>>>Kevin Price zostaje wyeliminowany
>>>David McGregor zostaje wyeliminowany

W ringu zostaje już tylko czterech zawodników..Rosher rzuca się na siebie z Robinsonem, a Bowdee okłada Canavaro..Roshi okłada rywala Forearm Smashem, po czym wrzuca nim do narożnika i w nim robi to samo..Facebusterem kolejny raz posyła rywala na matę...Long Island Iced-Z wchodzi na narożnik i wykonuje Diving Dropkicka..Jeszcze raz posyła go do narożnika, ale tamten kontruje i wychodzi z Corner Enzuigiri...Roshi odbija się i otrzymuje Spinebustera..Brad podnosi się i od razu zostaje posłany Flapjackiem za liny...

>>>Brad Rosher zostaje wyeliminowany

Zostaje ostatnia trójka..Pubelo rzuca się na Bowdeego..To samo robi DC, który atakuje go Enzuigiri...Moonchild podnosi Jamesa, ale znów powala go Third Eye (Jumping Neckbreaker)! Canavaro wchodzi na narożnik i chce wykonać Mexican Splasha (450 Splash)! TAK JEST! Bowdee zwija się z bólu...DC i Rodrigo Canavas spoglądają sobie w oczy..I następuje wymiana ciosów..Canavaro wychodzi z niej zwycięsko! Hurricanraną posyła rywala za liny..Ten trzyma się! Łapie go za rękę, ale Mistico wyrywa się i wykonuje Enzuigiri...Robinson wypada!

>>>DC Robinson zostaje wyeliminowany

Ostatnia dwójka to Canavaro i Bowdee..Obaj są strasznie zmęczeni..Canavaro obija lężacego rywala..Ustawia go w narożniku i usadza go na trzeciej linie! Wychodzi na apron..bierze rozbieg i...dostaje z buta w ryj..Łapie się za głowę, a Bowdee wyskakuje z narożnika i pięknym Missle Dropkickiem eliminuje Luchadora!

>>>Canavaro zostaje wyeliminowany

TO KONIEC! James Bowdee wygrywa Battle Royal i dostaje title shot na pas midcardowy..Na, który? Tego dowiemy się w przyszłości!

>>>Bowdee bierze statuetkę po czym sięga po mikrofon i mówi tylko "I'm not gonna waste my breath on you people.." po czym wychodzi!


>>>Na stage wychodzą GM'owie NAW!

Luke Arrow: To była bardzo  długa droga...Męczaca, ale satysfakcjonująca!

Chris Carney: Czas więc powiedzieć.....FINAL DESTINATION WŁASNIE SIĘ ROZPOCZYNA!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
loudrp - betterplace - e-craft - yourfuturestories - leagueofshadows