NAW - Nonstop Action Wrestling

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-12-13 11:59:32

EdekPL
Administrator
Dołączył: 2015-10-15
Liczba postów: 22
Windows 7Chrome 47.0.2526.80

NAW ReBorn in Chamber

2vwcm15.jpg


***Pre-Show***

Panie i panowie! Po raz pierwszy w historii NAW witamy w Pre-Show! Najpierw zajmiemy się omawianiem karty i typerem, a potem rozpoczniemy 6-osobowy Tag Team Match! Więc zaczynajmy! W studiu są z nami 4 osoby zaproszone przez Carneya i Arrowa i chciałbym was z nimi zapoznać! A oto:

-Administrator Przyjaciół i Fanów NAW, czyli trzeciej największej grupy o naszej federacji obok Typowego NAW i Polskiej Grupy NAW (do której się nie przyznajemy) - RAFAŁ WĄCŁAAAAAAAAAAW!

Rafał: No elo xd

-Nie ma dziś z nami jego Sernika, ale jest pani, która przeprowadza wywiady z zawodnikami i sama uważa, że znalazła tu swoje miejsce na ziemi- AGNIESZKA BUUUUURY!

Aga: Witam! Co ja tu robie? Z kim mam robić ten wywiad?

-Przecież to studio..Wywiady potem! Dobra dalej- PRZED PAŃSTWEM ZWYCIĘŻCZYNI konkursu na najlepszego uczestnika grupy Przyjaciele i Fani NAW, być może przyszła menadżerka Matta Terrora i BFF Chrisa Carneya- OLCIA AJ LEE.... O kurwa nie ta kartka! Chciałem powiedzieć- ANIIIIIIIIITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Anita:  [sred]))))))))))))

-Aha...Dobra czas więc na ostatnią osobę.. CZŁOWIEK, KTÓRY ZAWSZE NAS ELEKTRYZUJE! The Rock sam nazywa go prawdziwym People Championem. Przed państwem administrator Typowego NAW- JAKUUUUUUUUUB JAAAAAAAAAAAAAN PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJDZIK!

Jakub: No witam! Mogę tu kogoś zbanować?

-Może później..Mówiłem ci, że na wizji o tym nie mówimy! Dobra pomówmy więc na pierwszy temat! Zacznijmy od samej walki w pre-show! Ryan X, Rzepson i Tony Angel zmierzą się z Tobią Domatore, Shadowem i Carverem. Może najpierw przedstawmy typy! Rafał, przeczytaj na głos!

Rafał: Witam, nazywam się Rafał i jestem administratorem grupy Przyjaciele i Fani NAW! Wiecie to już? A ok...Przejdźmy do typów! Wygląda na to, że to drużyna face'ów prowadzi w tym zestawieniu. Ryan, Rzepson i Tony mają 6 głosów, a ich rywale o 2 mniej.. Widzicie? Nawet tutaj Krzysiu dostaje wpierdol.

-Shadow, a nie Krzysiu...Boże! WDECH! WYDECH! Lecimy dalej! Anita- przedstawisz może wyniki głosowania w walce o pas Evolve?

Anita: Jasne, że tak. Nie ma tu raczej zaskoczenia- prowadzi w nim obecny mistrz, czyli mąż mojej najlepszej przyjaciółki, syn znajomej mojej mamy i wnuczek przyjaciela moje dziadka, a także kuzyn mojego BFF'a Chrisa- TYLER CARNEY 2! Znalazł się on tam z 6 głosami, kiedy Sawo ma tylko 2 zwolenników.

-No tu raczej bez zaskoczenia. Co sądzicie o tych zawodnikach?

Aga: O BOŻE! Tyler jest taki seksowny! Mogłabym być jego pasem mistrzowskim <3

Jakub: Jest gorszy ode mnie.. Jak każdy. JA JAKUB NISZCZĘ KAŻDEGO I ZA MAJKIEM I W RINGU! NO! Chce ktoś walczyć? Mogę rzucić Open Challange w każdej chwili...YOU WANT SOME! COME GE...

-Boże...Uspokój się Jakub! Może przejdźmy do następnej pary! A są nią Tag Teamy- Jobbers Day i Money Power! Co o tym powiesz Rafał?

Rafał: Witam, nazywam się Rafał i jestem administratorem grupy Przyjaciele i Fani NAW! Co do tematu..W typerze mamy remis. Każdy z teamów ma po 4 głosy. Ja uważam, że Money Power zgarną pasy. Uwielbiam Jobbers Day jak chyba każdy smart. Na początku krytykowałem ten pomysł, ale potem zobaczyłem w nich blask. To trójka uzdolnionych zawodników z genialnym mic skillem i świetną charyzmą. Money Power natomiast są lepsi w ringu. Być może jestem po ich stronie dlatego, że i Matt i Cage to moi przyjaciele..

-Czyli jednak Money Power?

Anita: TAK! Money Power wygrają! Mam jednak pomysł..Jobbersów jest trzech, a ich tylko dwóch. Co wy na debiut LEGENDARNEGO PSZEMSONAAAAAA? Przeciez on wie, że Kacpi to ciota śmiota..Nawet nie musi wsiadać za kółko TIR-a żeby go pokonać...Według mnie to naprawdę genialny pomysł..

-Całkiem ciekawe.. Przejdźmy teraz do walki, w której na szali nie ma kompletnie nic! Wicked J zmierzy się ze swoim kuzynem NC3! Powiesz coś na ten temat Aga?

Aga: Jasne! Z tego co widzę to Wicked prowadzi w głosowaniu i dla mnie to nieporozumienie..Jedyne co sobą reprezentuje to różne kolory legginsów. Nawet ja mam od niego lepszy mic skill jak i zapewne ring skill. Nie rozumiem czemu on nadal tu jest. Szkoda pieniędzy na jego utrzymanie. Beztalencie!

Jakub: Się odezwała najlepsza. Oczywiście, że Wicked jest lepszy niż jego kuzyn..Co zrobił NC3? Przyszedł do tej federacji i wygrał pasy znikąd..Dodam jeszcze, że Wicked jest już dwukrotnym mistrzem Tag Team, a do tego chciałbym przypomnieć, że pan WICKED J BRAŁ UDZIAŁ W MAIN EVENCIE PIERWSZEGO PPV OD NAW!

-Myślę, że wszyscy to wiemy z jego opowieści...Teraz czas przejść do pierwszego Elimination Chamber Matchu, w którym zwycięzca wyjdzie z gali z pasem International! Ktoś chce podać wyniki typera?

Anita: Mogę spróbować..Logan Hardy prowadzi z 3 głosami. Elijah niech lepiej weźmie klucz bo zamyka..Chociaż po co czarnym klucz, przecież może się włamać..

Jakub: Nie chcemy tu rasizmu dobrze? Może ja się wypowiem na ten temat troszkę więcej. Zacznijmy od dołu. Elijah jest już mistrzem i uważam, że danie mu drugiego pasu nie jest dobrym pomysłem..No i przyznam rację Anicie- mimo, że nie jestem rasistą to przyznam, że czarny nie powinien tyle osiągać... Po jednym głosie mają Price, Carter i Snow! Pierwszy jest tak naprawdę nowy w tym biznesie, ale już zatrząsnął światem wrestlingu. Nie jest może faworytem w tej walce, ale myślę, że warto na niego zwrócić uwagę. Składał on również propozycje Snowowi, któremu proponował zdradę Macka i przejście na jego stronę..Może przejdźmy właśnie do Chrisa. Dziś przekonamy się na czym bardziej mu zależy- na pasie czy na przyjaźni.. Z tej trójki został jeszcze Szwajcar- Zack Carter! Ostatnio był dość nieaktywny, ale myślę, że wrócił i ma się tu dobrze..No i warto wspomnieć o tym, który prowadzi czyli o Loganie. Jest on chyba najbardziej niedocenianą postacią.. Przegrał Glory Rumble mimo, że pokazał się na nim od swojej najlepszej strony. Ta walka to może być właśnie jego szansa!

-Myślę, że powiedziałeś prawie wszystko... Czas na przedostatnią walkę, którą jest Tag Team Match pomiędzy Carneyem i Arrowem oraz Nouvelem i Panem Ambroziakiem..Aga?

Aga: No coś tam powiem...Zacznijmy od typera...Tu jest po prostu dominacja! #TeamAmbroziak ma 8 głosów, kiedy rywale nie mają ani jednego... Nie wiem czy ludzie myślą, że nie potrafią już na starość walczyć, ale tak to wygląda...No cóż- Arrow i Carney to na pewno czołówka wrestlerów i to, że mają własną federację wcale nie oznacza, że nie mogą już stanąć w ringu. Po przeciwnej stronie stanie ich największy jak dotąd rywal- Nouvel! Praktycznie od początku ma z nimi bardzo złe stosunki..Teraz wspomoże go Pan Ambroziak co naprawdę podwyższa jego szansę.. No i ogólnie to lubię pomarańcze..

-A kto ich nie lubi? Została ostatnia walka...Najważniejsza zresztą- Elimination Chamber Match o pas NAW World Championship? Może Rafał? Dawno nic nie mówiłeś..

Rafał: Powiedziałbym, że jestem Rafał i jestem adminem Przyjaciół i Fanów NAW, ale spać mi się chcę więc nie będę pierdolił..Tak więc jeśli chodzi o typer to-myślę, że jest to spore zaskoczenie- prowadzi w nim Simber! Tak- SIMBEST! Na końcu znajduje się David McGregor z zerową liczbą głosów. Na jego temat nie będę nic mówił, ale może dodam coś o reszcie..Fearghall i Tomala to naprawdę świetni zawodnicy. Obaj są mrocznymi postaciami, które czekają tylko, żeby wejść do naszych koszmarów..Nie jest to może bezpośrednie starcie, ale myślę, że będzie ciekawie. Co do Martina- uważam, że facet zaliczył spory progres! Nie oszukujmy się- był jobberem.. A teraz? Walczy o główny pas w NAW...Czas na opisanie mistrza, czyli o Mr. Amazing Pauli słów kilka. Po pierwsze jest on bardzo agresywny i do końca walczy o swoje.. Nie wyobrażam sobie, żeby Paul odpuścił w tej walce..Czuję, że nawet jeśli jej nie wygra to odpadnie właśnie jako ostatni. I czas na ostatniego człowieka, którym jest Simber! Trzeba przyznać, że na pewno jest on faworytem #1...Pokazał klasę i udowodnił, że można na nim polegać. Jest miły, przyjacielsko nastawiony do innych, ale też zawzięty i.....*szeptem*WSPANIAŁY!

-Dziękujemy Rafik...To chyba na tyle...Czy kogoś wam tu brakuje?

Aneta: Jasne, że tak.. GDZIE JEST LUKE GLOW JA SIĘ PYTAM?

-EEEEE! MUSIMY KOŃCZYĆ! PRZEPRASZAMY ZA PROBLEMY!

>>>Wszyscy powoli się zwijają, ale nagle z trybun wybiega facet z mikrofonem!

???: JESTEM VORT! BYŁY ADMINISTRATOR PRZYJACIÓŁ I FANÓW NAW ORAZ HALL OF FAMER TYPOWEGO NAW! CO JEST Z WAMI NIE TAK? Nie mogę na was patrzeć..Zakłamujecie się sami i gubicie się we własnym świecie marzeń.. Po co wam one? Ja chcę być spawaczem i nie potrzebuję marzyć, aby to osiągnąć..Wystarczy, że wyciągnę rękę i już nim będę.. Jak na zawołanie..

>>>Vort nie zauważył, że wszyscy mieli go w dupie i wyszli z sali.. Nawet publiczność. Została tylko jedna osoba- Szajba, który zaproponował mu dołączenie do  Szajba Club. Vort ucieszony wyszedł wraz ze swoim nowym przyjacielem..Publika wróciła i możemy zaczynać 3v3 Tag Team Match!



egcmly.jpg




***Tobia Domatore, TJ Carver & Shadow vs Ryan X, Tony Angel & Rzepson***



Cała szóstka w ringu. Zaczynają Carver i Rzepson! Mamy klincz, Carver zapina wristlock, przechodzi za plecy, ale Rzepson uwalnia się i wykonuje Snapmare i Soccerball kick w plecy TJ'a. Aerialist wstaje unika Roundhouse'a od jumping Goerdie i sam wychodzi z Spin Kick'iem! Pin i tylko 1. Carver podchodzi do narożnika z Rzepsonem. TAG! Tobia wchodzi do walki i od razu Knee Drop na nogę Człowieka, o którym midcard zapomniał. Seria Elbow Smashy na głowę Rzepsona! Teraz zostaje on rzucony  na liny i "Rutti" (Running Knee Strike) od Domatore. Pin- 1! 2!  ... Rzepon odkopuje. Stranoo rzuca The Sensation o matę, Double Foot Stomp i zapina headlock! Jumping Geordie powoli  wstaje, ale Tobia powala go na ziemie silnym Double  Axe Handle. Jumping Goerdie pchnięty w narożnik, Tobia biegnie na oponenta ale ten unika i wykonuje Step Up Enzuguri! Obydwaj zawodnicy leżą ... Rzepson powoli się doczołguję do swojego narożnika ... Tobia mu na to nie pozwala, łapie go, Shin Breaker i Knee Drop na nogę! Sensetion nie może się podnieść ... Combattente wykonuję Hangman neckbreaker! Pin 1,2 ... Rzepson odskakuje. Domatore chcę wynieść Jumping Goerdie pod "San Distruzione" (Fireman Carry BackBreaker ) ... A ten kontruję i Hurricanrana! Rzepka doczołguję się do narożnika i zmiana z Angelem! Jumping Clothsline na Domatore! Drugi, trzeci unik i Swinging Neckbreaker! Tony zagrzewa publikę..ale zaraz ... Gaśnie światło! Wszyscy znikają ...W ringu zostaje tylko Angel ... Pada na niego blask światła ... Odwraca się i znowu Shadow! Steal Soul (Omega Driver)! Died Soul śmieję się szyderczo z Angela ... Po chwili znika. Co się stało z reszta zawodników? Nie wiadomo...




*** Co się stało w czasie Pre-Show ? ***

Aga: Ryan poczekaj! Możesz nam wytłumaczyć sytuację, która powstała w waszej walce?

Ryanner: Sam nie wiem nagle zgasło światło więc z Rzepsonem pomyśleliśmy, że chyba korki wyjebało to uznaliśmy że trzeba iść...

Aga: Widać, że myślenie nie jest waszą mocna stroną ... Dziękuję za wypowiedź!

Ryanner: Również dziękuję i pozdrawiam!






>>>Koniec Pre-Show! Zapraszamy więc na główną galę! Słyszymy theme PPV; wita nas pokaz fajerwerków! CZAS..START!




k1clmr.jpg



***Sawo vs TC2 (c) for NAW Evolve Championship***


>>>Sawo przy dobrej reakcji publiczności wkracza do ringu. Widać, że fani są za nim. Czas na Tylera ... Ten już z odmienną reakcją do swojego rywala.


TC2 bez chwili zastanowienia wysyła Sawo do narożnika Front Dropkickiem! Trzecia lina i Diving Double Foot Stomp. Sawo wychodzi z ringu, Tyler bierze rozbieg, ale The Lone Wolf go podcina i wpada on w barykady. Ten, który zawsze chodzi sam wrzuca rywala do ringu; próba irish whipu skontrowana. Sawo wbity w naroznik ... Front Dropkick od Carneya! Lone Wolf usadzony ... Corner Dropkick od SGW! Sawo wstaje, a Tyler zapina Abdominal Stretch, przechodzi z niego do roll-upu ! Pin 1,2 ... Chodzący sam odkopuje. Od razu Tyler rzuca nim w narożnik, ale Lone Wolf unika High Knee i biegnie na drugi corner, a gdy jest na górze Carney zrzuca go świetnym Pendulum Kickiem. Tyler wnosi z powrotem oponenta na szczyt ... Ten kontruje i Sunset Flip Powerbomb z narożnika! Pin-1!2! ... Tyler odskakuje. Sawo wykonuje Body Slam i Knee Drop na rękę Carneya. TC2 ułożony w narożniku, a chodzący sam zaciąga jego rękę na liny. Armbar zapięty,Tyler próbuje wyjść ale Lone Wolf dokłada znów Knee Drop na rękę. Tyler schylony otrzymuje Basemant Dropkick wprost w głowę! Pin- 1! 2! ... Kick-out. SGW wrzucony w narożnik, a Sawo zaczyna serię punchy w narożniku! Próba Shin Breakera nie udana i chop od SGW! 1,2,3 Sawo wrzucony w narożnik i znowu seria 1,2,3,4,5 ... Sawo kontruje i teraz to on wyprowadza serię! 1,2,3,4 odwraca sie <chanty "Let's go Sawo">  ... Slingblade od Tylera! Sawo znowu w narożniku i kolejny chop od Carneya ... Ten po paru bierze rozbieg, trafia na Big Boot od Sawo. The Man who Walks Alone wchodzi na trzecią linę, ale zostaje szybko zrzucony Pele Kick'iem! TC2 odbija się od lin, biegnie i genialny Sommersault Senton! Lone Wolf wrzucony do kwadratowego pierścienia ... SGW na trzeciej linię i Diving Double Foot Stomp w tył głowy Sawo! PIN 1! 2! ... Lone Wolf dalej walczy! Tyler nie wierzy ... Flip Piledriver! Nie! Headache Brain Buster! Nie! Apocalypse (Hook and Ladder) ... Nie! Discus Elbow Smash od Sawo, odbija się on lin i Stay Down (Curb Stomp) ! PIN 1!2 ... TC2 dalej w grze! Lone Wolf podnosi Tylera, ale ten wychodzi z seria uderzeń! 1,2,3,4,5,6,7 Elbow Smash, odbicie od lin ... Rywal kontruję i Exploder Suplex w narożnik ! PIN 1!2 ... SGW się nie poddaje! Sawo odbija sie od lin i trafia na punch od Carneya.Teraz to on się odbija i to on trafia na Big Boot od Sawo! Sawo się odbija, próba Super Kicku od SGW skontrowana! To Carney otrzymuje Super Kick od rywala... TC2 NIE PADA I PELE KICK DLA SAWO! Obaj leżą zmęczeni ... Wstają wymieniając ciosy ... Punch za punch, punch za punch, punch za punch i tak z 10 razy, aż w końcu Tyler kopie w nogę Lone Wolf'a, przechodzi za plecy i Inverted Lifting DDT z pinem ! 1! 2! ... Sawo nadal w starciu o pas! TC2 nie wierzy ... Zaczyna uderzyć w mate i mówić sam do siebie ... Lone Wolf wstaje ... Flip Piledriver! Nie kontra! BackStabber! Tyler od razu na nogach i otrzymuje Sick Kick! PIN 1!2 ... Carney odskakuje! Lone Wolf wściekły chodzi po ringu ... Podnosi opponenta i Alone Clutch (Koji  Clutch) zapięty! SGW zdołał nogami zahaczyć o liny! Obaj wstają ... Sawo wyniesiony i Fireman's Carry Double Knee Gutbuster! Carney bierze rozbieg i dodaje Awasome Clothsline rywalowi! Lone Wolf w narożniku .. Tyler biegnie na niego, ale trafia na Super Kick! Drugi Super Kick w tył głowy! Headache Brain Buster! PIN 1!2 ... Niemożliwe! KICK-OUT! Sawo dostaje depresji ... Już jest na narożniku ... Pele Kick od kuzyna Chrisa!!! SuperPlex od Tylera! TC2 wchodzi na narożnik i Diving Double Foot Stomp! Sawo wstaje po tym i otrzymuje Jumping Enzugiri! SGW Gut Kick i w końcu FLIP PILEDRIVER w imię Chrisa Carneya! PIN 1!2!3! TC2 broni pasa Evolve w niezwykle trudnej walce!


2ly3l28.jpg



***Jobbers Day (c) vs Money Power- Tag Team Match for NAW Tag Team Championship***

Pierwsi do ringu wchodzą pretendenci..Są pewni siebie! Cage zajada stejki, a Matt przelicza kasę! Po drodze witają się z fanami, a Matt podpisuje się swojej fance na cyckach po czym obsypuje ją kasą..Czas na mistrzów! Kacpi i Red Debil trzymają pasy, a Brieg tylko im towarzyszy...Idzie on z gitarą i gra theme swojego teamu! Jednak Money Power wybiegają i rzucają się na nich! Matt Terror wyprowadza serię punchów na Briegu i Irish Whipuje go tak, że ten wpada prosto do publiki. Jeden z fanów uderza go, a ten traci przytomność..To chyba koniec jego udziału w tej walce. Cage Gul wyprowadza Double Clothesline na Kacpim i Debilu po czym wrzuca ich do ringu i tu zaczyna się już normalna walka..Kacpi oraz Gul rozpoczynają. Kacpi chce przejść do klinczu, ale Cage wrzuca go do narożnika i tam sprzedaje serię chopów- 1! 2! 3! 4! 5! Kacpi kontruje szóstą próbę, Irish Whipuje przeciwnika do narożnika i...nie wie co zrobić! Bierze rozbieg i Corner Crossbody! Gul jest oszołomiony, a The Legend wchodzi na narożnik i...Flying Crossbody! Gul łapie go jednak w powietrzu i mamy piękny Sitout Powerbomb! PIN- 1! 2! Przerywa Debil...Cage denerwuje się i wykonuje na nim clothesline..Teraz The Canadian Rage wrzuca rywala do narożnika, w którym stoi Matt! TAG! Cage wynosi Kacpiego do Powerbomb, a Matt wchodzi na narożnik i mamy przepiękny Flying Knee Smash połączony z Powerbombem Gula! Matek okłada leżącego przeciwnika i robi serię stompów prosto w twarz Legendy Kacpiego! Mistrz Tag Team powoli się podnosi, ale Matt odbija się od lin i fantastyczny Soccerball Kick...Teraz wrzuca przeciwnika w narożnik, przy którym stoi Red Debil, odbija się i biegnie w jego stronę z Corner Clothesline..Kacpi jednak odbija i mamy zmianę! TAG! Debilos Muchachos wchodzi na narożnik..Kacpi wynosi Matka do Powerbomb! CHCĄ POWTÓRZYĆ AKCJĘ MONEY POWER! Debil skacze, ale nie trafia w Matka i upada na ziemię tak, że noga wygina mu się w drugą stronę....Kacpi załamany stoi i patrzy na swojego przyjaciela..Gulson biegnie w jego stronę- SPEAAAAR! Kacpi Mistrz wypada z ringu..The Everywhere Man spogląda na leżącego u jego stóp Debila..Podnosi go i...RKO! PIN- 1! 2! 3! KONIEC! Money Power nowymi mistrzami Tag Team!


>>>Brieg podnosi się, sięga po krzesło i stół..Wrzuca je do ringu i sam do niego wbiega, ale Gul robi potężnego Speara! Money Power rozkładają stół...Gul wynosi Briega do Powerbomb, a Matek ustawia się obok..Cage podrzuca go, a Matt....RKO NA STÓŁ! Cóż za akcja....


>>>Słyszymy nieznane dotąd theme...Do ringu zmierza...zamaskowany facet! Wchodzi do środka i spogląda na nowych mistrzów Tag Team! Podnosi Briega i......INTERTED FRONT POWERSLAM na krzesło!


>>>Money Power wychodzą,a zaraz za nimi facet w masce..cała trójka Jobbersów leży załamana w ringu..



***Nowi Mistrzowie***

Aga: Jak się czujecie panowie? To naprawdę niesamowite..Chyba jedno z waszych większych osiągnięć..

Cage: Mamy w sobie tyle pozytywnej energii, że nic nas teraz nie zasmuci..Piękna chwila..

Aga: Matt- a co ty czujesz?

Matt: Podzielam zdanie mojego partnera. To piękna chwila..Kiedy podniosłem ten pas do góry poczułem radość, której nie da się opisać słowami...

Aga: Jeśli możecie to powiedzcie jeszcze jedno.. Kim był ten facet w masce?

Matt: Pojęcia kurwa nie mam..Wszedł i zaczął na nas patrzeć..Nie wiedziałem czy jest homo czy chces nam zajebać, ale podniósł Briega i to jego zaatakował. Myślę, że niedługo powinniśmy się dowiedzieć kim on kurwa jest...

Gul: A teraz wybacz Aguś, ale lecimy się najebać..Piccolo na nas czeka!

Aga: Za zdrowie nowych mistrzów!


>>>Nowi mistrzowie odjeżdzają autem. Pojawiają się Jobbersi!


Brieg: WSTYD!

Debil: HAŃBA!

Kacpi: TO NIE MOŻLIWE... Ale... ale....ODZYSKAMY JE! TO BYŁO NIEPOROZUMIENIE! ODZYSKAMY NASZE TYTUŁY...

Aga: Może chcecie odpowiedzieć na jakieś pytanie?

Kacpi: NIE KURWA! JESTEM WŚCIEKŁY! ROZUMIESZ? Straciłem mój cel życia.. Czas złamać komuś rękę Kimurą..AUSTIN NIRON- bądź gotowy...



2qkma6b.jpg



*** Nick Curtis 3 vs Wicked J - No DQ Match ***

Obaj panowie (chociaż ciężko stwierdzić) już w ringu. Bez żadnych zwarć rzucaja się na siebie. Wymiana punchów pomiędzy kuzynami, z której lepiej wyszedł Wicked wykonując uderzenie z kolana w brzuch. Odbija się od lin , ale trafia na Dropkick od Curtisa. Od razu po tym wychodzi z ringu. Tam dopada go Nick ... Wicked się odwraca i uderza kuzyna krzesłem ! Wrzuca go do ringu i szykuje kolejny chair shot ... Ten unika. Superkick od Nicka! Hero of London układa stół w narożniku ... Wynosi Wickeda pod Powerbomb, ale on kontruje i wykonuje Buckle Bomb w stół ułożony w narożniku! PIN- 1! 2!  ... NC3 odkopuje! Pride odsłania narożnik, a Nick robi unik Lariata od oponenta wskakuje na liny i Slingshot Flatliner na swym kuzynie! Wchodzi on na trzecią linę ... One and Only wbiega za nim i ... BRAINBUSTER NA ODSŁONIĘTY NAROŻNIK! PIN 1!2!3! Wicked wygrywa, a Nick ląduję na noszach po walce...To było szybkie!



2hq9hsg.jpg




***Elimination Chamber Match for NAW International Championship- Mack Everey (c) vs Chris Snow vs Kevin Price vs Elijah Drake vs Dave Zack Carter vs Logan Hardy***


>>> Wszyscy juz w swoich komorach ... Rozpoczną Carter i Everey!


Mamy klincz! Carter spycha macka do narożnika, zaczyna serię uppercut'ów ! 1,2,3,4 w końcu przestaje bo Mack wykonuje chop- jeden,drugi ... Odpycha on Zacka, a ten odbija się od lin i Sidewalk Slam. Big Fat Man odbija się od lin, Swiss Guy zdążył wstać i wyprowadzić Discus Uppercut. Everey pada na ziemię, Zack odbija się od lin, przeskakuje nad mistrzem znów się odbija, ale ... Mack wynosi go pod McDrive (Spinning Sit-Out Tombstone Piledriver)! Carter schodzi za plecy i ... OMG! GERMAN SUPLEX! Z trudem, ale Dave daje radę rzucić mistrzem. Swiss Killer wyczekuje ... Wrong Turn (Brainbuster)! Carter nie daje rady tym razem wynieść mistrza i widzimy od niego Snap Suplex. Oboje leżą. Odliczanie 9,8,7,6,5,4,3,2,1 ....

*Wchodzi Elijah Drake*

Mistrz Impactu już w ringu! Od razu powala Cartera Dropkickiem. Mack wstaje, Drake się odbija i Springboard Crossbody ... Everey przechwytuje go i Fallaway Slam wprost na Zacka! Oboję leżą na sobie, Big Fat Man wykonuje Running Leg Drop na nich dwóch! Elijah wychodzi poza ring, Everey podnosi Cartera wykonuje Body Slam wchodzi na 2 linę ... Real King uderza w liny i Eater of Kebabs spada. On sam wchodzi zaś na trzecią i Over Castle na Macku! Pokazuję Carterowi żeby mu pomógł ... Próbują wynieść Evereya ... Ten zaś przenosi ciężar na siebie i Suplex na tamtej dwójce! Odliczanie 5,4,3,2,1 ...

*Wchodzi Logan Hardy*

Logan jest w ringu ... Wymienia spojrzenie z mistrzem International ... Ale zostaję zaatakowany od tyłu przez Elijaha, a Mack przez Cartera! Logan zaczyna wymianę punchów z Drakiem, w tym czasie Mack został wrzucony do narożnika gdzie uniknął Uppercuta, a Zack otrzymał Sit Out Spinebuster! Elijah uderza kolanem w tułów Logana, próba Take Control (Back Suplex to Neckbreaker) jednak Hardy zeskakuje, Black Truth łapię go za nogę ... Spinning Middle Kick od Nero! Drake się odwraca i wpada na Alabama Slam od Everaya! Logan podbiega i Standing Shooting Star Press! PIN 1! 2! ... Drake odkopuje. Logan i Mack sie odwracają, a tam z narożnika skaczę Swiss Guy z Double Diving Uppercutem! Odliczanie 7,6,5,4,3,2,1 ...

*Wchodzi Chris Snow*

Chris bez zastanowienia powala Cartera Jumping Lariatem. To samo z Elijahem, a ten od razu wstaje i trafia na Samoan Drop! Carter nie trafia Snowa Lariatem i otrzymuje Powerslam! Odwraca się Chris i ... Wymienia spojrzenie z Mackem ... Oboje się w tym samym czasie odwracają ... Big Boot i Running Crossbody dla Real Kinga i Swiss Guy'a! Snow wyrzuca Elijaha za ring. Mack zaś podnosi Cartera, a ten powala go Uppercutem. Zack podbiega do narożnika podchodzi do niego Snow, który chce go zrzucić ... Ten sie nie daję, to samo chcę zrobić Elijah ... Ale Swiss Killer wrzuca ich do ringu podwójnym Suplexem! OMG ! HARDY SKACZE Z KOMORY! SWANTON BOMB! TRAFIA W ELIJAHA ! PIN 1!2!3!

>>> Elijah Drake wyeliminowany!

Drake wyrzucony przez Logana, który cały czas czekał na szczycie komory. Carter,Snow i Hardy zwijają się z bólu. W tym czasie Big Fat Man czekał w narożniku ... Odliczanie 8,7,6,5,4,3,2,1 ...

*Wchodzi Kevin Price*

Zaraz! Komora nie chce się otworzyć! Kevin nic sobie z tego nie robi. Wracamy do ringu. Carter unika Lariata od Snowa, wynosi i Tiger Bomb! Odwraca się i otrzymuje Whisper in The Wind od Nero! Bez problemu wstaje i ... McDrive (Spinning Sit-Out Tombstone Piledriver)! Big Fat man przypina 1! 2! 3!

>>> Carter wyeliminowany!

Swiss Guy wyrzucony. Snow,Everey i Hardy stoją w trójkącie ... Snow i Mack rzucają sie na Enigme. Ten unika ich ciosów ... Whisper In The Wind! Snow i Everey powaleni. Logan patrzy się na Kevina ... Elijah Drake odwraca Logana i Last Serenade (Jumping Cutter)! Sędziowię wynoszą wściekłego mistrza Impactu. Price wówczas otwiera komorę którą zablokował kluczem i wbiega... PIN 1! 2! 3! ...

>>> Logan Hardy wyeliminowany!

Kevin sprytnie wyrzucił Nero przy pomocy Elijaha. Red Bull Kid ... Trafia na Big Boot od Snowa! Chris wyczekuje w narożniku ... Price wstaje ... Chris ustawia się w narożniku i tauntuje! BĘDZIE SPEAR! Price jednak schyla się i...SNOW TRAFIA W MACKA! Nightmare nie wierzy co się stało ... Superkick w tył głowy od Price'a! Cris pada! Zombie Princess przypina Evereya 1!2 .............. 3!

>>> Mack Everey wyeliminowany! MISTRZ TRACI SWÓJ PAS!

Red Bull Kid śmieje się ... Czeka na Snowa ... Fall Forward Neckbreaker! Pin 1! 2! ... Kick-Out! Price nie wierzy. Podnosi Chrisa, sprzedaje mu slapa na twarz. Odbija się od lin ... Wyskakuje, ale Nightmare wykonuje Sit-Out Powerbomb! Obaj zwijają sie z bólu ... Snow trzyma się narożnika, Kevin biegnie na niego, ale ten go blokuje Back Elbowem. Chris na trzeciej linie! ZARAZ! Red Bull Kid wbiega z nim na narożnik i ... Zombie Makeover (Avalanche Shiranui) ! PIN 1!2 ... Nightmare odkopuje! Price łapie się za głowę ... Pyta się sędzi czy na pewno było 2 ... Wchodzi powoli na narożnik ... Skacze! SPEAR ! OMG ! SPEAR OD SNOWA !!! PIN 1!2!3!


>>>Chris Snow zdobywa pas International! Coś niesamowitego! Widownie skanduje jego imię, a on zapłakany podnosi pas w górę ... Piękna chwila!



*** New International Champion ! ***


Aga: Przywitajcie nowego mistrza International ...

Snow: CHRIIIISA SNOOOOWA !

Aga: Snow w końcu twój sen się ziścił i zostałeś mistrzem.

Snow: Wow to coś niezwykłego dla mnie ... Naprawdę jestem zaszczycony tym...

Aga: Chciałbyś coś powiedzieć o sytuacji z Mackim ? W końcu to przez ciebie został wyeliminowany.

Snow: Wszyscy widzieli jak bardzo chciałem wyrzucić Kevina co w ostatecznym rozrachunku udało mi się ... A co do Macka ...


>>> Widzimy Big Fat Mana ... Wymienia on spojrzenie z Snowem. Po chwili zaś Everey przytula Chrisa.


Mack: Zasłużyłeś ... Naprawdę.

Snow: Nie masz mi tego za złe?

Mack: Wykorzystałeś sytuację, nie mam cię co obwiniać...przyjacielu!

>>> Jeszcze raz panowie się przytulają, Chris odchodzi a Mack stoi lekko nie pocieszony. Aga zostaje na miejscu, gdyż czeka na nia kolejny wywiad!



*** Wywiad z Hardym ***


Aga: Witam po walce o pas International. Jest ze mną Logan.

Hardy: Witam wszystkich tu obecnych, chciałbym gorąco podziękować za doping moich fanów.

Aga: Byłeś niezwykle blisko wygranej pasa wyrzuciłeś mistrza Impactu po genialnym Swanton Bomb z komory. Jak się odniesiesz do późniejszych wydarzeń ze starcia ?

Hardy: Zgadza się...wyrzuciłem mistrza niesamowitą akcją. Gdyby nie interwencja Elijaha to ...



>>> Drake atakuje od tyłu Logana

Drake: Gdyby nie moja interwencja jeszcze bardziej byś się ośmieszył ćpunie.

Aga: Aaaa pomocy!

Drake: Aaaa! Zamknij się do jasnej (może czarnej ?) cholery.

>>> Drake rzuca Loganem o auto ... Wchodzą na nie ! Last Serenade (Jumping Cutter) na samochód ! Widzimy jak ochrona odciąga mistrza od Nero.



11kksow.jpg



***Nouvel&Ambroziak vs Carney&Arrow- Tag Team Table Elimination Match***

Słyszymy theme Dyrekcji..GM'owie wychodzą pewni siebie. To ich pierwsza walka w NAW, ale przecież mają oni więcej doświadczenia niż cały roster razem wzięty. Nie mają być może tyle doświadczenia żeby wygrać walizkę Money in the Bank we własnej federacji i wygrać główny pas interweniując w Main Evencie PPV, ale myślę, że na Nouvela i Ambroziaka powinno to starczyć..Czas na przeciwników..Słyszymy Cult of Personality; publika wybucha...I to nie dlatego, że na trybunach siedzą muzułmanie! Genialna reakcja..Myślę, że około 70% sali trzyma stronę właśnie za nimi..Pan Ambroziak wchodzi w swoim stroju woźnego, a Nouvel w swoim typowym stroju.. Wbiegają do ringu i wymieniają się spojrzeniami..Po każdej stronie ringu leży stół. Zaczynamy!

Starcie rozpoczyna się jak zwykle od ogromnego brawlu. Nouvel i Ambroziak rzucają się na rywali i obaj sprowadzają ich do narożników.. Nouvel okłada w nim Carneya, a Amroziak Arrowa! Tata Kacpiego chce wyprowadzić Corner Clothesline, ale Luke kontruje i wrzuca go do narożnika.. Wyprowadza serię chopów! Nouvel chce rzucić się na niego, ale Carney podstawia mu nogę i ten wywraca się..Ambroziak widząc, że obaj zajęli się jego partnerem ustawia się na apronie z zamiarem wykonania Springboard Botch! GM'owie odwracają się i momentalnie pędzą w jego stronę wykonująć Double Spear! Pan Ambroziak wpada w stół jednak botchuje akcje i stół nie łamie się pod nim...Arrow i Carney odwracają się, a tam czeka już gotowy do walki Nouvel. Ten próbuje przejść do zwarcia z oboma rywalami, ale nie udaje mu się to...GM'owie wrzucają go do narożnika i biorą rozbieg wykonując Double Corner Clothesline, ale The Voice of The People (ten prawdziwy) kontruje, odbija się od lin i robi fantastycznego Springboard Clothesline...Obaj padają na ziemie, a Nouvel zaczyna tauntować..Obija GM'ów i wyprowadza serię stompów..To jest ten czas, w którym może się na nich bez problemu wyżyć..Teraz kładzie ich jeden na drugim i wchodzi na narożnik..MOONSAULT! Kontra! Rywale przetrulali się, a Nou upada na ziemię z impetem...W tym czasie tata BYŁEGO JUŻ mistrza Tag Team i legendy Kacpiego wstał..Stoi na apronie, ale sytuacja powtarza się.. DOUBLE SPEAR! Ten wpada w stół, który tym razem łamie się w pół...

>>>Pan Ambroziak has been eliminated!

Walka trwa dalej...Nouvel musi radzić sobie sam..GM'owie odwracają się w jego stronę, ale ten rzuca się na nich z Double Clotheslinem...Podnosi ich i piękny Double Suplex, po którym wykonuje Double DDT! Teraz kładzie rywali jeden na drugim i próba  Moonsaultu! TAK JEST- TRAFIA! Przeciwnicy zwijają się z bólu, a Nouvel wychodzi z ringu i sięga po krzesło..Chair Shot na Carneyu, Chair Shot dla Arrowa..Obaj padają.Teraz Nouvelson zamierza zaatakować ponownie, ale Carney wstaje i robi Low Blow....Nouvel pada na ziemię. GM'owie się podnoszą i teraz oni wyprowadzają serię Chair Shotów! Idą po drugie...Układają jedno z nich pod głową Nouvela, a drugie trzymają w górze...CON-CHAIR-TO od Arrowa....i CON-CHAIR-TO od Carneya! Krew momentalnie zaczyna spływać z czoła Nou...Zwija się z bólu, a GM'owie zaczynają się szyderczo śmiać...Arrow podnosi przeciwnika i wrzuca go w narożnik, gdzie rozdaje serię kopnięć...Nouvel kontruje jedno z nich, robi rozbieg i biegnie w jego stronę, ale ten kontruje próbę Clothesline i robi Pendulum Kick...Nouvel ogłuszony odwraca się  i Big Boot od Chrisa..Znów pada na ziemię..Teraz GM'owie chcą wykonać akcję drużynową..Carney wynosi przeciwnika do Sidewalk Slam, a Arrow wykonuje Falling Inverted DDT! Obaj wychodzą teraz za ring... po kije do Kendo! Wbiegają z nimi, ale Special One przebiaj pod nimi, odbija się od lin i znów podwójny Clothesline.. Ustawia krzesło w narożniku..podnosi Carneya i Turnbuckle STO! Arrow próbuje zaatakować, ale otrzymuje Dragon Suplex....Nou sięga po kij do Kendo i sam zaczyna nim okładać rywali..Uderza raz, drugi, trzeci, czwarty! Teraz sięga po ogromny kosz spod ringu......Zakłada go na głowę rywalo, robi rozbieg i...potężne uderzenie Kendo Stickiem prosto w kosz..Rywale nadal leżą z koszem na głowie, a Nou wyjmuje z niego Chrisa i....Falcon Arrow na kosz...Ten wgniata się na głowę Arrowa, który zwija się z bólu..Plecy Carneya zaczynają krwawić...The Voice of The People idzie za ring, aby chwilkę odpocząć..To samo robią GM'owie, którzy leżą zmęczeni w ringu...Po chwili przerwy Nouvel sięga po stół i wchodzi z nim do ringu..Jednak rywale momentalnie rzucają się na niego.. DOUBLE SPEAR! Teraz kładą stół w narożniku...Luke trzyma przeciwnika, a Chris robi rozbieg.. BĘDZIE SPEAR? TAK JEST! Nouvel  jednak Irish Whipuje Arrowa prosto w jego partnera, a ci zderzają się w biegu...Nou wychodzi do publiki i przybija z nimi piątki..Wraca do ringu i podnosi rywali do Double Suplex na stół w narożniku....Ci pięknie kontrują i spadają za jego plecy...DOUBLE DROPKICK! Teraz stoł zostaje ustawiony normalnie...GM'owie wchodzą na narożnik wraz ze swoim największym rywalem..Będzie Superplex na Nou? TAK JEST.......Ten jednak perfekcyjnie ląduje na nogach i nie wpada w stół...Fury of Perfection (Roundhouse Kick) dla Luke'a...Carney biegnie w jego stronę.. i również otrzymuje Roundhouse Kicka.....Special One wyrzuca Chrisa z ringu, a sam z Arrowem wchodzi na narożnik..Ustawia go do Pepsi Plunge...PROSTO NA STÓŁ? Jednak Carney łapie go w ostatnim momencie za nogę i przeszkadza....Sam wchodzi na narożnik z drugiej strony...Obaj zaczynają okładać przeciwnika! Seria chopów.. Obaj podnoszą Nouvela do Superplexu.. TO MOŻE BYĆ TO! Jednak chwila.. Nouvel kontruje próbę tej akcji na narożniku.. PODNOSI OBU RYWALI PROSTO DO SUBITA MORS (GTS)....TAK JEST! TAK JEST! SUBITA MORS! GM'owie obrywają finishera i obaj spadają prosto w stół, który łamie się pod ich ciężarem.. KONIEC! NOUVEL WŁAŚNIE POKONAŁ GM'ów i pokazał, że jest gotów na walkę o pas mistrzowski NAW na Final Destination... Tylko z kim? O tym przekonamy się zaraz....

>>>Nouvel wbiega w tłum fanów i z nimi celebruje wygraną! Tymczasem przenosimy się na backstage, gdzie Aga przeprowadza wywiad z mistrzem NAW- Mr. Amazing Paulem...



Aga: Witaj Paul....Przed tobą bardzo ważna walka...

Paul: Zdaję sobie z tego sprawę..Trenowałem długo.. Podnosiłem najcięższe sztangi na siłowni. Ganiałem i rozpierdalałem sarny...Jedna za drugą padała martwa...Moje zwierzyny padały przede mną na kolana..Dziś będzie ich, aż 5.. Ale nie myślcie, że będzie inaczej..Każdy z nich padnie..

Aga: O tym się przekonamy.. Nie bądź taki pewny siebie bo to nie wyjdzie na dobre...

Paul: Zaraz tobie kurwa nie wyjdzie na dobre...A Chcesz kurwa Deathbomba?

Aga: POMOCY! POMOCY!

Paul: Dobra cicho.. Żartowałem...

Aga: No ja mam nadzieję....Wspomnę, że w typerze to Simber zebrał więcej głosów i on jest faworytem...

Paul: To, że ma najwięcej głosów nie znaczy, że jest faworytem..Ludzie głosują na niego bo boją się mnie. Wiedzą, że każdy dzień z pasem mnie wzmacnia...To terror, którego nie możecie zatrzymać..Myślicie, że Simber coś zmieni? On tylko zmiejszy rangę tego tytułu..Nie ma nikogo kto potrafi mnie zatrzymać..

Aga: No zobaczymy czy dziś spełnią się twoje słowa...Słyszałeś może jaki był rezultat poprzedniej walki?

Paul: Tak, słyszałem..Wiem, że Nouvel poskładał dyrekcję praktycznie samemu.. Ale co to zmienia? Dziś załatwię formalność broniąc swojego tytuły, a 3 stycznia pokażę światu, że nawet Nouvel nie jest w stanie mnie zatrzymać.. A teraz przepraszam, ale zaraz mam walkę i muszę jeszcze chwilę poćwiczyć...Żegnaj Aga...



qqdd00.jpg




***Elimination Chamber Match for NAW World Championship- Mr. Amazing Paul vs Simber vs Martin vs Tomala vs Fearghall vs McGregor***

>>>Zaczynamy Main Event ReBorn in Chamber.. Być może będzie to najważniejsza walka.. Wszyscy po kolei wchodzą do środka...Fearghall pojawia się jako przedostatni. Ma ze sobą mikrofon i zakrwawionego misia obwiązanego drutem kolczastym...

Fearghall: Koszmar został zażegnany.. Horror, za którego Tomala się uważał właśnie przeminął. Teraz to ja jestem odzwierciedleniem strachu. Mnie będzie się bać w nocy. Zastanawiacie się gdzie on jest? Nie musicie. Wziąłem misia, dzięki któremu możecie sobie wyobrazić jak teraz wygląda i przez co przechodzi..

>>>Fearghall wchodzi do komory. Słychać theme Tomali.. faktycznie nikt się nie pojawia.. Walka odbędzie się między piątka zawodników.
.
.
.
*Zaczynamy walkę! W ringu są David McGregor oraz Martin*

Zaczynamy standardowo od zwarcia. Martin próbuje przejść do Headlocku, ale McGregor kontruje i zaczyna okładać go serią punchów.. Martin podnosi się i otrzymuje potężnego Clothesline'a. The Best Fighter wykonuje Exploder Suplex, po którym podchodzi do komory Paula i krzyczy mu prosto w twarz, że dziś odbierze mu pas. David wchodzi do ringu, ale Martin szybko podnosi się i robi pięknego Corkscrew Neckbreakera! PIN- 1! KICK OUT! Teraz M-WA odbija się od lin i wykonuje Basement Dropkick, po którym podnosi rywala i robi Michnoku Driver! PIN- 1! 2! KICK OUT!
>>>Czas na kolejną osobę, a jest nią.. Fearghall! Sędzia wpuszcza go do ringu, a ten rozpoczyna od pięknego Double Clothesline'a! Podnosi Davida i wykonuje na nim Swinging Gutbuster, po czym wynosi Martina i na nim robi świetnego Half Nelson Suplexa! David podnosi się i próbuje zaatakować Discus Lariatem, ale Face of Fear schyla się i robi Sitout Powerbomb na przeciwniku... PIN- 1! 2! Martin przerywa.. ustawia rywala Fearghalla przy linach po czym wykonuje Clothesline tak, że rywal wypada poza ring prosto na stalową podłogę..Martin odwraca się, ale McGregor już atakuje.. Seria kopnięć i piękny Exploder Suplex w narożnik.. Teraz The Best Fighter wychodzi poza ring w kierunku Fearghalla! Podnosi go...ale Face of Fear kontruje próbę Brainbuster DDT! FEARGHALL PODNOSI GO DO OMEGA DRIVER! TAK JEST- AKCJA WYKONANA NA STALOWE PODŁOŻE! BA GAAAD! PIN- 1! 2! 3!

***McGregor wyeliminowany***

Walka trwa dalej.. Fearghall wstaje do Martina i zaczynają się wymieniać ciosami.
>>>W tym czasie wchodzi kolejna osoba, a jest nią..TOMALA! Tyle, że nie ma go w walce..Tak więc Fearghall i Martin kontynuują starcie w dwóch. Martin robi Fisherman Suplex na rywali po czym znów wyrzuca go poza ring i wykonuje Sommersault Planchę! PIN- 1! 2! Kick Out! Obaj leżą , ale to American Hero wstaje jako pierwszy. Ten Irish Whipuje Fearghalla w stronę pustej komory, ale jest kontra. Martin jednak odbija się od niej i Clothesline dla rywala.. Wracają do ringu.. Znów następuje dość długa wymiana ciosów!
>>>Pora jednak na kolejną osobę! Jest nią Simber! Ten wbiega do ringu i zaczyna okładać obu rywali. Piękny Double Clothesline.. Podnosi Martina i Enzuigiri! Podnosi Fearghalla i dokładnie to samo na nim! Teraz wykonuje Superkick i na jednym i na drugim! Fearghall jednak kontruje jego próbę, łapie go za nogę, podrzuca go do góry i mamy Sitout Powerbomb! Teraz zaczyna okładać Martina! Running Senton na leżącym rywalu. Ten podnosi Amerykańskiego Bohatera, ale tamten kontruje próbę Half Nelson Suplexu i sam przechodzi do Fisherman Suplexu! PIN- 1! 2! KICK OUT! M-WA zaczyna się denerwować.. Obija rywala i wykonuje M-Bomb (Jumping Elbow Drop)! Simber odwraca go i wyprowazdza serię kopnięć, po której robi kolejne Enzuigiri. Idealne niczym sam Simber! Fearghall odwraca go, ale Simber wykonuje tą akcję również jemu. Teraz czeka, aż przeciwnicy wstaną.. DOUBLE CLOTHESLINE FROM HELL! PIN- 1! 2! KICK OUT! Simber nie wierzy...
>>>Czas na ostatniego zawodnika, a jest nim nie kto inny jak mistrz NAW- Mr. Amazing Paul! Ten wbija do środka i rzuca się na całą trójkę! Clothesline na każdym! Spogląda na Fearghalla i chyba przypomina mu się ich ostatnia walka.. Rzuca się na niego- GERMAN SUPLEX! Jeden! DRUGI! TRZECI! CZWARTY! PIĄTY! SZÓSTY! M-WA i Simber chcą odsunąć się jak najdalej od gniewu Paula..Martin podnosi więc rywala i piękny Fisherman Suplex poza ring.. American Hero bierze rozbieg i piękna Somersault Plancha na rywala.. Ten jednak robi unik, a Martin upada prosto na ziemię..Simbest wynosi go i robi Powerslam w ścianę klatki..Próbuje wykonać je po raz drugi, ale Martin schodzi i kontruje w Corkscrew Neckbreaker! Teraz.. CHWILA! Co chce zrobić Martin? Wspina się po łańcucach na sam szczyt "klatki"! Jednak Simber też wstaje i wchodzi na górę! Zaczyna się ostrożna wymiana ciosów! Obaj wiedzą, że każdy błąd może zaważyć o przegranej..Simber zaczyna kopać rywala! Martin łapie jego nogę jedną ręką! DROPKICK! Ale Simber mocno się trzyma...Martin próbuje uderzyć rywala, ale Simber kontruje i...HEADACHE DROP (Skull Crushing Finally)  ZE SZCZYTY! OMFG! PIN- 1! 2! 3!

***Martin Walker odpada***

Simber wraca do ringu i spogląda na Paula..Fearghall jakoś doczołguje się do lin i podnosi się! Spoglądają na siebie po czym Paul atakuje obu! Rzuca się na Fearghalla i sprzedaje serię uderzeń w klatkę.. Po chwili wrzuca Simbera do narożnika i tam wykonuje Corner Exploder Suplex, po którym dokłada serię 10 Elbow Dropów w klatkę.. Paul jest w szale! Wynosi Fearghalla do Winds of Change i jest! Teraz to samo na Simberze! PIN- 1! 2! FACE OF FEAR PRZERYWA! Paul jednak zaczyna go atakować, a Simber dołącza się! Obaj chcą wykonać Double Big Boot jednak rywal przebiega pod nimi, odbija się od lin i Crossobody na obu! Teraz Face of Fear wyrzuca Paula poza ring, a Simberowi pokazuje jak poprawnie wykonać Uranage Slam! Wychodzi do mistrza, ale tamten błyskawicznie się na niego rzuca! Seria German Suplexów! SIÓDMY! ÓSMY! DZIEWIĄTY! DZIESIĄTY! Paul nie przestaje, podnosi go i...DEATHBOMB W KOMORĘ! OMG! Ta niszczy się pod ciężarem Fearghalla, a ten wpada do środka łamiąc się prawie w pół.
>>>Paul idzie do ringu i zostawia rywala zwijającego się z bólu..Nagle światło gaśnie, a na ekranie pojawia się miś, z którego sączy się krew. Ma on jednak przyklejoną twarz Fearghalla! Światło zapala się...TOMALA STOI NAD FEARGHALLEM! Wraz ze swoją pałką.. Sędzia nie zwraca uwagi, gdyż patrzy na wymianę ciosów Simbera i Fearghalla! The New Horror napierdala rywala pałką i doprowadza go do krwawienia..Jednak przeciera jego czoło, zlizuje krew ze swojej ręki i razem z nim wchodzi do ringu..Spogląda na Paula i Simbera, ale już w pierwszym kontakcie wzrokowym się zrozumieli- Tomala ma swojego rywala; Paul swojego! The Reaper wykonuje serię Exploder Suplexów na przemian z Saito Suplexami. Mistrz NAW również wprowadza Simbera do swojego Suplex City i wykonuje German Suplexy! Tomala podnosi Fearghalla i..Double Underhook DDT! Teraz zakłada Koji CLUTCH! Fearghall zamierza klepać, ale w tym momencie Tomala puszcza.. Czeka, aż rywal powoli podniesie się i.. BICYCLE KICK! OMG! Jednak nie przypina.. CHWILA! Tomala wspina się na narożnik, a z niego wchodzi na szczyt komory! CO ON CHCE ZROBIĆ? Odbija się i..BOING SPLASH ZE SZCZYTU! PROSTO na Fearghalla! Paul w tym czasie zaczyna poważnie okładać Simbera..Tomala przypina Fearghalla- 1! 2! 3!

***Fearghall wyeliminowany***

Tomala odwraca się, ale obok stoi Paul, który tylko spogląda na niego ze złością..Simber leży obok znokautowany przez jego cios...Tomala biegnie i robi Bicycle Kick w stronę Paula, ale ten łapie go za nogę, uśmiecha się i popycha na liny...Tomala odbija się, a Paul podrzuca go do góry i..DEATHBOMB! PIN- 1! 2! 3!

***Tomala wyeliminowany***


>>>SŁYSZYMY "SEEK MEEEEEE! CALL MEEEE!" To dyrekcja! Cała trójka kieruje się w stronę ringu..

Carney: TAK TO SIĘ NIE SKOŃCZY! NIE MA KURWA OPCJI! Tyler jest mistrzem Evolve, ale jeszcze dziś wygra twój pas Paul i połączy oba te tytuły..Mój kuzyn pokaże jak wielka jest dyrekcja i ile znaczy nazwisko Carney!

Arrow: A teraz sędzio! Otwieraj wejście i pozwól Tylerowi wejść! Jest zmęczony po swojej walce, ale udowodni jaką potęgę stanowimy!
>>>Sędzia odmawia i sprzeciwia się dyrekcji! Paul i Simber klepią go po ramieniu...

Carney: NA EVOLVE ZWOLNILIŚMY JUŻ JEDNEGO PRZYGŁUPA! Chcesz być następny? Proszę bardzo! Jeśli nie chcesz go wpuścić to sami to zrobimy!

>>>Paul i Simber widzą, że dyrekcja nic nie robi tak więc postanawiają dalej walczyć.. Widać łzy płynące z oczu sędziego, ale ten kontynuuje swoją pracę! CHWILA! CHWILA! Co jest? Ktoś wybiega z sektoru publiczności.. I z drugiej strony.. I z pozostałych dwóch też.. CO JEST? Czwórka zamaskowanych facetów staje pod klatką! Odwraca się w stronę dyrekcji! I RUSZAJĄ! Wszyscy w czwókę zaczynają szarpać klatkę... Dwóch największych urywa ją i wszyscy w czwórkę pakują się do ringu! Paul i Simber atakują ich, ale nie dają rady.. Cała czwórka rzuca się na pozostałych w komorze...Jeden kieruje się w stronę sędziego, łapie go i rzuca nim poza ring...Arrow i Carney nakazują wejście do ringu drugiemu sędziemu i zakazują zakończenia meczu grożąc zwoleniem...

>>>Paul i Simber leżą w ringu bez sił..Bandyci zdejmują maski! CHWILA! To Bart Neighter, a obok niego Adam Bradley, Cyborg i Jack Havel! Pierwszy podnosi Paula Bart...Hardcore Way (Package Piledriver)! Bradley podnosi go jeszcze raz, odbija od lin... POP-UP POWERBOMB! Teraz Cyborg! Wynosi Simbera i Uranage! Ostatni jest Havel, który wynosi Simbesta do End of Life (Psycho Driver)! NIE DO WIARY CO SIĘ WŁAŚNIE WYDARZYŁO! Cała czwórka podnosi Simbera i razem wynoszą go z ringu..Tyler wbiega do środka i zostaje ogłoszony uczestnikiem walki! Podnosi Paula! FLIP PILEDRIVER! PIN- 1! 2! KICK OUT! OMG! NIEEEEEEEEEEEE! PAUL ODKOPUJE! TO JEST KURWA NIE DO WIARY.. Tyler wystraszony chce uciec, ale sędzia już zamknął klatkę..Próbuje jeszcze raz, KONTRA! DEATHBOMB! Paul jest wśćiekł! Podnosi go.. KOLEJNY DEATBHOMB! Jest zakrwawiony, ale nie przestaje.. Uśmiecha się w stronę GM'ów..TRZECI DEATHBOMB! PIN- 1! 2! 3! KONIEC! PAUL BRONI NAW CHAMPIONSHIP!

>>>Tyler doczołguje się do dyrekcji i wszyscy w trójkę wychodzą.. Paul nie ma sił, ale podnosi pas do góry....

>>> "CULT OF PERSONALITY"- TO NOUVEL !Wbiega do ringu! Mistrz NAW wykonuje Clothesline, ale ten unika, odwraca go i... GTS! TAK JEST! GTS NA PAULU! Incredible One już się nie podniesie..Nou nie podnosi jednak pasa! Wskazuje na logo Final Destination! Tym widokiem kończymy galę!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sicariot - betterplace - leagueofshadows - e-craft - loudrp